Jak zmienić głos dzięki całkowicie darmowym efektom specjalnym

Efekty specjalne to zabawne i funkcjonalne narzędzia, z którymi wiele osób lubi się bawić. Na przykład transformator, który sprawia, że ​​głosy brzmią mniej lub bardziej głośno, nadając męskiemu głosowi głos żeński i odwrotnie.

Na przykład w prawdziwym życiu można to zrobić na kilka sposobów zmień ton swojego głosu Jak przywykliśmy, jedną z najfajniejszych jest piwo ze słońcem, bo słońce znacznie podnosi ton głosu. Inną metodą, którą zwykle obserwujemy u dzieci, jest mówienie przed respiratorem.

Dlatego mając programy lub narzędzia do zmiany głosu to coś, co moglibyśmy spędzić na spotkaniu. Wcześniej dostęp do tych narzędzi miały tylko studia audio, ale dziś możemy uzyskać do nich dostęp bez problemów z pobieraniem z Internetu.

Jakie są efekty specjalne?

Duża lista pojawia się, gdy mówimy o efektach specjalnych na głos, wśród których możemy wymienić echo (to wynik, w którym brzmi głos, który symuluje, że słyszymy głos wielokrotnie). Kolejny bardzo popularny efekt dźwiękowy włączony Aplikacje takie jak Snapchat to głos wiewiórki bardzo zabawny wynik dla użytkowników tej aplikacji.

Możemy też zobaczyć efekt robota, który można wykonać w Audacity , znany głównie jako lider muzyki techno pod koniec XX wieku. Jest to w zasadzie wynik, który nie wymaga wyjaśnienia, ponieważ prawie wszyscy na tym świecie wiedzą, jak brzmi głos robota (chociaż wiele robotów w rzeczywistości nie mówi)

Istnieją również efekty bardziej zorientowane na DJ-a lub miksowanie ścieżek, takie jak np. zniekształcenia, rezonans i opóźnienie ten Te efekty dźwiękowe są naprawdę złożone i pokazują, że muzyka jest sztuką, której złożoność jest tak wysoka, jak każda nauka.

Gdzie możemy zobaczyć, że stosowane są efekty specjalne?

Efekty specjalne na głosach są obecne w wielu rzeczach, które widzimy w naszym życiu, od sztuki, którą lubimy telewizja , w filmach, nagranej muzyce i grach wideo. nawet w przedstawieniach na żywo, takich jak teatralne i muzyczne.

Na przykład w filmy i gry wideo których motywy są bardziej pomysłowe, efekty dźwiękowe tych surrealistycznych postaci nadają im niesamowitą prezencję. Tak bardzo, że wydaje się, że mówimy o czymś prawdziwym, chociaż wiemy, że to coś, co nie istnieje.

Ludzie zawsze chcą zmienić ton swojego głosu, robią reszta ja ja ich głos podczas rozmowy wideo przez Skype itp. wysłać ja ja notatki głosowe edytowane na Facebooku lub WhatsApp grać figle z przyjaciółmi.

Które programy oferują specjalne efekty dźwiękowe?

Istnieje kilka rodzajów programów w Internecie, które umożliwiają zmianę głosu za pomocą efektów specjalnych, ale możemy wymienić najlepsze z najlepszych. Tryby głosowe (program skupiający się na zmianie głosów z efektami takimi jak roboty i znane m.in.).

Jest też Celony, EXP Studio, procesor dźwięku, a nawet programy, które w większości są grami, ale tam widzimy tę funkcję na przykład w grach Pou i My Talking Tom, które są znane wielu użytkownikom. telefony komórkowe z Androidem ten

Jak zmienić głos za pomocą całkowicie darmowych efektów specjalnych?

Pierwszą i najważniejszą rzeczą do zrobienia przy zmianie głosu jest pobranie jednego z programów. Pamiętaj, że możesz wybrać ten, z którym najłatwiej się pracuje. Tym razem polecam pobranie ” MorphvoxPro „.

Gdy go pobierzesz i zdecydujesz się go otworzyć, pojawi się zakładka, w której urządzenie identyfikacyjne z którego będziemy korzystać.

Dbamy o to, aby urządzenie było tym, które mamy pod ręką zaakceptować ten Po otwarciu głównego interfejsu programu pozostaje nam tylko mówić do mikrofonu i wypróbuj wszystkie możliwości które są widoczne, dzięki czemu zauważymy różnice w każdym z efektów.

Ten program jest bardzo dobry, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych nie waży tyle i dlatego nie minie dużo czasu, zanim go pobierzesz. I że jego manipulacja jest bardzo prosta, więc nie musimy się martwić o trudną obsługę, do której jesteśmy przyzwyczajeni w tych programach.

Dodaj komentarz