Jak zrobić plakat w Microsoft Word jak profesjonalista? Przewodnik krok po kroku

Plakaty stały się jednym z najbardziej już dziś nie używany ponieważ pozwalają aby użytkownik przechwycił informacje o nim, aby w prosty i szybki sposób mógł je przekazać innym osobom co sprawia, że ​​świetnie nadaje się do ogłosić wydarzenie lub zaoferować swoje usługi i produkty.

Stały się również bardzo przydatnym przedmiotem, zwłaszcza dla osób, które: zgubiłeś przedmiot, zwierzaka lub członka rodziny ponieważ Plakaty mogą prosić o pomoc w odnalezieniu zaginionej osoby .

Microsoft Word nie jest najlepszym narzędziem do utwórz te banery ponieważ istnieje wiele programów do projektowania wyspecjalizowani w tej dziedzinie ale jeśli stanie się bardzo dobrą alternatywą tworzyć konwencjonalne plakaty obejrzyj wszystko w szczegółach bardzo łatwo. którego nauczymy Cię w poście.

Jakie narzędzia i funkcje programu Word są przydatne do tworzenia plakatów?

Plakaty w programie Word można tworzyć na różne sposoby za pomocą wstępnie zaprojektowane modele ty zaprogramuj lub utwórz je sam od podstaw ale musisz o tym pamiętać, kiedy je tworzysz plakaty od początku oznacza więcej pracy.

W zgodzie z tym wszystkim Tutaj pokazujemy, jakie narzędzia i funkcje są potrzebne do stworzenia tych elementów w edytorze tekstu:

 • Posługiwać się domyślne szablony Worda.
 • posługiwać się Wstaw kartę, aby dodać obrazy, kształty i inne przedmioty, które chcesz.
 • Jeśli chcesz, użyj karty układu. zrób to od początku, albo dla skonfigurować marginesy, rozmiar, orientację , Łącznie z.
 • Tryb głowa.
 • Musisz użyć funkcji „Zapisz jako” eti „Wydrukować” po ukończeniu plakatu.

Kroki tworzenia plakatu w programie Microsoft Word jako ekspert

Istnieją dwa główne sposoby, aby utwórz te banery z Microsoft Word gdzie możesz zacząć przekazuje pewne informacje innym. Dlatego możesz projektować z obu z domyślnych szablonów programu jest całkowicie od początku, wykonaj każdy z poniższych kroków:

Z predefiniowanych standardów

 • Po wprowadzeniu Microsoft Word , musisz wybrać zakładkę „Plik” oraz w rozwijanym menu „Młody”.

 • Wtedy pojawi się kolejne okno ze wszystkimi dostępne modele w systemie, aby wyszukiwanie było łatwiejsze i szybsze, wpisz „Wysłać” w wyszukiwarce systemowej i naciśnij klawisz „Wejście”.

 • Jak się wydaje, a NOWA STRONA Otwarte do gdzie możesz znaleźć innych szablony do tworzenia plakatów, w tym przypadku wystarczy kliknij na to, co lubisz .

 • Po wybraniu otworzy się okno z Opis modelu i przycisk „Tworzyć” , musisz go otworzyć arkusz tekstowy.

 • Wtedy zobaczysz model wstawiony do arkusza tekstowego . Gdy dojdziesz do tego punktu, następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zacząć wymienić dowolną część modelu. Jeśli klikniesz obraz, możesz go usunąć i dodać nowy obraz, w tym przypadku potrzebujesz tego samego każdą część tekstu.

 • W ten sposób wszystko, co musisz zrobić, to zmienić każdą część plakat, dopóki nie skończysz kiedy ty też skończysz mieć plakat, który chcesz , następną rzeczą, którą musisz zrobić, to przechowywanie i drukowanie na wypadek, gdybyś miał drukarka podłączona do komputera .
 • W przeciwnym razie powinieneś zapisane w pamięci zewnętrznej do późniejszego drukowania . Możesz nacisnąć, aby to zapisać „Ctrl + G” Gdzie iść „Plik”> „Zapisz jako” i tam wybierasz lokalizację, w której chcesz to zapisać . W ten sposób będziesz miał stworzyłeś swój pierwszy plakat w programie Word .

Od zera

Inny sposób, aby móc Tworzenie tych banerów od słowa jest od początku, ten proces jest zwykle trochę bardziej żmudne w rozwijaniu ponieważ będziesz odpowiedzialny oddaj ciało plakatowi więc musisz zacząć od początku całkowicie od początku .

Aby to zrobić, musisz wykonać poniższe czynności:

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to uruchom nowy dokument w programie Word .
 • Po wejściu do arkusza tekstowego należy kliknąć zakładkę „System” mieć narzędzia marginesy, rozmiar, kolumna i orientacja.
 • Tutaj musisz wybrać opcję „Sekcja”, pierwszym krokiem będzie wybór rozmiar plakatu , pamiętaj, że jeśli masz domowa drukarka, ona peut nie zezwalaj na druk wielkoformatowy chociaż możesz znaleźć sposób, aby to wydrukować maszyna przemysłowa, jeśli potrzebujesz dużych rozmiarów.
 • W tym momencie powinieneś wybierz rozmiar plakatu w tym celu możesz wybrać niektóre z dostępnych opcji lub kliknąć „Nigdy więcej rozmiaru papieru” dla innych opcji.

 • Wspólny rozmiar plakaty do druku sprzęt AGD de aby musisz wprowadzić te kroki i kliknąć ” W PORZĄDKU „.

 • Następną rzeczą będzie wybór orientacja liścia tylko jeśli chcesz druk poziomy, musisz wybrać opcję „Orientacja” i wybierz „Poziomy”, teraz, jeśli chcesz to wydrukować pionowo, po prostu pomiń ten krok, ponieważ domyślnie ma tę orientację.

 • Następną rzeczą będzie utwórz nagłówek Pamiętaj, że tego typu plakaty zazwyczaj dotyczą konkretnych prezentacji duży nagłówek tekstowy u góry strony w niektórych przypadkach zwykle tak się dzieje na środku strony.
 • Aby wprowadzić nagłówek, musisz kliknąć kartę „Włożyłem”.
 • Wybierz tam przedmiot „Obszar tekstowy” znajduje się po prawej stronie ekranu.
 • Tutaj możesz wybrać pudełko, które najbardziej Ci się podoba, chociaż lepiej wybrać „Proste pole tekstowe”.

 • Une fois włożona do arkusza, musi napisz tytuł chcesz mieć ten baner.
 • Po napisaniu musisz zaznaczyć wszystko i przejść do zakładki „Dom” brać opcje czcionek. Tutaj musisz również wybrać rodzaj czcionki i jej rozmiar kolory litery .
 • Możesz Przeciągnij przyciski do pola tekstowego więc możesz dostosować żądany rozmiar i uzyskać najbardziej odpowiednią pozycję nagłówka.

 • Innym sposobem utworzenia nagłówka jest kliknięcie „Sztuka mowy” znajduje się na zakładce „Wstęp”, ta opcja jest tuż obok „Obszar tekstowy”. To najłatwiejszy i najszybszy sposób na utworzenie tytułu, ponieważ nie trzeba go określać. styl, rozmiar lub kolor czcionki.
 • Aby to zrobić, po prostu chwyć to narzędzie i wybierz model, który najbardziej Ci się podoba.

 • Na tym zdjęciu możesz zobacz porównanie obu modeli , pasek tekst lub grafika. W takim przypadku możesz pracować z tym, który najbardziej Ci się podoba.

 • Kiedy to zrobisz ustaw tytuł, co za tym idzie przyniesie obraz , pamiętaj, że będzie to zależało od planu, który chcesz mu dać, ty też możesz najpierw dodaj tekst, a następnie obraz.
 • Aby móc zaimportować obraz, musisz kliknąć Zakładka „Import”. i wybierz Element „Obrazy”.

 • tutaj Eksplorator Windows Otwarte do gdzie będziesz musiał znaleźć lokalizację wybranego obrazu dodaj do arkusza tekstowego . Po wstawieniu będzie wyglądać tak:

 • Możesz także wstawiać kształty do tekstu, po prostu wybierz Element „Kształty” poniżej „Wstęp” i tam wybierasz to, co najbardziej lubisz dodawać arkusz tekstowy.

 • Czy możesz teraz Dodaj tekst , można to zrobić pod obraz lub powyżej Do ponownie wstaw tekst Użyj tego „Obszar tekstowy”, tutaj możesz to umieścić nad obrazem do napisania .

 • Po wypełnieniu banera i dodaniu wszystkich niezbędnych szczegółów następną rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknąć „Plik” eti „Zapisz jako”, zostawię cię zapisz na swoim komputerze . możesz także „Wydrukuj to” Jeśli chcesz.

Wskazówki dotyczące tworzenia plakatów w programie Word i robienia ich imponującymi

Na jakiś czas Plakaty zaczęły być używane znacznie częściej na całym świecie więc mogą być teraz widoki na bulwary, galerie handlowe, lotniska i wiele innych miejsc . Są odpowiedzialni za ekran informacyjny O produkt lub usługa, aby przyciągnąć więcej klientów.

Wszystko to doprowadziło do Konkurencja między producentami tych banerów jest dziś coraz bardziej konkurencyjna więc ważne jest, aby mieć podstawowa wiedza jak zrobić profesjonalny plakat .

„AKTUALIZACJA” Chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć plakat w programie Word jako ekspert? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ i naucz się tego od początku!”

Ponieważ Oto najlepsze wskazówki, które pomogą Ci rozpocząć projektowanie najlepszych dziś plakatów:

Zdefiniuj swoje główne pomysły

Zapamiętaj te Plakaty muszą być bezpośrednie i dokładne z informacjami, które chcesz przekazać . Dlatego musisz bardzo jasno określić, co docelową grupę odbiorców i jaką wiadomość naprawdę chcesz jej przekazać.

Rozważ swoją grupę docelową

Ważne jest, aby zawarte w nim informacje miały na celu przede wszystkim: Twoja grupa docelowa bo zaproponują ci willę lepsze wyniki. Zauważ, że bardzo różni się od zwrócić uwagę dziecka na osobę dorosłą lub sportowiec z lekarzem, co to jest Powód Jesteśmy Ci winni jasno zdefiniuj swoje pomysły


Dodaj komentarz