Jakie są najlepsze aplikacje do jogi na odchudzanie na Androida?

Jeśli jesteś osobą, która tego chce zacznij się relaksować Czując się lepiej, będąc w harmonii, czując się zdrowszym i silniejszym, możesz rozważyć rozpoczęcie. w trakcie joga

Joga przynosi wiele korzyści dla organizmu ten Wśród nich mamy: Poprawia krążenie krwi, redukuje stres, tonizuje ciało, poprawia elastyczność, zmniejsza ból mięśni, pleców i karku.

Zawsze dobrze jest zrobić pierwszy krok, aby zacząć ćwiczyć tę korzystną dyscyplinę. Jeśli natomiast jesteś osobą, która już praktykowała, ale z różnych powodów przestała uczęszczać na zajęcia, czy to z powodu braku czasu, opieki nad dzieckiem, czy kwarantanny, to nie rób tego? T. Martwić się.

Kto chce, może Ćwicz jogę w zaciszu własnego domu ten Wszystko, czego potrzebują, to urządzenie mobilne, pobierz jedną z aplikacji do jogi, o których wspomnimy i naprawdę chcemy.

Aplikacje jogi i lekcje na Androida

wschód różnorodność stosowany wszystko mobilny Do zajęcia jogi, w różnych formach, ashtanga jogi, vinyasa jogi lub na gorąco.

A co najlepsze, to nic nie kosztuje i nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, aby móc wziąć udział.

Codzienna joga

Jest to niesamowita aplikacja, jeśli planujesz rozpocząć działalność w branży, ponieważ jest bardzo elastyczna i oferuje duża liczba gatunków z różnymi rodzajami ćwiczeń sklasyfikowanymi według złożoności.

On też codzienne czynności i czynności o różnym czasie trwania organizować własny czas spędzony w klasie.

Minusem tej aplikacji jest to, że chociaż jest darmowa, musisz zapłacić, aby cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie oferuje.

Codzienna joga

Ta aplikacja jest dostępna dla Urządzenia z Androidem i iPhone’a. Jest całkowicie darmowy i ma więcej 65 sesji jogi w różnych programach, od relaksacji po utratę tkanki tłuszczowej.

Ma różne sesje na każdym poziomie, które są wyjaśnione za pomocą bardzo wysokiej jakości filmów i aplikacja jest w języku hiszpańskim.

Joga.com

Kolejna całkowicie darmowa i bardzo profesjonalna aplikacja, która posiada 300 różnych pozycji, 37 programów, sklasyfikowanych według trudności i ćwiczenia oddechowe, a wszystko to z przykładowym filmem wideo o doskonałej jakości.

Ta aplikacja jest jedną z najbardziej wszechstronnych i szeroko stosowanych na świecie. Obecnie ma ponad 7 000 000 użytkowników. Jednak po pomyślnym ukończeniu pierwszych czterech programów będziesz musiał zapłacić, aby skorzystać z oferowanych przez niego korzyści.

Pozycje i lekcje jogi

Doskonały wybór na początek. Oprócz bycia wolnym, to oferuje 111 różnych gatunków wyjaśnionych na wideo, z korzyściami związanymi z postawą i różnymi sposobami jej wykonywania.

Ma program ćwiczeń w czasie, celach lub poziomach i oferuje lekcje od 10 do 30 minut więc możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, w zależności od dostępnego czasu. Ta aplikacja jest dostępna na Androida i iPhone’a.

Joga w domu

Kolejna całkowicie darmowa aplikacja, która oferuje świetny program ćwiczeń. W tym również możesz dostać filmy instruktażowe jak wykonywać przystanki ,

Ogromną zaletą tej aplikacji jest możliwość: tworzyć własne rutyny, więc to do Ciebie należy decyzja, którą rutynę zastosować. Jest to jedna z najlepszych opcji pobierania, jeśli nie chcesz wydawać ani grosza.

Aplikacje odchudzające

Jeśli wszystko, czego szukasz, to utrata wagi i czujesz, że joga nie przynosi obecnie oczekiwanych rezultatów, oto kilka dobrych opcji, aby móc szybko schudnąć.

Zrelaksuj się!

Praktyczna i skuteczna aplikacja. Udział program odchudzania dzięki czemu możesz zmienić swoją rutynę i uzyskać pożądane rezultaty.

Posiada narzędzie do monitorowania kalorii i sekcję właściwości żywności, dzięki czemu wiesz, co jeść, aby schudnąć.

Nie m

Jest to aplikacja, która działa jak asystent i trener personalny ten Sugeruje nawyki żywieniowe i zdrowy tryb życia, ma licznik kalorii i cotygodniowe wyzwania.

Suma życia

Zapewnia różnorodne narzędzia do odchudzania. on ma Jeden kalkulator kalorii projektant reżim oraz listę zdrowych przepisów.

Dodaj komentarz