Jak zmienić ustawienia językowe na Facebooku? Przewodnik krok po kroku

Facebook jest par excellence, najczęściej używana sieć społecznościowa przez ludzi na całym świecie . Cały dzień Setki milionów użytkowników udostępniają różnorodne treści na tej platformie i dlatego używają go do wielu działań, od rozrywki po firmy cyfrowe, aby uczynić swoją markę widoczną i generować większą sprzedaż. . Będąc więc siecią społecznościową używaną przez tak wiele osób w każdym kraju, Facebook ma wiele języków, aby zapewnić swoim użytkownikom większą wygodę a tym samym ułatwić im przeglądanie stron internetowych.

Chociaż wiele osób zakłada, że ​​ta platforma społecznościowa się pojawia ”. wyjątkowość „W tym samym języku, który masz jest wybierany raz w ustawieniach językowych urządzenia, przez które się łączysz czy to komputer, tablet czy smartfon. to nie jest prawda . Od tego czasu dzięki narzędziom związanym z Konfiguracja Facebooka , pozwala zmień język według własnych upodobań bez konieczności zmiany na swoim urządzeniu. Rzeczywiście, możesz wykonać swoją misję i zademonstruj swoje umiejętności w różnych językach jeśli zmodyfikujesz go w sieci społecznościowej, za pomocą której poprawi z pewnością Twoja gramatyka i codziennie ucz się więcej.

Ponadto umożliwia: dostęp do dodatkowych funkcji, które są dostępne tylko w niektórych krajach a jeśli zmienisz język w którymś z tych miejsc, będziesz mógł bez problemu z nich korzystać i spokojna oferuje nasz shaper lub gdzie jesteś . Z tego powodu chcielibyśmy je Państwu zaprezentować dessous krok po kroku, aby zmienić język swojego konta na Facebooku , z telefonu komórkowego (Android lub iPhone) oraz z komputera z systemem Windows lub Mac.

Kroki, aby zmienić język Facebooka na hiszpański lub dowolny inny język

W tym sensie, jeśli chcesz zmienić język swojego konta na Facebooku na hiszpański lub inny język, którym możesz łatwo zarządzać, to konieczne jest poznanie procedury, której należy przestrzegać .

Biorąc pod uwagę, ile telefonów komórkowych jest dziś w użyciu, zaczniemy od podpowiemy, co zrobić na smartfonie, czy to Android czy iOS, a następnie proces, który będzie wykonywany na komputerze po podłączeniu tego materiału do platformy społecznościowej .

Na moim Androidzie lub iPhonie

Na szczęście przejdź do sekcji o różnych językach, które Facebook pozwala Konfiguruj to jest całkowicie proste. Jeśli jesteś jedną z osób, które wolą korzystać z Internetu i publikować zdjęcia, filmy lub cokolwiek innego za pomocą smartfona. mówimy ci kroki, które musisz wykonać, aby móc zmienić język swojego konta tutaj .

Oto procedura do naśladowania:

 • Na telefonie komórkowym zaloguj się do sieci społecznościowej i przejdź do jej strony głównej . Jeśli nie otworzyłeś konta bezpośrednio przy terminalu, wprowadź swój adres e-mail i hasło, aby uzyskać dostęp do platformy . Teraz, jeśli jesteś jednym z użytkowników, którzy utrzymują to konto otwarte, appuyez prostota na ikonie FB i znajdź ją na stronie głównej .

 • Później przejdź do ikony opcji sieci społecznościowej znajduje się w prawym górnym rogu ekranu głównego i jest łatwo rozpoznawalny przez trzy poziome paski .

 • Po wejściu do tej sekcji przeciągnij ekran do samego dołu, aby kliknąć opcję o nazwie „ Ustawienia i prywatność „Co to jest element nad przyciskiem wyjścia z konta?

 • Uzyskując do niego dostęp, pokaże Ci rodzaj menu z wieloma opcjami do wyboru Wybierz język ” .

