Jakie są najlepsze aplikacje do dodawania lub wklejania naklejek na zdjęcia z Androida lub iPhone’a?

Kto nie lubi nie dodawaj emocji do swoich zdjęć za pomocą naklejek Używamy ich do wyrażania niektórych naszych emocji, ale przy tak wielu różnych aplikacjach na rynku będziesz się zastanawiać, która z nich jest najlepsza. Oto kilka, które ułatwią i przyśpieszą Twoją pracę.

Jakich aplikacji możesz używać na Androidzie?

Posłaniec.

Messenger to aplikacja które możemy wykorzystać do umieszczania naklejek na naszych zdjęciach, zawiera już naklejki, które może być łatwo używany Zawiera również setki emotikonów. Możesz pobrać tę aplikację ze Sklepu Play.

Po zainstalowaniu aplikacji na naszym urządzeniu otwórz ją i poszukajmy ikony galerii i tam wybieramy zdjęcie, które chcemy zmienić za pomocą naklejek.

Następnie poszukaj ikony buźki, kiedy utworzysz na nim klip, pojawią się wszystkie naklejki następnie wybierz, czego chcesz użyć, umieść to na swoim zdjęciu i dopasuj do żądanego rozmiaru. Na koniec, po dodaniu go do historii, kliknij „zapisz”, a zostanie on zapisany na Twoim urządzeniu.

Instagram.

Ten ” znana aplikacja oferująca zebrane naklejki które możemy wykorzystać do ozdabiania naszych zdjęć, umożliwia również korzystanie z funkcji opinii, takich jak filtry, tekst i świetne funkcje, które mogą pomóc upiększyć Twoje zdjęcia. Bardzo ważne jest, aby zaktualizować aplikację Instagram, ponieważ czasami się to zdarza problemy z pobieraniem.

Otwórz aplikację, kliknij klip na ikonie u góry symbolu + w ramce lub przeciągnij ekran w prawo, gdy tam jest, wybierz zdjęcie, które chcesz wstawić, aby dodać naklejki, które lubisz. W prawym górnym rogu zobaczysz ikonę uśmiechniętej buźki, kliknij ją, aby uzyskać dostęp do setek naklejek w aplikacji.

Wreszcie masz dwie opcje, aby zapisać go na swoim urządzeniu lub wysłać znajomym. Aby go zapisać, dotknij ikony zapisu i zapisz go na naszym urządzeniu. lub wyślij. Przejdźmy do lewej tylnej części „wyślij do”, a zostanie ona opublikowana, aby inni mogli cieszyć się naszym dziełem. Kiedy zdecydujemy, że jest gotowy na nasze znajomi widzieli zmodyfikowane zdjęcie, możemy je usunąć.

Edytor zdjęć Pro

Posiadając również Photo Editor Pro na urządzeniu z Androidem, ta aplikacja wymaga, aby Twój Android był wyższy o 4.3, ma rozmiar 14 MB. Oferuje szeroką gamę naklejek lub etykiet samoprzylepnych, które ożywią Twoje zdjęcie. chcesz wspaniałe naklejki, musisz kupić cały pakiet, aby cieszyć się nimi wszystkimi. Oto przydatny przewodnik.

Jeżeli zależy nam na darmowym pakiecie, wchodzimy do Sklepu Play i szukamy aplikacji i instalujemy ją na naszym urządzeniu, szukamy przycisku zdjęcia, wybieramy zdjęcie, na którym chcemy umieścić naklejki i szukamy tego, co nas najbardziej interesuje i umieść to na naszym zdjęciu

Dotknij i przytrzymaj naklejkę dla daj mu swój rozmiar opcję, możemy ją ustawić według własnego uznania. Gdy jesteśmy gotowi, klikamy ikonę „sprawdź”, gdy nasze zdjęcie jest gotowe, „zapisujemy” do przechowywania i nie stracimy pracy.

Jak możemy to zrobić, jeśli mamy iPhone’a?

Aparat fotograficzny i edytor zdjęć FotoRusus

Aby korzystać z tej aplikacji, nasze urządzenie musi działać z systemem iOS 8.0, ma rozmiar 158,3 MB, jest to jedna z najlepszych aplikacji na iOS, które mają wbudowane naklejki do wykorzystania na naszych zdjęciach. ma filtry, tekst i inne ulepszenia ten

Szczegółem tej aplikacji jest to, że irytujące reklamy pojawiają się stale, gdy się zmieniają zdjęcia, aby dowiedzieć się, jak z niego korzystać, oto kilka prostych sugestii , po zainstalowaniu aplikacji otwórz ją i kliknij Pro Edit, a tam wybierzemy zdjęcie, które zamierzamy edytować

Następnie dotknij ikony naklejki i wybierz jedną ze swoich preferencji , umieść go na zdjęciu, a kiedy będziesz gotowy, dotknij ikony punktu kontrolnego, aby zapisać go w albumie. Kiedy mamy? iPhone, chcemy, żeby był dobrze zorganizowany bo to, co mamy i jak to mamy, wiele o nas mówi.

Dodaj komentarz