Jakie filmy i seriale mogę oglądać w Amazon Prime Video?

Uwielbiamy programy telewizyjne i wiele osób chce obejrzeć dobry film w zaciszu swojego salonu. W tym celu korzystają z urządzeń, które mogą odtwarzać treści multimedialne z platform takich jak Amazon Prime Video, ale Jakie filmy i seriale możesz oglądać w filmach Amazon Prime? Trafiłeś we właściwe miejsce, aby się dowiedzieć.

Co to jest Amazon Prime Video?

Jest to usługa oferująca pliki wideo (zwłaszcza seriale i filmy) za pośrednictwem strumieniowania internetowego, lepiej znanego jako streaming. Ta funkcja pozwala cieszyć się filmem podczas jego pobierania, więc musi być połączenie z Internetem dobra prędkość pobierania kto może być? mierzona przez test prędkości Wi-Fi cieszyć się nią stale.

Aby uzyskać dostęp do katalogu Amazon Prime Video, pierwszym krokiem jest wypożyczenie lub zarejestrowanie się w usłudze z Amazon.com przy użyciu karty kredytowej lub konta. Paypal ten W ten sposób będziesz mieć nazwę użytkownika i hasło, za pomocą których możesz zainstaluj Amazon Prime Video na swoim Smart TV i na innych urządzeniach.

Ta usługa jest podobna do Netflix i HBO Go, które oferują również treści internetowe i filmy. Amazon Prime wideo oferuje rozrywkę opartą na autorskich produkcjach, jak również innych firmach produkcyjnych. Jakie filmy i seriale można tu znaleźć? Pamiętaj, że powiemy Ci poniżej.

Jakie filmy i seriale mogę oglądać w Amazon Prime Video?

Do wyboru jest wiele treści lista dostępna w Amazon Prime Video, o którym wspomnimy krótko, z podziałem na seriale i filmy. W niektórych przypadkach przedstawimy krótki przegląd niektórych z wymienionych programów.

Seria kategorii, które widzę w Amazon Prime Video

Wśród dostępnych serii są te dedykowane dzieci i dorosłych , z gatunkami od komedii przez science fiction po suspens. Pamiętaj, że możesz ekstra zmień język na hiszpański aby wygodniej oglądać swoje seriale i filmy.

  • Seria dla dzieci: Zabawne komiksy, którymi mogą cieszyć się maluchy jako rodzina, wśród których możemy wyróżnić trzy oryginalne wersje Amazona: Bug Diaries, Creative Galaxy oraz Costume Quest.
  • Są inni producenci, jak Pepa Pig i Caillou, a nawet anime, jak Banana Fish (opowiadające historię amerykańskiego żołnierza, który szaleje i wypowiada tylko te słowa). Klasyfikacja odbywa się według wieku.
  • Seria dla dorosłych: Amazon Prime Video oferuje szeroką gamę programów na każdy gust. Czy masz komiksy takie jak: Worek pchli (dla zrzędliwej kobiety, która przeżywa emocjonalny kryzys po stracie najlepszej przyjaciółki).
  • Piękna pani Maisel (poślubiona synowi, który zaczyna grać po zdradzie męża) i słynny amerykański The Office z aktorem Stevem Carrelem.
  • Istnieją przerażające serie, takie jak: Horror i Zmyć (na podstawie filmów o tej samej nazwie). Jest też oryginalne sci-fi, a także kosmici, tacy jak The Expanse, Electric Dreams, Defiance i popularni The Boys (superbohaterowie bardzo różni od zwykłych)

Kategoria Filmy, które mogę oglądać na Amazon Prime Video

Wśród dostępnych filmów każdy znajdzie coś dla siebie, z szeroką gamą gatunków do wyboru, takich jak:

  • Rodzaj działania: jest dużypostać takich jak słynny Ironman (który nie zna Tony’ego Starka), Lara Croft Tomb Raider (z Angeliną Jolie) i The Men of Steel czy Superman. Des kino szpieguj jak Spy Game, The Bourne Legacy i Mission Impossible epicki.
  • fantastyka naukowa takich jak: Minority Report (z Tomem Cruisem), Dreed (suita sędziów), Kong Skull Island czy słynna Incepcja (z aktorem Leonardo Dicaprio). Są tacy, którzy lubią przygodę takie jak epickie Indiana Jones, Mumia, GI Joe i Toy Story 4.
  • Generowanie zawieszenia: La aclamada No Respires (trzy młode kobiety, czyli aiman robar ma un hombre ciego), klasyczny Tiburón, Suspiria (szkoła tańców tajemniczych), El Orfanato, Sześcian i najnowszy Middsommar (czysty dzień i światło dzienne)
  • Typ klasyczny: Dune, Brazylia, Waterworld, epicki powrót do przyszłości i wiele więcej dla Ciebie.

To tylko niektóre z treści, które ma do zaoferowania Amazon Prime Video. Nie czekaj dłużej pobierz tę niesamowitą platformę na PC, urządzenia mobilne i Smart TV.

Dodaj komentarz