Jak zmienić głos i zastosować efekty w czasie rzeczywistym na Androidzie

Rozmowy telefoniczne przyniosły ogromną zmianę w sposobie komunikowania się ludzi. Jest jednak wiele osób, które wolą sms-y lub nie lubią dzwonić, bo nie lubią Twojego głosu.

Jednak rozmowa telefoniczna nie powinna być czymś konwencjonalnym i nieco nudnym, bo jest tysiąc i jeden sposobów na to, żeby była przyjemna, na przykład zmienić głos za pomocą aplikacji.

Aplikacje zmieniające głos są naprawdę przydatne, ponieważ mogą pomóc w różnych funkcjach. Chcesz wydać anonimowe połączenie a jeśli nie chcesz, aby Twój głos był podkreślony lub żart, aby śmiać się z przyjaciółmi, tego rodzaju aplikacje są zawsze warte posiadania.

W poniższym artykule przyjrzymy się różnym sposobom modyfikowania głosu i stosowania do niego efektów w czasie rzeczywistym, aby go pominąć. żądane połączenia przy zachowaniu oryginalnego głosu i tożsamości.

Konwertery głosu w czasie rzeczywistym

Istnieje wiele różnych konwerterów głosu, które mają wiele różnych funkcji. Przechodzą od najbardziej podstawowego do tego tylko zniekształcam głos, w najbardziej kompletnym z wszelkiego rodzaju dodatkowymi efektami, które możesz dodać do swojego głosu.

Jeśli chcesz zainstalować zmieniacz głosu, aby był zabawny, zniekształcony lub z dodatkowe efekty Zostawimy Ci listę najlepszych konwerterów głosu, które możesz uzyskać za darmo.

Zmiana głosu

Voice Changer to aplikacja dość prosty, ale jeden z najbardziej przydatnych, ponieważ możesz zmienić głos i ustawić kilka zabawnych funkcji, takich jak kaczka, głos gigantyczny lub nerwowy, nawet zniekształcone głosy dla nieco poważniejszych połączeń.

Ponadto deformacja następuje w czasie rzeczywistym. Możesz też zarejestrować się tyle razy, ile chcesz modyfikować efekty i umieszczać wiele naraz. Wyniki są bardzo różne i niewątpliwie dają dużo frajdy.

Zmieniacz głosu na żywo

Ta aplikacja jest bardzo przydatna do zmiany tonu głosu i udawania kogoś innego. Aplikacja posiada dużą ilość opcji konfiguracji głosu, oferując wiele wyników.

Program zniekształca głos, dzięki czemu można go profesjonalnie wykorzystać przy dłuższych rozmowach, bez obawy, że Twoja tożsamość zostanie odkryta.

Podobnie możesz nagrywać klipy audio i wysyłać je do kogokolwiek chcesz. Możesz nawet ustawić te ścieżki głosowe jako dzwonek, aby ustawić limity swojego głosu.

Mikrofon droida

Chociaż ta aplikacja zmień swój głos w czasie rzeczywistym jest przeznaczony bardziej dla śpiewaków, ponieważ mogą go modyfikować, aby go ulepszyć.

Z Mic Droid możesz śpiewać do dowolnej piosenki podczas dostrajania głosu i symulacja oryginalnego piosenkarza. Niewątpliwie bardzo przydatne, aby zaskoczyć znajomych, dzięki czemu możesz bez problemu wysyłać swoje piosenki.

Konwertery głosu z efektami

Z drugiej strony, jeśli dodasz to, czego szukasz dodatkowe efekty na głosie , istnieje również wiele różnych aplikacji, które to umożliwiają. W tym sensie zostawimy listę najbardziej przydatnych i pobranych wymienników głosu z efektami.

Zmiana głosu z efektem – Nagrywaj i edytuj

Cóż, nazwa aplikacji jest dość prosta, ponieważ mówi Ci, co ta świetna aplikacja robi dla Ciebie. Możesz zarejestrować i zmienić filtr, zwiększyć lub zmniejszyć głos.

Po nagraniu wiadomości i zastosowaniu filtra głosu możemy wyślij do dowolnego przyjaciela za pośrednictwem aplikacji z bardzo zabawnymi wynikami, które sprawią, że Twoi znajomi będą się śmiać.

Śmieszne rozmowy

Ta aplikacja jest niezwykle przydatna dla ruchu anonimowe połączenia ponieważ z wyjątkiem zniekształcać głos, który można stłumić Twój identyfikator logowania ten

Zawiera również inne przydatne funkcje, takie jak włączenie hałas wprowadzić w błąd swojego rozmówcę i nie możesz odgadnąć, gdzie jesteś. Jedynym minusem tej aplikacji jest to, że ma tylko kilka bezpłatnych połączeń próbnych, ponieważ musisz zapłacić, aby z niej korzystać.

Dodaj komentarz