Jak zwiększyć lub powiększyć rozmiar gumy lub gumy w programie Paint w systemie Windows 10?

W artykule, który zobaczymy dalej, zobaczymy Jak zwiększyć lub zwiększyć rozmiar gumki do malowania w systemie Windows 10? z dwoma dość prostymi metodami aplikacji.

Zanim zaczniesz, zalecamy to zrobić zmodernizować program Malowanie w najnowszej wersji do wygodnej pracy w systemie Windows 10.

Paint to jeden z najstarszych programów zawartych w System operacyjny Microsoft ten W dzisiejszych czasach nie jest to zbyt przydatne i jest zintegrowane z systemem operacyjnym bardziej niż cokolwiek innego z powodu nostalgii, ponieważ istnieją bardziej złożone programy.

Jednak nie jest złym pomysłem, aby od czasu do czasu dobrze się bawić malować z tym narzędziem. Przede wszystkim po to, by dzieci mogły puścić wodze fantazji na komputerze w zdrowy sposób i bez zbytniego zaangażowania YouTube.

Z tego powodu zobaczymy a bardzo proste seminarium dzięki czemu nauczysz się nie tylko zwiększać czy zwiększać rozmiar gumki w Paint, ale także innych narzędzi.

Jeśli nie podobają Ci się nowe zmiany w Farbach, pamiętaj, że jest droga powrotna klasyczna wersja programu nawet jeśli masz swój pierwszy system operacyjny Windows.

Jak zwiększyć rozmiar gumy w kolorze?

  • Otwórz Paint z menu Start systemu Windows. Naciśnij przycisk” Okna „Na klawiaturze fizycznej i wejdź” Kolor „Enter” i program się otworzy.
  • Teraz musisz kliknąć ikonę gumki o nazwie „ Gomme „.
  • Od razu zakres do usunięcia jest dość mały, więc aby powiększyć, wystarczy kliknąć ikonę oznaczoną ” Rozmiar „Co jest bardzo zbliżone do kolorów.
  • Kliknij tutaj, aby zobaczyć małe menu z różnymi domyślnymi rozmiarami do wyboru.
  • Jeśli jednak te rozmiary nie odpowiadają Twoim potrzebom, możesz zatrzymać klucz. klawisz kontrolny melancholijny i naciśnij kilka razy na Znak „+” na klawiaturze, aby powiększyć gumkę. Jeśli chcesz zmniejszyć jego rozmiar, po prostu naciśnij „-” znak trzymając wciśnięty klawisz Ctrl.
  • Jeśli używasz laptopa bez klawiatury numerycznej. To, co możesz zrobić, to użyć ” Klawiatura optyczna „Aby osiągnąć cel.
  • Możesz iść dalej ” Demarer „Lub naciśnij przycisk” Okna „Z klawiatury, a następnie wejdź” Klawiatura ekranowa „Aby go użyć. Jeśli wspomniana klawiatura ekranowa nie ma domyślnie włączonej klawiatury numerycznej, musisz kliknąć „ Wybory „I włącz to.

Jak zwiększyć rozmiar gumki w systemie Windows 10?

W ten sposób możesz zwiększyć lub powiększyć rozmiar gumki lub gumki w systemie Windows 10 ten Jest to dość proste i trzeba dodać, że ten sam proces działa dla prawie wszystkich narzędzi programu.

Na przykład, jeśli chcesz powiększyć pędzel lub ołówek, możesz to również zrobić za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl z symbolem „+” lub „-” w ten sposób możesz kontrolować rozmiar wszystkich narzędzi tego starego programu i zaspokoją Twoje potrzeby.

Będziesz mógł szybciej i oryginalniej malować i rysować. To coś całkiem praktycznego i przede wszystkim bardzo szybkiego.

Aby dać ci mały pomysł, niesamowite rzeczy można zaprojektować w Paintze przy odrobinie cierpliwości i co najważniejsze, całkiem praktyczne. Jest wielu ludzi, którzy poświęcają się projektowaniu w ten sposób za pomocą Painta. Jest prosty program który był bardzo ograniczony dla wielu rzeczy dzisiaj, a Microsoft wciąż tęskni za Windowsem bardziej niż za czymkolwiek innym.

Jednak z praktyka i wiedza Za pomocą tak podstawowego i prostego narzędzia można stworzyć niesamowite rzeczy. Wyobraźnia zawsze staje się kluczem do wszystkiego.

Ponieważ możesz zmieniać i zwiększać rozmiar gumki w programie Paint, możesz też zwiększyć rozmiar kino pędzle

Dodaj komentarz