Jaki jest najlepszy program do usuwania duplikatów plików w systemie Windows?

To normalne, że z biegiem czasu i ciągłym korzystaniem z urządzeń elektronicznych Ubrudzić się i wymagają konserwacji, aby powrócić do optymalnej pracy. A mówimy nie tylko o czyszczeniu zewnętrznym, ale także o czyszczeniu wewnętrznym, rejestrator maszyneria. Dlatego dowiedz się, który program najlepiej nadaje się do usuwania duplikatów plików w systemie Windows.

Jak „oprogramowanie” Windows się brudzi?

Musisz zrozumieć, że system operacyjny Windows może tworzyć duplikaty plików pliki, które tworzymy i wykorzystujemy, aby ten sam plik mógł być zapisany dwa lub więcej razy na tym samym komputerze.

Z drugiej strony istnieje również możliwość, że jako użytkownicy możemy sami tworzyć duplikaty plików w różnych folderach. Zwykle dzieje się tak podczas zapisywania obrazów. bo robimy te same zdjęcia uns Z inni; ale zapisujemy go na komputerze pod różnymi nazwami.

Wszystkie te duplikaty plików (podobnie jak oryginalne pliki) są przechowywane na dysku twardym Twojego komputera, dopóki nie uzyskamy nad nim kontroli, zajmując miejsce wymagane lub używane przez inne pliki.

Prowadzi to do przeciążenia naszego procesora sprzętowego, co nie tylko zmniejsza ilość miejsca na dysku na komputerze, ale znacznie zmniejsza wydajność systemu operacyjnego i jego aplikacji.

Dlatego eksperci polecają czyścisz komputer od czasu do czasu. Dzięki takiej konserwacji nie tylko usuwamy pliki tymczasowe i nie przechowujemy niektórych folderów i plików, których nie używamy na innych dyskach zewnętrznych. Jednak otrzymujemy również zduplikowane pliki, tworząc kopię zapasową tylko jednego z plików do naszego użytku i usuwając inne kopie.

Jaki jest najlepszy program do usuwania duplikatów plików w systemie Windows?

CCleaner to jedno z najskuteczniejszych i najłatwiejszych w użyciu narzędzi do usuwania duplikatów plików z komputerów osobistych. Zaleca się mieć najnowszą wersję, aby korzystać z jej funkcji ten Jest obecnie uważany za najlepsze oprogramowanie do czyszczenia systemu Windows ze względu na prosty interfejs, który czyni go bardzo przyjaznym dla użytkownika, nawet dla najbardziej początkujących użytkowników Internetu.

Wyczyść swój komputer najlepszym programem do usuwania duplikatów plików, aby go przyspieszyć

CCleaner to narzędzie, które może znajdować i usuwać niechciane pliki i błędy w systemie Windows. Możesz zaplanować to do czyszczenia ten Wystarczy kilka kliknięć CCleaner może pomóc Ci odzyskać miejsce na dysku i sprawić, że Twój komputer będzie szybszy i bardziej wydajny.

Klasyczny interfejs plików

Wystarczy go nacisnąć guziki „analiza I w mniej niż minutę program powie nam, ile pamięci może zwolnić i gdzie ją zwolnić. Kliknij „Uruchom Cleaner”, a natychmiast wyczyści dysk.

Opcje CCleaner obejmują specjalne narzędzie do usuń duplikaty plików ten To narzędzie jest również zawarte w bezpłatnej wersji aplikacji. Oczywiście to jest klucz do sukcesu tego programu: „Twoja cena”…

De plus CCleaner nie tylko może znaleźć wszystkie zduplikowane pliki na naszym komputerze, ale także pozwala nam filtrować pliki przez wyszukiwanie według nazwy, rozmiaru, daty, a nawet zawartości i tworzyć kopie zapasowe przed czyszczeniem. W każdym razie system operacyjny nie przywróci go do pierwotnego stanu.

Rozwiązanie jest w Twoich rękach

CCleaner jest tak skuteczny, że jest idealnym rozwiązaniem do wyjęcia z kieszeni pendrive’a. W swojej wersji „Przenośny program do czyszczenia” do czyszczenia komputera, który nie ma dostępu do Internetu i potrzebuje wydajnych i przenośnych narzędzi do bezpiecznego czyszczenia bez konieczności ich instalowania.

Możemy o tym wspomnieć w/w program może być również używany na komputerze Mac ten Dziękujemy za wybranie naszych artykułów, które informują o tej wspaniałej erze cyfrowej. Podziel się nim ze znajomymi i rodziną i zostaw nam swoje pełne szacunku komentarze i/lub sugestie. Czekamy na kolejne artykuły.

Dodaj komentarz