Jak zdobyć pieniądze na portfel TikTok i wysyłać prezenty?

W dzisiejszym artykule zobaczymy Jak zdobyć pieniądze na portfel TikTok i wysyłać prezenty. Jest to dość prosty proces, który można wykonać za pomocą tych samych opcji w sieci społecznościowej.

Nie można zaprzeczyć, że TikTok szybko stał się jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych. Z milionami ludzi, którzy dobrze się bawią i dobrze się bawią. Jest też wielu, którzy nie traktują tego tylko jako hobby. W przeciwnym razie są zaangażowani w pracę i zarabianie pieniędzy za pośrednictwem tej potężnej sieci społecznościowej i powinni. kiedy Tik Tok zacznie płacić pieniądze ten

Kiedy dajemy komuś prezent na TikTok, to co robimy, to dajemy mu go „Daję” pieniądze, żeby to powiedzieć w taki czy inny sposób. Bo ta osoba otrzyma rekompensatę finansową za każdy wysłany do niej prezent.

W ten sposób wszyscy na żywo na TikTok i mieć dobrą bazę fanów, będą mieli możliwość zarabiania pieniędzy, jednocześnie zarabiając na życie. W zależności od liczby osób, które wyślą im prezenty, mogą zarobić mniej lub więcej pieniędzy. Dlatego muszą znaleźć sposób zdobywaj więcej obserwujących i szybciej ten

ale Jak zdobyć pieniądze na portfel TikTok i wysyłać prezenty? Zobaczymy szczegółowo, co musimy zrobić, aby bardzo łatwo uzyskać więcej monet w tej sieci społecznościowej, dzięki poniższemu samouczkowi.

Co to jest portfel TikTok?

W skrócie chodzi o pieniądze, które mamy w aplikacji, o to, co się kumuluje i co kupiliśmy za prawdziwe pieniądze. W zależności od tego, ile pieniędzy chcesz wydać, możesz zakup i użytkowanie do 7 tys. monet.

Wszystkie te pieniądze można wymienić na prezenty, jest to bardzo ciekawy wybór dla osób, które lubią tę zabawną sieć społecznościową. Ale jak zdobyć monety na TikTok?

  • Co zrobimy, to otworzymy aplikację.
  • Następnie kliknij „I” w prawym dolnym rogu ekranu.
  • Teraz musisz kliknąć trzy kropki, które pojawią się w prawym górnym obszarze.
  • Stamtąd możesz uzyskać dostęp do ustawień.
  • W tej sekcji będziesz mógł wprowadzić „Saldo”.
  • Następnie musisz kliknąć „Przeładować”.

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów obciążenie wadi 70 sztuk przy cenie nieco ponad 1 euro lub możesz załadować 350, 1400, 3500 i do 7000 monet. Musisz pamiętać, że potrzebujesz prawdziwych pieniędzy, aby móc ładować monety.

Odbieraj gotówkę i monety w TikTok

Sposób płatności za monety odbywa się za pomocą metody płatności zdefiniowanej w Twoim Sklep Play lub App Store. Po potwierdzeniu metody i ilości monet, które chcesz otrzymać, zobaczysz je na swoim koncie w ciągu kilku sekund.

Możesz zobaczyć je wszystkie z Jedność Saldo „Gdzie będziesz mieć szczegółową ilość monet w swoim posiadaniu.

W ten sposób możesz wysyłać darmowe bonusy do tickerów, którzy robią to bezpośrednio. Możesz wręczać prezenty od pięciu monet po prezenty, które kosztują ponad 5000.

Po co są prezenty?

Prezenty, które ticktoker otrzymuje za każdym razem Transmisja na żywo w końcu zamienia się w prawdziwe pieniądze, które są mu przekazywane z sieci społecznościowej. W ten sposób ta osoba może generować darowizny od wszystkich swoich obserwujących.

Dziś jest to dość powszechne, wiele osób żyje strumieniowo lub codziennie na różnych platformach.

Osoba otrzymująca prezenty musi osiągnąć 10 000 diamentów w prezentach, aby móc wypłacić swoje pieniądze. Diamenty są zamieniane na prawdziwe pieniądze. W związku z tym on całkiem możliwe jest zarabianie pieniędzy TIK Tok , aż tak bardzo że jesteś bardzo popularny.

Dodaj komentarz