Jak zdobyć darmowe emotikony iPhone’a na Instagramie?

W przeszłości żyję kiedy różne zastosowania które istnieją, aby komunikować się z Twoimi kontaktami, takimi jak Facebook, Twitter czy Instagram, a nawet na Programy Microsoft, takie jak Word lub w Typy Excela ten Mieli cechy lub funkcje, które były wyłączne dla każdego z nich, teraz nawet Emoji mogą udostępniać swoje opcje.

Dlatego zaskoczymy Cię poniższym samouczkiem, w którym możesz się zapoznać jak zdobyć iPhone Emojis na Instagramie za darmo.

Jak mówimy, kilka lat temu było to niemożliwe, ale dziś interakcja między aplikacjami a urządzeniami mobilnymi jest już rzeczywistością. Wygląda na to, że ekskluzywność się kończy i coraz bardziej skupiają się na udostępnianiu swoich narzędzi wszystkim użytkownikom.

W związku z tym w tym artykule zebraliśmy małą wskazówkę, która Ci pomoże mieć iPhone Emojis na Instagramie za darmo. Pojawiło się już wiele komentarzy na temat aktualnego otwarcia portalu społecznościowego Instagram, który umożliwia użytkownikom iPhone’a bezproblemowe udostępnianie swoich emotikonów, a jest nawet opcja umieszczaj przesuwane emotikony w swoich historiach na Instagramie aby Twoje posty były bardziej efektywne.

Jak zdobyć darmowe emotikony iPhone’a na Instagramie?

Abyś mógł w bardzo prosty sposób mieć darmowe emotikony iPhone’a na Instagramie po prostu wykonaj te kroki, które wyjaśnimy poniżej. Pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, to przejść do aplikacji na swoim iPhonie. Będąc tam, musisz się zalogować, a następnie wybrać opcję, aby móc pobrać historię.

Podczas gdy w tym oknie musisz teraz wybrać opcję tekstu, w tym celu musisz przejść do lewego górnego rogu ekranu i kliknąć ikonę tekstu. Pojawia się wielkimi literami A w pudełku. Gdy to zrobisz, pojawi się klawiatura i zostaniesz przeniesiony do ikony szczęśliwej twarzy.

Tam znajdziesz kolejną ikonę kuli i kliknij tam, a następnie pojawią się wszystkie emotikony, które masz na swoim iPhonie. W ten bardzo prosty sposób możesz dołącz emotikony które istnieją na Twoim iPhonie i publikuj je na Instagramie za darmo i bez żadnych problemów.

Jak mieć emotikony iPhone’a w postach na Instagramie?

Pomogą Ci w tym wskazówki, których nauczymy Cię w poprzedniej sekcji pomoże Ci uzyskać iPhone Emojis na Instagramie za darmo ale w twoich opowieściach. Teraz powiemy Ci, jak możesz zrobić to samo, ale w swoich postach. Zasadniczo przypomina to, co wydarzyło się wcześniej, ale przeprowadzimy Cię przez kolejne kroki.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do aplikacji i zalogować się, a następnie wybrać post do pobrania. Następną rzeczą, którą zamierzasz zrobić, jest napisanie wiadomości, którą chcesz udostępnić swoim kontaktom. Gdy skończysz, przejdziesz do lewego dolnego rogu i poszukasz ikony kuli.

Ta ikona znajduje się obok ikony buźki Zostaną wyświetlone wszystkie emotikony, które masz na swoim iPhonie ten W ten sposób możesz również udostępniać je w swoich postach, tak jak robiłeś to w swoich historiach. To bardzo łatwy sposób na uzyskanie dostępu do tych pięknych ikon i dodanie trochę zabawy do rozmów. Pamiętaj, że istnieją aplikacje, które pozwolą ci stwórz własne spersonalizowane emotikony udostępniaj je gdziekolwiek chcesz.

Możesz więc zaimplementować funkcję, której do niedawna iPhone nie mógł wykonać w sieciach społecznościowych, takich jak Instagram. Ale zawsze dajemy Ci samouczki, aby ułatwić Ci życie, a jednocześnie uczymy Cię wielu wskazówek, takich jak ta, na której się uczyłeś mieć emotikony iphone’a na Instagramie za darmo.

Dodaj komentarz