Jak zdobyć Netflix za darmo: porady i wskazówki

Obserwacja kompulsywna to coś, co stało się bardzo popularne w naszych czasach. W tym samym czasie ich abonamenty wzrosły. Dzięki niesamowitym filmom i serialom internetowym wiele osób nie chce przegapić Netflix, nawet gdy ceny idą w górę. Jednak przy rosnących opłatach abonamentowych i trudnych ekonomicznie czasach nie każdy może sobie pozwolić na comiesięczną płacę tak dużej kwoty. Dlatego jesteśmy tu dzisiaj z alternatywami sposób na uwolnienie Netflixa .

> Pobierz>

Firmy T-Mobile obiecują zaoferować swoim klientom darmowe konto Netflix. Wiemy, że nie oznacza to, że jest technicznie bezpłatne, ponieważ musisz zainwestować w coś od firmy telefonicznej. T-Mobile oferuje jednak konto Netflix bez dodatkowych kosztów, choć oferta nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników. Jeśli wybierzesz plan, który nie obejmuje sprawdzania zdolności kredytowej ani planu przedpłaconego, Twoja oferta Netflix będzie nieistotna. Jeśli się zakwalifikujesz, oto jak otrzymać Netflix za darmo od T-Mobile:

  • Zapisz się do programu T-Mobile One.
  • Upewnij się, że nie wybierasz przedpłaconego lub odwołanego planu kredytowego.
  • Dodaj kolejną linię do swojego projektu. Bezpłatny poziom Netflix jest dostępny tylko wtedy, gdy masz co najmniej dwie linie.
  • Zasubskrybuj Netflix na nas.
  • Poczekaj, aż T-Mobile wyśle ​​Ci SMS-a i postępuj zgodnie z instrukcjami.
  • Bądź szczęśliwy!

Udostępnij konta Netflix

Aby bezpłatnie korzystać z serwisu Netflix, konieczne może być zachowanie uprzejmości w stosunku do znajomych i rodziny, którzy płacą za te usługi. Oto strategia — poproś znajomego lub członka rodziny o dane logowania, aby móc je śledzić na swoim koncie Netflix. Gdy już go zdobędziesz, utwórz kolejny profil i zacznij oglądać Netflix za darmo. Jeśli są wystarczająco hojni, zaakceptują cię do oglądania bez płacenia.

Pamiętaj też, że nie wszyscy użytkownicy tego samego konta Netflix mogą otrzymać inne hasło. Dlatego właściciel może zobaczyć zbyt wiele z tego, co widzisz. Dlatego najlepiej jest wyczyścić historię Netflix dla własnej wygody, jeśli się tym martwisz.

Pobierz bezpłatnie z Verizon

Verizon nadal oferuje Netflix online, ale nie jest przeznaczony dla abonentów bezprzewodowych. Najlepszym sposobem, aby w pełni wykorzystać tę ofertę, jest zarejestrowanie się w telewizorze Verizon FIOS, ponieważ nie jest on dostępny we wszystkich programach.

  • Subskrybuj FIOS TV.
  • Upewnij się, że jesteś w programie Triple Play, który obejmuje telewizję, telefon i Internet.
  • Twoja subskrypcja musi być używana przez 31 dni, dopóki o to nie poprosisz, a za każdym razem, gdy spełnisz kryteria promocji Netflix, otrzymasz powiadomienie od firmy Verizon.
  • Po zarejestrowaniu się zaloguj się na swoje konto Verizon i wykonaj powyższe czynności.

Mamy nadzieję, że teraz wiesz, jak uzyskać bezpłatną subskrypcję Netflix. Sprawy nie będą dla ciebie łatwe. Jednak cały wysiłek, który w to włożysz, pozwoli Ci zaoszczędzić kilka dodatkowych dolarów każdego miesiąca!

Jak zdobyć BEZPŁATNĄ VPN na 30 dni

Na przykład, jeśli potrzebujesz VPN na krótki czas podczas podróży, możesz skorzystać z naszej najlepszej sieci VPN za darmo. NordVPN jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Będziesz musiał zapłacić abonament, jest zakupiony, ale autoryzowany 30 dni pełnego dostępu, a następnie anuluj, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy . Niekwestionowana polityka anulowania jest słuszna.

Dodaj komentarz