Jak zaprogramować i skonfigurować Roku Stick bez pilota?

Masz problem ze sterowaniem nadajnikiem? W tym tekście dowiesz się, jak ustawić Roku Stick poza kontrolą i jesteś gotowy martw się, że nie będziesz w stanie kontrolować go zdalnie ten Istnieje wiele powiązanych sytuacji, które mogą Ci się przydarzyć i na pewno wyrwą Cię spod kontroli, od braku uczciwości po nieuniknioną utratę uczciwości, którą możesz rozwiązać za pomocą aplikacji lub skontaktuj się z Tobą od Alexy.

Jak mogę to rozwiązać?

Istnieje bardzo skuteczny sposób na wyrwanie Roku Stick spod kontroli za pomocą aplikacji symulującej funkcjonalność zgubionego lub uszkodzonego kontrolera, którą można zainstalować na urządzeniu mobilnym. W tym celu musisz mieć telefon komórkowy z Androidem, który będzie miał odpowiedni sklep z aplikacjami ( Sklep Play ) instalowane domyślnie ten Po uzyskaniu do niej dostępu wyszukaj tę aplikację, wpisując nazwę „ Pilot Roku »W górnej linii.

W ten sposób wiele wyników podobnych programów będzie prezentowanych i spełniało tę samą funkcję, co pilot zdalnego sterowania, ale nie wszystkie oferują taką samą wydajność. Dlatego należy wybrać ten z najwyższą oceną, który w opinii użytkowników najlepiej sprawdza się w telewizorze Roku. Ta aplikacja nazywa się „ Pilot Roku: RoSpikes „Edytowany przez” Wskazówki laboratoryjne ”.

Możesz go pobrać, wybierając go z arkusza wyników, który przeniesie Cię na stronę pobierania sklepu Android. Do zdalny kompresor , Wybierz „Konfiguracja”, co pozwoli urządzeniu pomyślnie pobrać i dodać aplikację.

Dostosuj swój Roku Stick bez kontroli za pomocą Roku Remote

Z technicznego punktu widzenia, aby szybko podłączyć pilota Roku do urządzenia do przesyłania strumieniowego, będziesz potrzebować tak długo, jak są oboje podłączony do tej samej sieci bezprzewodowej , w ten sposób wystarczy uruchomić aplikację.

Oznacza to, że wystarczy otworzyć menu aplikacji na urządzeniu z systemem Android, znaleźć ikonę pilota i uruchomić go, dotykając go. Spowoduje to wyświetlenie ekranu z ikoną strzałki konwencjonalnego wskaźnika obciążenia.

Gdy pojawi się początkowe menu aplikacji, zobaczysz Wiadomość ostrzegawcza wskazując, że aplikacja może sterować tylko niektórymi urządzeniami do przesyłania strumieniowego (Roku TV i partnerzy), w przeciwnym razie nie będzie działać, jeśli rozumiesz, możesz ją wyłączyć.

Następnie wystarczy poczekać kilka sekund, jeśli obaj są w tej samej sieci. Aplikacja rozpozna materiał i wyświetli mały komunikat wskazując, że można go teraz użyć, dzięki czemu można dostosować Roku Stick bez żadnej fizycznej kontroli.

Połącz ręcznie

JEŚLI z jakiegoś powodu parowanie nie nastąpiło automatycznie, możesz wymusić to z menu w lewym górnym rogu ekranu głównego aplikacji Roku Remote. Tam zobaczysz opcję, która mówi „Wyszukiwanie roku” który po naciśnięciu wyświetli małe okno dialogowe pokazujące obciążenie wyszukiwania, które zajmie kilka sekund, jeśli urządzenie jest podłączone do sieci.

Brak internetu? Użyj ustawienia połączenia na podczerwień

Chcesz skonfigurować Roku Stick bez fizycznej kontroli za pomocą własnego telefon komórkowy lub plan urządzenie z Androidem, ale okazuje się, że sprzęt transmisyjny lub streamingowy nigdy nie był podłączony do sieci, klik tutaj nauczyć się jak.

Jeśli tak, nadal możesz je sparować za pomocą połączenia na podczerwień, które działa na tej samej zasadzie, co podczerwień lub Bluetooth. Aby go aktywować, musisz wejść do menu aplikacji i kliknąć drugą opcję „Funkcja WiFi / IR”.

W tej sekcji możesz ustawić sposób parowania z telewizorem Roku, bezprzewodowo lub w trybie IR (jeśli jest dostępny w Twoim urządzeniu). Wybierz drugi tryb i wybierz ponownie „Wyszukiwanie roku” do sprzężenia i zakończenia procesu.

Dodaj komentarz