 • Na koniec odznacz „ Język urządzenia „ORAZ wybierz jedną ze swoich preferencji . Stamtąd platforma pozostanie załadowana przez kilka sekund przekieruje Cię na stronę główną, która powinna już pojawić się w nowym języku .

Z komputera z systemem Windows lub Mac

Z drugiej strony, jeśli Ty wybierasz głównie korzystać z tej sieci społecznościowej za pośrednictwem komputera czy to Windows czy Mac, stamtąd możesz również zmienić język swojego konta . Należy zauważyć, że proces jest bardzo podobny do poprzedniego i dlatego są to niezwykle proste kroki.

„AKTUALIZACJA ✅ Potrzebujesz przetłumaczyć Facebooka na hiszpański i nie wiesz, jak to zrobić? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak to zrobić krok po kroku z tym ✅ ŁATWE I SZYBKIE ✅” EDUKACYJNE

Powiemy Ci więc, co robić:

 • Na początku, uzyskaj dostęp do swojego konta na Facebooku lub przez przeglądarkę internetową plan wybór i dostęp do jego oficjalnej strony internetowej. Lub, jeśli aplikacja jest zainstalowana na twoim komputerze, po prostu wprowadź swoje konto za pomocą ikony FB. Oczywiście w wskazując e-mail i hasło .
 • Po otwarciu tego konta zostanie wyświetlona strona główna i dostęp do ustawień profilu, od których musisz zacząć. kliknij ikonę pokazującą strzałkę w dół , znajduje się na końcu poziomego paska, gdzie pole w „ Szukaj „Wszystko, co chcesz na platformie.

 • Po kliknięciu na ikonę pokazaną powyżej, pojawi się małe menu, w którym należy: znajdź opcjęParametry „ORAZ Kliknij na to dzięki czemu możesz zmienić język konta.

 • Następnie poczekaj, aż ta sekcja się załaduje, a na ekranie pojawi się nowa sekcja z wieloma opcjami po lewej stronie. tam, Masz wybór Jedność język ”.

 • Zobaczysz teraz sekcję z trzema opcjami. Aby zmienić język, musisz przejść do pierwszego, który nazywa się „ Język Facebooka „I kliknij” reszta ”.

 • Na koniec poczekaj, aż ta opcja załaduje się przez kilka sekund, a potem cię opuści dostęp do rozwijanego menu ze wszystkimi językami obsługiwanymi przez Facebook . Tam wybierz, co chcesz zmodyfikować, a teraz po prostu kliknij „ zapisz zmiany ”. Od tego czasu przyciski, tytuły, powiadomienia i inne treści tekstowe na platformie pojawi się w tym wybranym języku .

W ilu językach możemy korzystać z Facebooka?

Stąd sieć społecznościowa używany przez ponad miliard użytkowników na całym świecie i że liczba ta rośnie z dnia na dzień lub z godziny na godzinę. ważne jest, aby mieć szeroki zakres akceptowanych języków .

W tym sensie od 2016 roku Mark Zuckerberg (założyciel FB) opublikował ważne ogłoszenie, w którym Platforma ustanowiła nowy rekord, oferując użytkownikom ponad 100 języków a właściwie jak Maltańczycy, Fulani i Korsykanie. rzadko spotykane w świecie online. Biorąc pod uwagę fakt oferuje nasz shaper Korsyka , nawet w niebezpieczeństwie całkowitego zniknięcia fakt , według oficjalne dane z UNESCO .

Najważniejszym powodem udostępnienia użytkownikom tak wielu języków jest to, że są niezbędny aspekt do zjednoczenia wszystkich i że w ten sposób każda z osób, które mają dostęp do serwisu społecznościowego, rozumie wszystko, co publiczne i .

Ponieważ wiele krajów nie mówi po angielsku, który jest językiem ojczystym tej słynnej sieci społecznościowej. Zapewniamy również najlepszą obsługę niezbędne narzędzia, aby móc zmieniać język według każdej osoby kto korzysta z Facebooka? bez względu na to, gdzie na świecie się znajdują.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz