Jak zmienić nazwę grupy roboczej w Windows 10 – krok po kroku

Wielki postęp technologiczny ostatnich dziesięcioleci był gigantyczny. Dużo tego zestaw technologii używamy dzisiaj doświadczyliśmy ogromnego boomu wzrostu. Jednak dla wielu jesteśmy w okresie szybkiego wzrostu odzież urządzenia elektryczne ten

Wiele z nich stało się potężniejszych, szybszych i bardziej wydajnych, biorąc pod uwagę zużycie energii przez daną osobę. Wiele z nich pokazano w mniej mistrzowie rytuałów Dziś.

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów komputery, w tym teraz czegoś takiego nie mamy dla komputerów dwadzieścia lat temu ten Dzisiejszemu udało się osiągnąć poziom optymalizacji, który pozwala nam na wiele rzeczy, no i oczywiście stały się o wiele bardziej osobiste ten

Można to przełożyć na fakt, że bez większych kłopotów możemy mieć bardzo wydajny komputer domowy. Konieczność optymalizacji realizacji naszych zadań była głównym motorem tej rzeczywistości. I to jest coś, co Windowsowi udało się osiągnąć bez większego wysiłku.

Bo pomimo tego, że konkurencja ze strony Windowsa jest niezwykle wysoka, Windows nie ma problemu z wykonaniem swojej pracy. Te ostatnie powinny być łatwo odzwierciedlone poprzez ich systemy operacyjne które mają niewiele problemów i stają się niezwykle szybkie i wygodne, jeśli masz komputer średniej klasy.

Doprowadziło to do tego, że jest on szeroko stosowany przez różne firmy lub pracowników do optymalizacji tempa. To tutaj często łączą się komputery Grupa robocza co staje się bardzo przydatne, gdy grupy wymagają centralnej weryfikacji.

Nawet jeśli nie jesteś członkiem firmy, prawdopodobnie należysz do domowej grupy roboczej inne urządzenia, takie jak p jako drukarki lub inne. Możesz go zmienić z nudnej domyślnej nazwy grupy roboczej. Ale jeśli nie wiesz, jak to zrobić, nie przejmuj się zbytnio, ponieważ wtedy udzielimy Ci odpowiedzi.

Zmień nazwę grupy roboczej komputera w systemie Windows 10

moc Przemianować z grupy roboczej komputerowej jest naprawdę szybki i łatwy do wdrożenia. Wszystko, co musisz zrobić, to:

  1. Zacznij od wejścia do panelu sterowania drużyny.
  2. Wybierz sekcję tam System ten Możesz go znaleźć na liście różnych opcji.
  3. Po zalogowaniu przejdź do Zmień ustawienia. Możesz go pobrać po prawej stronie ekranu w jednej z jego sekcji. Wybierz to.

Zobaczysz teraz otwarte okno. Tutaj możesz łatwo zmienić nazwę grupy roboczej.

Co zrobić, jeśli nie mogę zmienić nazwy grupy roboczej?

Jak w przypadku każdego urządzenia elektronicznego, wiedząc, jak zarządzać różnorodnością błędy które mogą wystąpić podczas użytkowania są bardzo powszechne, takie jak m.in. błędy aktualizacji systemu ten W takim przypadku nie jest bardzo trudno wyjaśnić, jak poradzić sobie z faktem, że nazwy grupy roboczej nie można zmienić na komputerze.

Bardzo rzadko zdarza się, że nie można zmienić nazwy grupy roboczej. W tym celu zdecydowanie zaleca się przeskanowanie komputera poleceniem „ SFC / scannow Aby sprawdzić, czy na komputerze występuje problem z uszkodzonymi plikami.

Powinieneś także pobrać narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Możesz je pobrać za darmo przez Okna ten Po zakończeniu obu skanowań uruchom ponownie komputer i spróbuj ponownie.

Dodaj komentarz