Jak zmienić język klawiatury w Windows 7 od podstaw? Przewodnik krok po kroku

System operacyjny jak znamy je dzisiaj, już mają kilka dekad ten Jednak wybór języka jest bardziej nowoczesny. Dlatego znajomość języka angielskiego była niezbędna do obsługi komputera.

Windows 7 od pierwszej wersji oferował pakiet wielojęzyczny z 25 różnymi językami ten Ułatwiło to jego popularność w różnych częściach świata. Ponieważ on pobieranie nie było konieczne cały program.

Oprócz interfejsu systemu operacyjnego, klawiatura ma własną konfigurację ten Na przykład te sprzedawane w Stanach Zjednoczonych nie mają klucza „NIE”, charakterystyka języka hiszpańskiego. Ale te dwie rzeczy nie zawsze się pokrywają. Jeśli chcesz wiedzieć jak, ten artykuł jest dla Ciebie.

Co wziąć pod uwagę przed zmianą języka klawiatury w Windows 7?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć zanim spróbujemy zmienić język klawiatury jest to, że chociaż w mniej Kraj Ameryka łacina jak Hiszpania my podzielmy się językiem, to nie to samo jeśli to klawiatura. W rzeczywistości w krajach nowego kontynentu Dystrybucja ANSI Jest używany , w trakcie niż w Europie ISO ten Dlatego jeśli planujesz kupić urządzenie poza swoją okolicą, miej to na uwadze. Upewnij się, że wersja Windows 7 ma odpowiedni pakiet językowy ten

W przeciwnym razie opcje wymiany nie będą możliwe. Jeśli wersja instalacyjna nie była wielojęzyczna, nie martw się. Możesz dodać pakiet przez Windows Update ten Na koniec ważne jest, aby o tym wiedzieć przy zmianie języka niektóre programy rozwojowe stron trzecich ulegnie pewnym modyfikacjom ten Głównie skróty zrobiony z kombinacje klawiszy ten W ten sposób sposób, w jaki pracujesz z tym oprogramowaniem, może się zmienić.

Dowiedz się, jak krok po kroku zmienić język systemu Windows 7 od podstaw

„Aktualizuj” Czy chcesz umieścić język inny niż domyślny na klawiaturze komputera z systemem Windows 7? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się jak od SCRATCH! „

Podobnie jak w nowszych wersjach systemu Windows, zmiana języka klawiatury jest dość prosta ten Ponadto możesz to zrobić tyle razy, ile potrzebujesz, bez większych komplikacji.

Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące kroki:

 • Rodzaj Klawisz Windows lub na przycisku „Zasada” w dolnym rogu ekranu.
 • Wyszukaj lub wpisz „Lista kontrolna” i otworzyłem.
 • W tym oknie wybierz „Opcje obszaru i języka” ten
 • Tam zrób to samo z „Klawiatura i języki” ten
 • Następny przycisk, który musisz nacisnąć, to „Zmień klawiaturę” ten
 • Taniec „Usługi tekstowe i języki wprowadzania”, wyświetlić menu opcji i wybrać żądany język. musi być już zainstalowany w systemie ten

Możliwe, że po zastosowaniu zmian ponownie uruchomisz komputer wróci do poprzedniego języka ten

Opcją, aby tego uniknąć, jest odinstalowanie języków, których nie będziesz używać:

 • Wrócić do „Lista kontrolna” ten
 • Wybierać „Zegar, język i region” ten
 • W tym oknie musisz przejść do zakładki Klawiatura i języki.
 • Rodzaj Przycisk „Zainstaluj lub odinstaluj języki” ten Aby to zrobić, potrzebujesz uprawnień administratora.
 • Otworzy się nowe okno z dwiema opcjami. Idź po drugi „Odinstaluj języki wyświetlania” ten
 • Pojawi się system lista zainstalowanych obok pudełka ten Wybierz te, które chcesz usunąć, ponieważ możesz mieć więcej niż jeden naraz. Z wyjątkiem tego, czego używa Windows których nie można wybrać.
 • Rodzaj „NASTĘPNY” ten
 • Po zakończeniu procesu naciśnij klawisz . „Blisko”.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe i będziemy bardzo pomocne dla większej liczby członków społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz