Jak zapisać prezentację Microsoft PowerPoint, której nie można edytować? Przewodnik krok po kroku

Podczas pracy z dowolnym rodzajem dokumentu, niezależnie od tego, czy jest, czy nie dokument Teksty , obliczenia lub prezentacja ,już Toujours zagrożenie ten plik może do zmiany przez osobę trzecią , zwłaszcza jeśli jest przeznaczony do udostępniania e-mail lub pobrane. na platformie w chmurze gdzie inni ludzie mogą dostęp .

I to nie tylko tam ryzyko modyfikacji zawartości pliku przez inne osoby, ale możesz też zostać ofiara plagiatu więc jest to bardzo wygodne mieć możliwość zabezpieczenia tworzonych tam treści i uniemożliwienia nieautoryzowanego dostępu do nich.

Na szczęście tak jest program Microsoft umożliwia swoim użytkownikom chroń każdą prezentację, aby inni nie mogli jej modyfikować to im pozwoli blokuje całą zawartość tam przechowywaną z pomiar bezpieczeństwa . Dlatego tu idziemy Jeśli występ Jak zapisać każdą prezentację, aby nie można było jej modyfikować? w tym celu śledź szczegółowo wszystko, czego nauczymy Cię poniżej.

Dlaczego powinieneś chronić swoje prezentacje PowerPoint?

Jest wiele powodów użytkownicy muszą chronić każdą prezentację że inni ludzie nie mogą ich modyfikować. To jest moc Stworzenie prezentacji do udostępnienia innym osobom nie jest łatwym zadaniem, tyle ile potrzeba dodaj dużą ilość ważnych informacji w celu poznania formuły treść dla czytelników dlatego ważne jest, aby móc zadbać o wszystko w nim.

nigdy dokument Akcje poprzez e-mail , z serwer w chmurze lub dowolna inna platforma internetowa , użytkownik ryzyko modyfikowania i przetwarzania swoich plików przez osoby trzecie bez ich zgody więc wszelkie dodane do niego informacje mogą również zostać naruszone Twoja reputacja, jeśli to ważna usługa, to albo dla praca lub dla instytucji edukacyjnej .

eti Brak ochrony tego typu plików oznacza nie tylko, że mogą być edytowane przez osoby trzecie bez Twojej zgody ale także, że możesz się stać ofiara plagiatu , Więc Twoja prezentacja może być dokładną kopią wielu innych prezentacji. Dlatego najlepszy sposób, aby unikaj tego i bądź bezpieczny jest z chroń każdą prezentację PowerPoint podczas jej zapisywania .

„AKTUALIZACJA” Czy chcesz zapisać prezentację PowerPoint, której nikt nie może edytować ani edytować? ⭐ KLIKNIJ TUTAJ ⭐ i dowiedz się wszystkiego o SCRATCH!”

Zapewni to, że wszyscy użytkownicy będą tam udostępnianie sieci tylko on będzie mógł to zobaczyć tryb czytania, to znaczy nie będą mogli edytuj lub modyfikuj bo to nie będzie dozwolone. Pozwala to twórcom wszystkich tych plików mieć kopię zapasową i większe bezpieczeństwo podczas udostępniania treści przez Internet .

Dowiedz się, jak krok po kroku zapisać prezentację PowerPoint, której nie można edytować

Istnieje kilka sposobów nagraj prezentację PowerPoint poniżej tego nie można zmienić , Jeśli chcesz uniemożliwia osobom trzecim dostęp do niego. Zaleca się korzystanie z tej metody zawsze, gdy jest to konieczne udostępnij plik online gdzie może być wielu innych użytkowników dostęp .

Dlatego wyjaśniamy tutaj, jak wykonać ten proces w prosty i szybki sposób:

  • Pewnego razu Twoja prezentacja się skończyła i jesteś pewien, że tego nie potrzebujesz modyfikować cokolwiek innego , następną rzeczą, którą musisz zrobić, będzie przechowywać bezpiecznie aby upewnić się, że nikt inny nie może modyfikować bez Twojej zgody.
  • Aby to zrobić, musisz kliknąć zakładkę „Plik”.
  • Tam zobaczysz nowe okno z menu po lewej stronie ekranu, w którym musisz wybrać Pozycja „Informacje”.

  • Pojawi się teraz nowa strona z czterema różnymi opcjami, z których pierwsza to „Chroń prezentację” i będziesz z tym pracował. Klikając na niego, a nowe menu rozwijane pojawi się .

  • Jak widać tutaj, znajdziesz kilka opcji blokowania dostępu do swoich treści, z których pierwsza to „Zawsze otwarte tylko do odczytu”, zapobiegnie temu czytelnikom w celu dokonywania jakichkolwiek modyfikacji w dokumencie, więc wszystkie zawarte w nim informacje będą całkowicie bezpieczny .
  • Możesz również skorzystać z tej drugiej opcji „Oznaczenie jako ostateczne” komórka Jeśli będę aby wskazać czytelnikom, że prezentacja jest ostateczna , dlatego nie będziesz mógł wnieść żadnego wkładu modyfikacja lub zmiana w danych tam przechowywanych.
  • możesz także „Dodaj podpis cyfrowy”, ten podpis jest niewidoczny, ale to upewnić się, że treści w nim przechowywane nie mogą być modyfikowane ani kopiowane, co uniemożliwi kopiowanie tego pliku przez osoby trzecie.
  • Jak widzisz, możesz również użyć wybór „Szyfrowanie hasła” w przypadku skorzystania z tej opcji konieczne jest: utwórz hasło dostępu do pokazu slajdów że tylko ci, którzy ją znają można uzyskać dostęp . Ta metoda jest zalecana w razie potrzeby udostępnij plik w miejscu publicznym ale to tylko celowe niektórzy użytkownicy więc jest to wygodne blokada hasła i że mają go tylko ci, którzy są nim zainteresowani.
  • I w końcu może „Limit dostęp” w tym przypadku będzie nawet to kto decyduje dostęp do indywidualnej prezentacji lub nawet jeśli użytkownik ma zostaw dla ciebie dostęp, to nie może modyfikować, kopiować ani drukować, z tego, co widać tylko w trybie czytania.

Biorąc pod uwagę każdą z tych opcji ochrony oferowanych przez PowerPoint, użytkownik ma możliwość wyboru, który z nich najlepiej dopasowany do ich potrzeb, poniżej zapewnia integralność wszystkich przechowywanych tam treści kiedy powinien się tym podzielić? platforma internetowa lub e-mail .

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz