Jak znaleźć telefon komórkowy za pomocą asystenta głosowego Amazon Alexa?

Dla wielu ludzi telefon komórkowy jest jak przedłużenie ramienia. Jednak nikt nie jest odporny na rozproszenie i utratę wzroku przez sekundę. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak znaleźć swój telefon komórkowy za pomocą asystenta głosowego Amazon Alexa z wiedzą lub bez jak działają polecenia Amazon Alexa Kontynuuj czytanie.

Asystenci głosowi z dnia na dzień cieszą się coraz większą popularnością, mogą być sobie równi łatwo dodać do samochodu. Jego przystępne ceny sprawiają, że jest niezbędny w Twoim domu. Urządzenia takie jak Amazon Echo i Google Home są bardzo przydatne do wykonywania małych codziennych zadań. Jednak nie wszystkie jego funkcje są zawsze dostępne wykorzystany do maksimum z powodu braku doświadczenia lub ignorancji.

Chociaż Twój telefon komórkowy rzadko wymyka się spod kontroli, zdarzają się chwile, kiedy skupiasz się na innych czynnościach, rozpraszasz się i zapominasz, gdzie skończyłeś. Bez względu na to, jak bardzo się starasz i szukasz, nie pamiętasz, gdzie go umieściłeś.

Jeśli się poddasz, zapytaj pomoc Alexa, Wirtualny asystent Amazona. Na pewno będzie wiedział, jak znaleźć Twój telefon, a Ty będziesz miał go przy sobie za mniej, niż się spodziewasz.

Kroki, aby znaleźć swój telefon komórkowy za pomocą asystenta głosowego Amazon Alexa

Jedna z najważniejszych, ale mniej znanych funkcji Alexa znajduje telefon komórkowy. Nie marnuj więcej czasu na wyszukiwanie, wykonaj następujące kroki, aby znaleźć swój telefon komórkowy za pomocą asystenta głosowego Amazon Alexa.

Uzyskaj dostęp do aplikacji Amazon Alexa

Oni rozumieją jak to działa i co możesz zrobić z amazon alexa , następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zwrócić uwagę na uruchomienie aplikacji.

W środku otwórz menu w lewym górnym rogu. Poszukaj sekcji zatytułowanej „Umiejętności i gry” i wybierz go.

Spowoduje to przejście do sklepu z aplikacjami Amazon Alexa. Przejdź do paska wyszukiwania i wpisz „ Znajdź mój telefon ”. Kliknij Znajdź.

Pojawi się kilka podobnych aplikacji, wybierz tę, która najbardziej Ci się podoba. Ściągnij i zainstaluj. Gdy to zrobisz, poprosi Cię o pozwolenie na korzystanie z niego i poprosi o podanie swojego kraju i kodu pocztowego w polach przeznaczonych do tego celu.

Następnie kliknij „Zarządzanie licencjami” i to wszystko. Teraz możesz go użyć, aby znaleźć swój telefon komórkowy za pomocą asystenta głosowego Amazon Alexa.

Skonfiguruj aplikację

Dobra, już go pobrałeś i zainstalowałeś, ale jak go używasz? Zbyt łatwe. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to powiedzieć to głośno i wyraźnie „Alexa, znajdź mój telefon.” To określi dźwięk Twojego głosu w aplikacji.

Pamiętaj, że musisz mieć przy sobie telefon komórkowy, ponieważ poprosi Cię o wykonanie kilku instrukcji, aby zarejestrować go w aplikacji.

Po skonfigurowaniu aplikacja jest gotowa do wyszukiwania telefonu komórkowego za pomocą asystenta głosowego Amazon Alexa. Gdy następnym razem zgubisz telefon w domu, wystarczy, że powiedz to wyraźnie i głośno. „Alexa, znajdź mój telefon” ten Tak to pójdzie połączenie, aby można je było łatwo zlokalizować.

Ważne jest, aby ta akcja działała pomyślnie, musisz mieć włączony telefon. Dzięki temu dźwięk może poprowadzić Cię na swoje miejsce. Jeśli masz to ciche lub wibrujące, bardzo trudno będzie je znaleźć, gdy będziesz tego potrzebować.

Podobnie możesz sparować wiele telefonów z tą funkcją. Jeśli mieszkasz z rozproszonymi ludźmi, jest to bardzo wygodne, ponieważ zgubiony telefon komórkowy nie będzie już problemem.

To tak proste, jak tylko możesz łatwo znaleźć swój telefon dzięki Alexa. Podobnie Google Voice Assistant, Google Home, ma możliwość znalezienia telefonu, który działa w ten sam sposób. Aby działała prawidłowo, musi: połączony z siecią Wi-Fi lub komórkową siecią danych.

Dodaj komentarz