Jak zdobyć aplikacje Insider Build bez uruchamiania Windows 10 Insider Builds

W programie może wziąć udział każdy Niejawny tester systemu Windows 10 . Microsoft ostrzega użytkowników, że wersje, które otrzymujesz z Insiderem, nie są tak stabilne, jak naprawiona wersja systemu Windows 10, co jest prawdą. Właśnie dlatego użytkownicy go nie używają, a jeśli już, używają go na bezpiecznym komputerze. Wersje dla niejawnych testerów zawierają nie tylko najnowsze funkcje planowane dla systemu Windows 10, ale także nowsze wersje standardowych aplikacji, które czasami mają nowe funkcje. Jeśli chcesz uzyskać aplikacje Insider Build, ale nie chcesz uruchamiać wersji wewnętrznej, możesz.

Pobierz aplikacje Insider Build

Aby uzyskać aplikacje Insider Build, musisz zarejestrować się w programie Insider. Nie martw się jednak, nie zainstaluje się wewnętrznie.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć aplikację Ustawienia i przejść do grupy Ustawienia prywatności. Przejdź do zakładki Diagnostics and Comments i wybierz opcję Full w obszarze Diagnostic Data.

Następnie przejdź do grupy Aktualizacja i ustawienia zabezpieczeń. Wybierz kartę Windows Insider i zarejestruj się w Insider. Wybierz konto, z którym chcesz się połączyć. Następnie zapyta Cię, jakiego rodzaju treści chcesz otrzymywać.

Wybierz „Tylko aktualizacje, aplikacje i sterowniki”. Potwierdź żądaną zawartość i uruchom ponownie system, gdy zostaniesz o to poproszony.

>> Nie uaktualnisz do Insider. Otwórz aplikację Microsoft Store i sprawdź dostępność aktualizacji. Wszystkie dostępne aktualizacje dla zapisanych aplikacji będą teraz wyświetlane w sklepie. Zainstaluj żądaną aktualizację aplikacji.

>> Teraz, gdy masz najnowszą wersję żądanych aplikacji, możesz wyłączyć wersje Insider, ponieważ oczywiście nie chcesz tych wersji.

Otwórz aplikację Ustawienia, przejdź do Aktualizacje i zabezpieczenia, wybierz kartę Windows Insider i kliknij Zatrzymaj podglądy niejawnych testerów. Zobaczysz komunikat z pytaniem, co chcesz zachować. W pełni włącz opcję Zatrzymaj niejawne kompilacje. Będziesz musiał ponownie uruchomić komputer.

>> Aktualizacja aplikacji będzie kontynuowana, nawet jeśli nie jest już w wersjach Insider. Udało mi się zdobyć nową wersję aplikacji Snip & Sketch, która wreszcie pozwala użytkownikom zapisywać swoje fragmenty w formacie JPEG.

>> Jedną z rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, jest to, że wewnętrznie skompilowane aplikacje są mniej stabilne niż te, które masz w stałym kanale Windows 10. Aplikacje nie wyłączają systemu, więc jeśli kiedykolwiek zauważysz, że aktualizacja aplikacji uszkodzi aplikację, możesz ją odinstalować, a po ponownym zainstalowaniu zostanie zainstalowana stabilna wersja.

Jeśli masz wersję oprogramowania układowego systemu Windows 10, a sklep Microsoft Store nie pobiera nowych wersji oprogramowania układowego aplikacji, możesz poprawione dość łatwo .

Dodaj komentarz