Jakie są najlepsze alternatywy dla Adobe Premiere do edycji wideo?

Adobe Premier to oprogramowanie, które istnieje od lat i oferuje najlepsze możliwości edycji filmów. Jest szeroki używane przez profesjonalistów i początkujących autorów. Wiemy, że pasjonujesz się edycją treści audiowizualnych. Jednak koszt pełnej wersji jest nieopłacalny dla kogoś, kto dopiero zaczyna i dlatego szukasz alternatyw Adobe Premiere do edycji swoich filmów.

Nie martw się! Tutaj pokażemy, co to jest najlepsze alternatywy Adobe Premier do montażu filmów?

Alternatywy Adobe Premier do edycji wideo

Adobe Premier to oprogramowanie z funkcja edycji wideo umożliwia dodawanie efektów i retusz ten Oferuje wiele funkcji i funkcji, ale koszt lub nadmierne funkcje utrudniają zarządzanie domowymi filmami wideo.

Dlatego istnieją inne alternatywy Adobe Premier, z których możesz skorzystać łatwo edytuj swoje filmy i najlepsze jest to, że jest to oprogramowanie typu open source. Wśród nich mamy:

Strzał: Jest to darmowe oprogramowanie gdzie możesz następnie edytować filmy pracuje z FeeBSD, platformy Linux , MacOS i Windows ten Stworzony przez Dana Dennedysa w 2011 roku. Obsługuje prawie wszystkie formaty wideo, takie jak: BMP, JTEG, PNS, SVG, TGA, TIFF. Jego narzędzia są bardzo łatwe w użyciu.

OpenShot: rozpoczęty w sierpniu 2008 przez Jonathana Thoma. To oprogramowanie przetwarza nieliniowe wideo, z interfejsem PYTHN, PYQTP i GTK, ma możliwość przesyłania i przechowywania. Zainstaluj efekty i animacje 3D. Może być używany w platformy takie jak GNU, Linux, Windows i MacOS.

Davinci Resolver Pro: To oprogramowanie zostało opracowane przez Blackmagic Design w 2004 roku. Może być używane na platformach Linux i MacOS. Posiada wiele łatwych w obsłudze narzędzi dla profesjonalistów i hobbystów.

Ekspresowe filmy z hitami: To oprogramowanie umożliwia edycję filmów, tworzenie, dodawanie efektów VFX. Jest idealny dla amatorów, graczy i YouTuberów. Może być używany w systemach operacyjnych Windows i MacOS. Jest tak doskonały jak Adobe Premier i After Effects.

Alternatywy dla Adobe Audition Cut i Edit Audio

Adobe Audition to świetny program dla przycinaj i edytuj dźwięk ten Jest bardzo elastyczny i profesjonalny, nie tylko może zapamiętywać lub edytować dźwięk, ale także poprawiać jakość dźwięku każdego profesjonalnie nagranego wideo. Jest nawet w stanie modyfikować lektora, ulepszać podcasty i nie tylko.

Porada ma wiele funkcje i cechy co może być za dużo w stosunku do tego, czego potrzebujesz lub jak wspomnieliśmy wcześniej, koszt nie jest przystępny. Istnieją jednak inne bezpłatne alternatywy, które mogą edytować i wyciszać dźwięki, takie jak:

Publiczność: Jest to oprogramowanie typu open source, bardzo znane ze swoich funkcji i funkcjonalności tak doskonałych jak Adobe Audition. Może być używany do edycji dowolnego typu pliku audio. w rzeczywistości jakość dźwięku to może ulepszony z tą aplikacją.

Sodafoniczny: To oprogramowanie nie wymaga instalacji i może być używane przez dowolną przeglądarkę internetową. Jego funkcje i funkcjonalność są prostsze, jest idealne dla tych, którzy nie potrzebują tak zaawansowanych narzędzi.

Ocena: alternatywa łatwy w użyciu dla edytuj wszystkie typy plików audio ten Jest to całkowicie darmowy program, który oferuje łatwe w użyciu funkcje i funkcje dla każdego, kto chce oprogramowania bez żadnych problemów.

Alternatywy dla After Effects

Adobe Premier After Effects w stanie zaprojektować i stworzyć wszelkiego rodzaju efekty VFX ? posiada wiele zaawansowanych funkcji i funkcji. Niestety nie ma darmowych alternatyw dla After Effects:

Natron: W tym programie możesz tworzyć efekty wizualne i ruch. Działa ze wszystkimi systemami operacyjnymi i może być używany z innym edytorem wideo.

Są to najlepsze alternatywy dla Adobe Premiere do edycji wideo z tymi samymi funkcjami i funkcjami. Ponadto jest to oprogramowanie typu open source i swobodnie edytować więcej dźwięku a nawet dodawać efekty. Masz wybór między różnymi odmianami, sam decydujesz, który z nich odpowiada Twoim potrzebom.

Mamy nadzieję, że spodobał Ci się ten artykuł, skomentuj swoją recenzję i nie zapomnij podzielić się tymi informacjami z rodziną, przyjaciółmi lub znajomymi.

Dodaj komentarz