Jak zmienić język Windows 10 – łatwo i szybko?

Od dawna wiadomo, że w poprzednich wersjach systemu Windows zmiana języka była niezwykle trudnym zadaniem. Zmiana domyślnego języka starszych systemów operacyjnych nie była łatwa. Ale ta nowa wersja pozwala bardzo łatwo wprowadzić tę zmianę. Dlatego wyjaśniamy krok po kroku jak zmienić język systemu Windows 10.

Bez wątpienia ta nowa wersja systemu Windows zostanie z nami i to nie tylko dlatego, że na to pozwala łatwo zmienić język ten W przeciwnym razie również dlatego, że ma różne funkcje, które możesz skonfigurować samodzielnie bez komplikacji. Wśród nich możemy wymienić, zmienić rozdzielczość ekranu, aktywować ikonę głośności czy zwolnij i zoptymalizuj pamięć RAM ten

Ważne w tym wszystkim jest to, że możesz dokonać tych zmian samodzielnie i postępować zgodnie z prostymi krokami, które pokażemy Ci w sposób edukacyjny. Bez niepokojącej potrzeby zatrudniania nieznajomego, który jest częścią naszego zespołu i ma dostęp do naszych danych osobowych. Dowiedzmy się więc dzisiaj jak zmienić język systemu Windows 10.

Jak zmienić język systemu Windows 10

Teraz, jeśli chcemy zmienić język naszego systemu operacyjnego lub nasz własny klawiatura jest ponieważ jest w języku angielskim. Aby wprowadzić tę zmianę, musimy wykonać następujące czynności, pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest wyjście w menu Start systemu Windows 10 ten Następnie musisz wybrać Ustawienia, jeśli jest w języku angielskim, powinno pojawić się słowo Ustawienia.

Po utworzeniu klipu w Ustawieniach pojawi się nowe okno z różnymi opcjami i ikonami, spośród których wybierzemy ikonę reprezentującą język i czas. Podczas tworzenia klipu wyświetli nam kolejne okno, w którym możemy dokonać następujących ustawień Data i godzina , obszar, język i głos.

Jeśli chcemy, możemy użyć i wprowadzić pożądane zmiany w tym oknie, ale skupimy się na dostosowaniach Obszar i język ten Z tego powodu podczas tworzenia klipu wybierzemy tę opcję. Zobaczysz kilka ważnych opcji, takich jak kraj lub region, języki i powiązane ustawienia.

Jeśli widzisz języki, które możesz wybrać, pojawiają się w wyborze języka, jeśli język, którym mówisz, nie pojawia się, musisz wybrać Dodaj język ten Podczas tworzenia klipu z tą opcją pojawi się duża liczba języków i będziesz musiał tam poszukać i wybrać języki, które chcesz wyświetlić na liście języków.

Wybór wielu języków w systemie Windows 10

Po wybraniu, kliknięcie na język przeniesie Cię do tego okno językowe i będziesz mógł zobaczyć wybrany język za pomocą różnych przycisków. Należą do nich Domyślne, Opcje i Usuń.

W tym momencie możemy wybrać przycisk Opcje i wybrać typ klawiatury, którą chcemy wyświetlić, jeśli jesteśmy zadowoleni pozostawiamy domyślną klawiaturę.

Zostawiliśmy opcje na bok i teraz przejdź do Ustaw jako domyślne, zrób klip na tym przycisku, rozpocznie się wyszukiwanie, a następnie da nam opcję Instaluj. W tym momencie powinieneś wiedzieć, że zostanie to zrobione, gdy będziesz podłączony do Internetu, w przeciwnym razie nie będziesz mógł pobrać i zainstalować język ten

Musisz tylko na to poczekać La język opłaty , ustaw ją jako domyślną i musisz ponownie uruchomić komputer, aby zakończyć. Odbywa się to w celu zastosowania zmian wprowadzonych podczas wyboru nowego języka. Po ponownym uruchomieniu możesz sprawdzić, czy język używany przez komputer jest tym, który wybrałeś.

Tę metodę zmiany języka możesz wykonać w dowolnym momencie i jak już zauważyłeś, jest to bardzo proste i nie wymaga dużo czasu ani wysiłku. Nauczyłeś się w kilku prostych krokach zmienić język systemu Windows 10. Możesz również poprosić o pomoc Pomoc techniczna Windows Jeśli chcesz

Dodaj komentarz