Jak zmienić i dostosować kolory interfejsu Windows 7? Przewodnik krok po kroku

Jeśli zdasz dużo czasu przed ekranem komputera W7, to Zawsze mogę się znudzić widzeniem ten sam interfejs graficzny . Dlatego w tym artykule pokażemy, jak zmienić wygląd i kolor systemu operacyjnego.

Z tego powodu, powinieneś przeczytać ten post do końca, ponieważ pokażemy Ci przewodnik, którego musisz przestrzegać, aby zmienić kolory bez popełniania błędów.

Plus Pokażemy Ci listę najlepszych witryn do pobierania motywów W7 . Nie trać niczego, jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje system operacyjny . Sprawdzić!

Dowiedz się krok po kroku, jak zmieniać kolory w Windows 7

Aby zmienić kolory komputera w systemie Windows 7, musisz wykonać krok po kroku:

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknij prawym przyciskiem myszy puste miejsce na pulpicie . Spowoduje to wyświetlenie okna, w którym musisz wybrać opcję Uosobienie .
  • Następnie zobaczysz okno o nazwie Zmień efekty wizualne i dźwięki komputera . Możesz znaleźć różne motywy do wyboru.
  • Kiedy to zrobisz Jeśli wybierzesz ten, który Ci się najbardziej podoba, nastąpią zmiany w kolorystyce okien , poziom przezroczystości i pasek przewijania, między innymi.
  • Musisz kliknąć, aby zakończyć zapisz zmiany .

Jeśli chcesz, możesz zmienić wygląd okien, klikając Zaawansowane ustawienia, po środku Kliknij Wygląd miksera kolorów .

Czy kolory systemu Windows 7 zmienią się, jeśli zastosuję pełny motyw?

Jak powiedzieliśmy w poprzednim akapicie, jeśli wybierzesz motyw w Windows 7, zmienić środowisko wizualne całego systemu operacyjnego . Zmieni to m.in. kolory wyskakujących okienek, powiadomień, paska zadań i tła pulpitu.

Lista najlepszych witryn pobierania motywów systemu Windows 7

„AKTUALIZACJA” Chcesz dostosować pełną gamę kolorów interfejsu komputera z systemem Windows 7? ⭐ KLIKNIJ TUTAJ ⭐ i dowiedz się wszystkiego o SCRATCH!”

Pokażemy ci dessous lista najlepszych witryn pobierania motywów systemu Windows 7 . W każdym z nich znajdziesz inne motywy, które będą odpowiadać Twoim potrzebom, te o minimalistycznym stylu, wyróżniające się architekturą, elementami i geometrycznymi stylami.

Wybierz to, co wolisz:

Problemy z obsługą systemu Windows

Będziesz mógł dostosować interfejs pulpitu Windows 7 za pomocą wielu zabawnych motywów. Będziesz mógł wybrać dzieła sztuki z Kapitan Ameryka , Kun Fu Panda, Krajobrazy Alaski, a także rośliny i kwiaty.

Pobierz bezpłatne motywy pomocy dla systemu Windows

Sklep Microsoft

Motywy oferowane przez Microsoft dla ekranu W7 są ze sobą powiązane Płatności , książki, firmy, rozrywka (m.in. Netflix lub Amazon Prime Video ) i dużą liczbę sportów.

Pobierz motywy z Microsoft Store za darmo

Motywy pulpitu dla systemu Windows

Jeśli szukasz darmowych motywów dla Windows 7, które pozwolą Ci zmienić wygląd swojego komputera za pomocą futurystyczna estetyka , ta platforma jest dla Ciebie idealna. Możesz wybierać motywy między innymi z Gear of War 3, God of War 3 i Alienware.

Pobierz bezpłatnie motywy pulpitu dla systemu Windows

Motywy dla Windows 7

Ta platforma jest przeznaczona dla użytkowników, którzy chcą mieć motywy pulpitu W7 od bardziej trzeźwy styl i które się wyróżniają jakość obrazu . Powinieneś wybrać wygląd i styl swojego Maca.

Pobierz darmowe motywy dla Windows 7

Najlepsze motywy dla Windows 7

Kropla spadającej wody lub pełny motyw w jaskrawoczerwonym to tylko niektóre z alternatyw, które możesz pobrać bezpłatnie z tej strony. Będziesz miał różne kategorie motywy, dzięki czemu możesz wybrać to, co lubisz najbardziej.

Pobierz najlepsze motywy dla Windows 7 za darmo

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz