Jak zdobyć lub zdobyć darmowe ubrania w Roblox?

Jedną z wielu zalet Roblox, która odróżnia go od wielu innych gier wideo, jest szeroki zakres możliwości dostosowywania postaci. W tym sensie możesz nie tylko robić ubrania i akcesoria, ale Możesz też stworzyć wiele innych ubrań przez programistów lub innych użytkowników.

Dlatego nie musisz się martwić, jeśli nie masz Robuxa, aby kupić ubrania, ponieważ jest ich wiele sposoby na zdobycie darmowych ubrań w Roblox bez konieczności uciekania się do hacków lub innych nielegalnych technik. Jeśli chcesz wiedzieć, jakich wyborów możesz dokonać, aby to osiągnąć, wystarczy, że przeczytasz dalej.

Zdobądź darmowe ubrania

Nie musisz mieć Robuxa ani wydawać oszczędności, aby dostosować swojego awatara do Robloxa, ponieważ istnieje wiele sposobów, aby mieć świetne ubrania i zrobić różnicę, nie wydając nic. Najszybszym sposobem na to jest: Stwórz swój własny odbędzie się o godz z darmowego ekwipunku odzieży w grze ten Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. W swoim profilu Roblox przejdź do „ Awatara ”.
 2. Następnie zobaczysz listę wszystkich zakupionych ubrań. Aby zobaczyć nowe bezpłatne opcje, przejdź do „ Dostać więcej ”.
 3. Na nowym ekranie dotknij Odzież> Wszystkie ubrania ten
 4. Teraz w selekcji ” stosowność „, Wybierz” Cena (od niskiej do wysokiej) Aby zobaczyć wszystkie bezpłatne opcje.
 5. Wybierz i wyposaż wszystkie darmowe ubrania, które chcesz dla swojego awatara Roblox.

Stwórz własne ubrania

Jeśli nie interesują Cię darmowe lub promocyjne ubrania w grze, a zamiast tego chcesz czegoś bardziej wyjątkowego w swoim stylu, zawsze możesz wybrać tworzyć niestandardowe ubrania w Roblox ten W tym sensie wiedz, że jeśli nie masz abonamentu, platforma pozwoli Ci tylko tworzyć koszulki. Dlatego musisz wybrać konto Premium mieć pełny dostęp jako projektant odzieży do wszystkich pozostałych działów ten Aby stworzyć własne ubrania, zobacz, co musisz zrobić:

 1. Zamierzam ” Stwórz Następnie wybierz rodzaj odzieży, którą chcesz pobrać. Jeśli nie posiadasz konta premium, możesz wybrać tylko koszulki ( koszule) ten Aby to zrobić, naciśnij „ koszule ”.
 2. Pobierz standardowy szablon awatara Roblox poniżej. Aby to zrobić, po prostu kliknij „ Czy korzystałeś z szablonu? W przeciwnym razie pobierz go tutaj.
  • Modele Roblox zwykle mają wymiary 585 × 559 pikseli ten
 3. Teraz użyj preferencji edytora obrazów, aby otworzyć szablon i zacząć go dostosowywać.
 4. Po założeniu ubrań prześlij plik na serwer Roblox w formacie JPG lub PNG ten Aby to zrobić, naciśnij „ Pobierać ”.

Pamiętaj, że te ubrania, oprócz tego, że możesz ich używać samemu, możesz je wystawić na sprzedaż i zarobić własnego Robuxa jako krawiec na platformie.

Użyj kodów promocyjnych

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów Kody gaz pędny jest kody dystrybuowane przez Roblox za pośrednictwem sieci społecznościowych i wiadomości e-mail przez ograniczony czas ten Za pomocą tych kodów możesz wymienić całkowicie darmowe ubrania i inne przedmioty, aby uratować siebie Roblox. Wszystko, co musisz zrobić, to być świadomym i skorzystać kody promocyjne Kiedy dostępny.

Dodaj komentarz