Jak zmienić napisy lub język, aby odtwarzać Amazon Prime Video na Smart TV?

Jeśli korzystasz z usług przesyłania strumieniowego Amazon Prime Video, zgadzasz się, że możesz uzyskać dostęp do tej platformy szeroka oferta filmów i seriali bardzo śmieszne.

Jeśli chcesz oglądaj i instaluj Amazon Prime Video na Smart TV i możesz aktywować napisy, ale nie wiesz jak to zrobić, zostań tutaj i dowiedzmy się razem po temacie Jak zmienić język napisów lub odtwarzać filmy Amazon Prime na Smart TV.

Jak zmienić język napisów lub odtwarzać Amazon Prime Video na smart TV?

Jeśli masz telewizor Smart TV z zainstalowanym Amazon Prime Video, na pewno będziesz chciał mieć najlepsze wrażenia z tej platformy przepływ do urządzenia.

Aby to zrobić, musisz znać wszystkie ustawienia związane z Prime Video, w tym ustawienie lub zmianę języka napisów dla obejrzyj Prime Video po hiszpańsku lub w dowolny język do wyboru z podpisami, więc zwróć uwagę na poniższe wyjaśnienie.

Włącz i zmień język napisów na podłączonych urządzeniach

Przed podaniem właściwego wyjaśnienia musimy poinformować, że ta konfiguracja Prime Video Napisy na Smart TV Dotyczy to również innych podłączonych urządzeń tj. konsole, dekodery itp.

  • Aby aktywować i skonfigurować język napisów w Prime Video, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to użyć pilota, nacisnąć przycisk Enter lub podobny przycisk na pilocie, odpowiadający Twojemu Smart TV, aby otworzyć menu odtwarzania, a następnie muszę to sprawdzić ikona dzieckatytuły (cc) do wyboru.

  • Kiedy skończysz, będziesz mógł zobaczyć listę języków, w których dostępne są napisy, i wybrać ten, który Ci odpowiada, oprócz możliwości wyboru języka audio oglądanego serialu lub filmu.

To takie proste, chociaż proces w niektórych inteligentnych telewizorach może się różnić w zależności od potrzeb dostosuj napisy w menu telewizora przed rozpoczęciem oglądania wybranego filmu lub serialu.

Jak poprawnie skonfigurować i edytować napisy Amazon Prime Video?

Oprócz zmiany języka napisów w Prime Video ważne jest również, aby nauczyć się formatować i modyfikować je, aby odpowiadały Twoim potrzebom wizualnym. Ponieważ Amazon Prime Video to platforma z szeroką gamą opcji, jej ustawienia obejmują: zmień rozmiar, kształt i kolor napisy, które widzisz na ekranie.

Aby rozpocząć ustawianie napisów, po prostu wybierz film lub serial, który chcesz obejrzeć i wybierz ikonę w prawym górnym rogu ekranu. Zobaczysz tam opcję o nazwie Ustawienia napisów że musisz wybrać, gdzie możesz wybrać rozmiar napisów i różne opcje, w których możesz je zobaczyć: cieniowane, w innym kolorze, z czarnym lub zwykłym tłem.

Jak skonfigurować napisy z komputera?

Jeśli korzystasz z wersji Amazon Prime Video na komputery PC, zwróć szczególną uwagę na poniższe wyjaśnienie dotyczące ustawień napisów w tej wersji usługi przesyłania strumieniowego.

Aby rozpocząć konfigurację, musisz najpierw znajdź stronę Prime Video na komputerze, a następnie zaloguj się na swoje konto i wybierz treści, które chcesz oglądać, niezależnie od tego, czy jest to film, czy serial.

Następnie podczas odtwarzania treści musisz przesunąć kursor na ekranie i kliknąć okno dialogowe w prawym górnym rogu laptopa lub komputera. W tym menu możesz wybierać preferowany język audio lub język napisów i zmień wygląd napisów zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami.

Podobało Ci się wyjaśnienie? Na wszystkie te sposoby możesz zmienić napisy w Amazon Prime Video na język nie jest już przeszkodą w oglądaniu serialu i ulubione filmy na tej platformie, teraz, Wypożyczalnia wideo Amazon Prime w warto ze wszystkimi dostępnymi opcjami.

Dodaj komentarz