Jak zmienić język WhatsApp Messenger na Androida i iOS? Przewodnik krok po kroku

Whatasapp jest jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie i ewoluowała najczęstszy sposób, w jaki miliony ludzi komunikują się ze sobą ten To, co zaczęło się jako prosta usługa przesyłania wiadomości, która próbowała konkurować z BlackBerry Messenger pod koniec 2000 roku, stała się punktem odniesienia.

Wśród szerokiej gamy konfigurowalnych opcji, język jest jednym z najbardziej problematycznych, choć jest śmiesznie łatwy do zmiany ten Rzeczywiście, jego ścieżki instalacji są nieco mylące ze względu na stosowaną nomenklaturę, co odziedziczył po Facebooku kiedy portal społecznościowy Marka Zuckerberga zdecydował się go kupić kilka lat temu.

W tym artykule nauczymy Cię, jak zmienić język WhatsApp Messenger w dowolny sposób. dzięki czemu możesz je zmienić niezależnie od urządzenia, na którym się znajdujesz.

Kroki, aby zmienić język WhatsApp Messenger

Chociaż są to stosunkowo równe systemy, Android i iOS mają niewielkie różnice, które znajdują odzwierciedlenie nawet między tymi samymi aplikacjami, więc zmiana języka między nimi jest nieco inna.

Następnie pokażemy, jak to zrobić w obu systemach operacyjnych:

Na Androidzie

W Androidzie WhatsApp używa języka, w którym skonfigurujesz telefon więcej, aby dostosować się do Twojej lokalizacji geograficznej, którą otrzymuje za pośrednictwem Twojego adresu IP ten Ale w przypadku awarii musisz wykonać następujące kroki, aby zmienić język smartfona:

 • Chodź do środka „Ustawienia” z telefonu komórkowego.
 • Idź tam „Administracja Generalna” i poszukaj opcji „Język i zawód” ten
 • Teraz po prostu poszukaj opcji „Język” i wybierz ten, którego chcesz użyć, po czym będziesz musiał zmienić język swojego „Wasata”.

Jednakże istnieje sposób na dostosowanie języka aplikacji, aby różnił się od języka telefonu w telefonie ten W takim przypadku musisz wykonać następujące kroki:

 • Otwórz WhatsApp i przejdź do „Więcej opcji” który jest utożsamiany z trzema nałożonymi punktami.
 • Teraz naciśnij opcję „Rozmowy” i wybierz „Język i wprowadzenie ”.

 • Kiedy tam był, … Jeśli wystarczy Wybierz język chcesz, aby aplikacja była i to wszystko.

Na iOS

Aby zmienić język na urządzeniach Apple, musisz zrobić to samo z Androidem. zmienić język telefonu komórkowego. Aby to zrobić, wykonaj czynności, które wyjaśnimy poniżej:

 • Chodź do środka Aplikacja „Ustawienia” na iPhonie lub iPadzie.
 • Musisz teraz wejść do sekcji „Ogólny” i poszukaj opcji „Język i obszar „ ten
 • Idź tam „Język” i wybierz nowy język dla swojego Apple Phone.
 • wybierać „W PORZĄDKU” Następnie „Przełącznik dla (wybrany język) „ i voila, WhatsApp Messenger powinien być w tym nowym języku.

„AKTUALIZACJA” Chcesz zmienić język klawiatury Autokorekty lub Wasat i nie wiesz, jak to zrobić? ⭐ WEJDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak to zrobić ✅ ŁATWO I SZYBKO ✅ „

Na tych urządzeniach ty masz także możliwość zmiany języka aplikacji być w języku innym niż język telefonu komórkowego. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 • Otwórz aplikację do przesyłania wiadomości i przejdź do „Więcej opcji” który jest utożsamiany z trzema nałożonymi punktami.
 • Teraz naciśnij opcję „Rozmowy” i wybierz „Język i wprowadzenie” ten

 • Kiedy już tam będziesz, wszystko, co musisz zrobić, to Wybierz język chcesz, aby aplikacja była i to wszystko.

Jak zmienić język klawiatury i autokorektę w Whatsapp?

Le klawiatura whatsapp jest dokładnie taki sam, jak ten, którego używa Twój smartfon, więc ich język jest absolutnie istotny. Nie będziesz musiał robić nic więcej niż to, czego już Cię nauczyliśmy w poprzednim kroku, aby móc umieścić ten element w wybranym przez Ciebie języku.

Czy możliwe jest automatyczne tłumaczenie wiadomości WhatsApp na inny język?

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów najnowsze aktualizacje WhatsApp Charakteryzuje się dużą łatwością komunikacji między użytkownikami, a jednym z jej głównych celów jest zapewnienie, że każdy może wypowiadać się w ich imieniu, niezależnie od kraju, w którym się znajduje. Pomyśleli o tym, włączyli tłumacza dzięki czemu możesz publikować wiadomości wysyłane do Ciebie z innych krajów w Twoim ojczystym języku lub w wybranym języku na WhatsApp.

Aby to zrobić, po prostu kliknij symbol „+” na klawiaturze, a nie przesuń palcem w lewo, aż zobaczysz symbol tłumacza ten

następnie dotykasz go i akceptujesz warunki użytkowania a więc wszystkie wiadomości, które ci wysyłają zostanie przetłumaczony automatycznie byś mógł przetłumaczyć wysłane wiadomości na wybrany przez siebie język.

To wszystko, czego potrzebujesz czy znasz języki na WhatsApp , mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci poprawić jakość korzystania z tej popularnej sieci społecznościowej. Wszystko na teraz.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe i będziemy bardzo pomocne dla większej liczby członków społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz