Jak znaleźć i znaleźć hiperłącza w dokumencie programu Word

W dzisiejszych czasach bardzo modne jest wprowadzanie hiperłączy do Microsoft Word lub PowerPoint przeglądaj strony internetowe, pliki, filmy, zdjęcia i e-maile. Dzieje się tak, aby czytelnik dokumentu miał odpowiednią treść. Ponieważ ważne jest, aby wiedzieć, jak korzystać z tej funkcji, chcemy Ci pokazać w tym artykule jak wyszukiwać i znajdować hiperłącza w dokumencie programu Word.

Na pasku narzędzi w u góry okna programu Word, ty znajdziesz opcje, które pozwolą Ci bardzo łatwo wyszukać hiperłącza. Będziesz mógł je również edytować i zastępować innymi linkami, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami i nie będziesz miał z tym problemu.

Word to jeden z najczęściej używanych milionów użytkowników na całym świecie, który dzięki swoim różnorodnym funkcjom pozwala nam realizować świetne projekty. Ale żeby tak się stało, musimy bardzo dobrze nauczyć się, jak z niego korzystać i jak tworzenie lub usuwanie hiperłączy za pomocą tego narzędzia do edycji plików.

Jak znaleźć i znaleźć hiperłącza w dokumencie programu Word

W rzeczywistości jest to bardzo szybkie i łatwe zadanie, więc nie będziesz mieć wielkiego kłopotu. Aby rozpocząć ten samouczek, musisz zrobić najbardziej oczywiste, aby uzyskać dostęp do aplikacji i otwórz dokument z hiperłączami.

Następnym krokiem jest przejście do górnego menu i kliknięcie Edytuj, a następnie przejście bezpośrednio do Znajdź, kliknij, aby wyświetlić okno dialogowe znajduję i wymieniam nie m ten Tutaj, w tym polu, znajdziesz i wybierzesz opcję Więcej, może ona znajdować się na dole, po wykonaniu tej czynności okno dialogowe będzie większe, aby wyświetlić więcej opcji.

Proste kroki, aby znaleźć i znaleźć hiperłącza w dokumencie programu Word

Kiedy skończysz, musisz wybrać Format, a następnie Styl, nie martw się, jeśli To Do wygląda na nieco rozszerzone. Upewnij się tylko, że postępujesz zgodnie z sekwencją, a lista stylów pojawi się na ekranie i wybierz styl wyszukiwania. I tu wybierasz Hiperłącze następnie kliknij OK, a okno się zamknie.

Następnym krokiem jest opcja Znajdź następny, w ten sposób program będzie szukał pierwszego linku. Powtarzaj ten krok, aż znajdziesz wszystkie hiperłącza w dokumencie. Gdy już nie istnieje, Word wskaże, że proces został zakończony poszukaj hiperłączy w dokumencie.

To najłatwiejszy sposób na znalezienie łączy w dokumencie. Ten proces może być bardzo szybki lub czasochłonny, w zależności od liczby łączy w dokumencie. Ale generalnie jest to bardzo szybki proces instalacji. Chyba że chcesz usunąć niebieskie hiperłącza znalezione w dokumencie.

Następnie, jeśli chcesz edytować linki lub zastąpić je innymi, możesz to zrobić bardzo szybko, jest to najlepszy sposób na zrobienie tego. Jeśli znajdziesz proces wyszukiwania i znajdziesz hiperłącza w wa Dokument Word trochę przedłużony ten Mówimy Ci, że to jedyny sposób, w jaki możesz to zrobić, chyba że chcesz to zrobić ręcznie.

Ale możemy powiedzieć, że w ten sposób czas, który zainwestujesz, będzie znacznie dłuższy niż zrobienie tego, jak wyjaśniliśmy wcześniej. Chociaż Ty też możesz zaktualizuj wszystkie linki automatycznie. I tak doszliśmy do końca tego praktycznego samouczka, który bardzo Ci pomoże, kiedy tylko zechcesz wyszukiwać i znajdować hiperłącza w dokumencie programu Word.

Dodaj komentarz