Jak założyć konto Telegram Messenger? Przewodnik krok po kroku

Aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych doświadczyły ogromnego boomu w komunikacji, odkąd terminale telefoniczne zaczęły stale łączyć się z Internetem. mało oprogramowanie ułatwiające kontakt ze wszystkimi przez sms i SMS-y bez płacenia, dzięki czemu jest to miejsce na każdym telefonie komórkowym na świecie.

Jest wspaniałym i niekwestionowanym liderem na świecie Jakie są twoje wiadomości , (poza kilkoma wyjątkami jak Chiny), ale od kilku lat istnieje alternatywa, która zyskuje coraz więcej zwolenników.Telegram przez długi czas działa równolegle z aplikacją z zieloną ikoną a jego szeroki zakres funkcji daje mu więcej niż opcję, jako główne narzędzie do komunikowania się z innymi. . Ci, którzy wiedzą utwórz konto Telegram Messenger a już go zainstalowaliśmy, mogliśmy czerpać korzyści ze wszystkich jego zalet.

Dla tych, którzy tego nie robią, jak może być w Twoim przypadku, oto świetny przewodnik, jak zacząć i utworzyć konto w tej popularnej usłudze wiadomości błyskawicznych. Telegram daje nam możliwość tworzenia tajne czaty, kanały informacyjne, zarządzanie wieloma kontami z tego samego telefonu, wygodna aplikacja komputerowa , usługa ochrony zaszyfrowanego czatu.

Jak zarejestrować konto Telegram na Androida lub iPhone’a?

Jeśli wykonasz poniższe kroki, możesz zacząć odkrywać wszystko, co ma do zaoferowania dla siebie. Ponadto pomożemy Ci również rozwiązać niektóre dość częste pytania wśród nowych użytkowników. Na przykład, Czy wiesz, że możesz mieć do 3 kont Telegram z tego samego telefonu komórkowego? Te i wiele innych są szczegółowo wymienione poniżej, więc nie przegapisz ani jednej notatki.

Koncentrując się głównie na jego wykorzystaniu w urządzeniach mobilnych, Konfiguracja Telegrama i rejestracja konta użytkownika to dość prosty proces do naśladowania . Oto wszystkie kroki, które musisz wykonać, jeśli korzystasz z terminala iOS lub Android.

1 – Pobierz aplikację Telegram na swój terminal

Wpisz swój sklep z aplikacjami mobilnymi (Google Play Store dla Androida i App Store dla iPhone’a) i wpisz „ Telegram ”. Wybierz pierwszy wynik wyświetlony na ekranie.

Teraz na stronie Informacje o aplikacji kliknij zielony przycisk instalacyjny do automatycznego pobierania i instalacji w telefonie. To szybki proces, w którym również nie musisz nic robić. Jest całkowicie automatyczny. Wskazówka jest taka, że ​​pobieranie i instalowanie najlepiej wykonywać za pomocą Połączenie WiFi aby zaoszczędzić dane i czas, ponieważ będzie to szybsze.

2 – Rozpoczyna się tworzenie konta

Po pobraniu otwórz aplikację Telegram . Znajdź go na liście zainstalowanych aplikacji i kliknij jego ikonę, aby go uruchomić. Po otwarciu kliknij „ Démarrer Do utwórz konto, za pomocą którego możesz korzystać z Telegrama z telefonu komórkowego.

3 – Wpisz swój numer telefonu

Pierwszym krokiem jest wprowadzenie numeru telefonu, który chcesz powiązać z kontem użytkownika . Zalecamy korzystanie z tego, co należy do używanego terminala, ponieważ Zostanie wysłana wiadomość SMS z kodem, który wprowadzisz, aby zweryfikować swoją tożsamość . Jeśli ta wiadomość pojawi się na tym samym telefonie, którego użyłeś do skonfigurowania konta, Telegram ją wykryje i nie będziesz musiał wprowadzać żadnego hasła. (* W rzadkich przypadkach konieczne będzie ręczne wprowadzenie hasła).

Jeśli to drugie stanie się automatycznie, przejdziesz do następnego kroku. Inaczej, wprowadź hasło i kliknij symbol w prawym górnym rogu, aby kontynuować.Jeśli nie otrzymasz SMS-a, kliknij „Nie otrzymałeś hasła?” aby usługa Telegram mogła automatycznie skontaktować się z Tobą i przeprowadzić ten proces bez dalszych komplikacji, ponownie wysyłając kod.

4 – Wprowadź swoje dane osobowe

Zacznij wprowadzać dane osobowe, aby zidentyfikować swoje konto użytkownika . Przede wszystkim musisz podać swoje imię i nazwisko. Pierwsza jest bezwzględnie obowiązkowa, a druga może być opcjonalna. Raz zrobione kliknij ikonę w prawym górnym rogu Przejdź do następnego kroku.

5 – Synchronizacja z telefonem

teraz Telegram żąda dostępu do kontaktów i multimediów w celu łatwego połączenia. Zaakceptuj i przypisz uprawnienia, aby nie trzeba było tego robić później. Więc dodatkowo wszystkie twoje kontakty telefoniczne będę zsynchronizowany pojawiają się na liście użytkowników, z którymi możesz rozmawiać. Wyświetlone zostaną tylko kontakty z kontem Telegram Messenger.

6 – Telegram gotowy do użycia!

Teraz masz gotowy Telegram i możesz rozpocząć rozmowę. Czy możesz teraz tworzyć grupy, otwierać tajne rozmowy, a nawet tworzyć kanały a także zmień swoje zdjęcie profilowe, aby wszyscy Twoi znajomi mogli Cię łatwo rozpoznać. Zanurz się w sekcji konfiguracji i edytuj szczegóły, status i inne notatki, aby jeszcze bardziej spersonalizować swój profil.

Jak otworzyć konto Telegram Messenger na swoim komputerze?

Jeśli chcesz używać komputera, komputera stacjonarnego lub laptopa do korzystania z aplikacji Telegram, masz szczęście Witryna WhatsApp , daje nam to możliwość korzystania z wersji internetowej do czatowania za pomocą naszego komputera, zobaczmy jak zarejestrować nasze konto za pomocą komputera.

1 – Przejdź do witryny Telegram

„AKTUALIZACJA” Chcesz wypróbować nową aplikację czatu na dowolnym urządzeniu? Dajemy Ci kroki, które musisz wykonać ✅ DOBRE WYJAŚNIENIE I W PEŁNI ZAKTUALIZOWANE ✅, dzięki czemu możesz utworzyć nowe konto Telegram Messenger i zacząć korzystać z najbezpieczniejszej aplikacji na świecie. świat ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ «

Punkt wyjścia jest bardzo prosty. Otwórz przeglądarkę internetową i na pasku adresu u góry wprowadź następujący adres URL, aby rozpocząć: https://web.telegram.org.W ten sposób uzyskasz dostęp do oficjalnego portalu tej popularnej usługi, aby zacząć z niej korzystać na swoim komputerze.

2 – Wprowadź pierwsze dane

W oknie rejestracji, które pojawi się zaraz po zalogowaniu się na stronie Telegram, zostaniesz poproszony wprowadź kraj, w którym się znajdujesz (zwykle wykrywane automatycznie) i numer telefonu przed prefiksem odnoszącym się do Twojego kraju.

Wypełnij poprawnie wszystkie pola i upewnij się, że numer jest numerem Twojego osobistego terminala, ponieważ zapewni to, że jest on podłączony do Twojego urządzenia i możesz uchronić się przed możliwą kradzieżą tożsamości.

Gdy to wszystko zostanie zrobione, kliknij „NASTĘPNY” . Następnie zostaniesz zapytany, czy wprowadzony numer jest poprawny. Jeśli tak, kliknij » W porządku Jeśli nie, anuluj i zaloguj się ponownie.

3 – Weryfikacja konta

Telegram skontaktuje się ze wspomnianym wcześniej smartfonem, aby potwierdzić ważność i istnienie telefonu. Jest to coś całkowicie automatycznego i nie wymaga żadnej aktywności z Twojej strony.

* Ostrożność: Jeśli aplikacja jest zainstalowana na Twoim telefonie lub smartfonie, otrzymasz wiadomość od zespołu z kodem, który musisz wpisać w tej sekcji.

4 – Import danych osobowych

Sposób podobny do procesu w terminalach mobilnych . Teraz nadszedł czas, aby wypełnić pola swoim pełnym imieniem i nazwiskiem (to drugie jest opcjonalne). Zrób to i kliknij przycisk, aby kontynuować.

5 – Rejestracja zakończona!

Już zakończyłeś proces. Możesz zacząć teraz korzystać z Telegrama przez przeglądarkę internetową a nawet jeśli wolisz pobierz aplikację Telegram Desktop mieć go jako oprogramowanie do obsługi wiadomości błyskawicznych na swoim komputerze.

Gorąco polecamy tę drugą opcję ponieważ nie wymaga przeglądarki i umożliwia natychmiastowy dostęp podwójne kliknięcie prostota w ikonie, która pojawia się na pulpicie po instalacji.

Czy możesz utworzyć konto Telegram bez numeru telefonu?

Nie można utworzyć konta Telegram bez numeru telefonu . Usługa przesyłania wiadomości wymaga, aby każdy nowy użytkownik powiązał się z numerem, aby ułatwić identyfikację i łączenie się z innymi użytkownikami za pośrednictwem ich systemu kontaktowego.

Prawdą jest, że dla tych, którzy nie chcą, aby ich numer był publiczny, istnieje możliwość ukrycia tego i wyświetla twoją nazwę użytkownika lub pseudonim tylko na czacie, a nawet w twoim profilu. Aktywacja jest dość trudna i oferuje więcej prywatność dla tych życzę Ci Po prostu muszę się z nim podzielić użytkownicy, którzy nie chcą Podaj swój numer telefonu pod następującym adresem: https://telegram.me/alias (ten ” pseudonim „Twój pseudonim lub pseudonim, który wpisujesz podczas zmiany konta Telegrama).

Czy mogę zarejestrować dwa konta Telegrama na tym samym telefonie komórkowym?

Do niedawna nie było całkowicie formalnego sposobu korzystania z wielu kont i rejestracji w Telegramie przez ten sam telefon. Jednakże od grudnia 2017, a dzięki aktualizacji jest to możliwe.W tym celu należy otworzyć aplikację na telefonie komórkowym i zaraz po zalogowaniu kliknąć ikonę w lewym górnym rogu, aby otwórz menu opcji.

W środku, gdzie wyświetlane jest Twoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, zobaczysz strzałkę w prawo. Kliknij go i przejdź do opcji w podmenu, które się pojawi „Dodaj konto”.Możesz teraz wprowadzić inny numer telefonu i kontynuować rejestrację, jak wyjaśniliśmy w poprzednim samouczku. Prosty i łatwy sposób, przez który W jednym terminalu możesz mieć łącznie 3 konta Telegram bez konieczności uciekania się do rozwiązań firm trzecich.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz