Jak zaktualizować Windows Phone do Windows 10 Mobile? Przewodnik krok po kroku

Dodatkowo Systemy operacyjne IOS i Android , istnieje trzecia firma, która również zajmuje ważną pozycję w dziedzinie telefonii komórkowej. Microsoft, ojcowie słynnego Windowsa, które są w zdecydowanej większości komputerów, robią to wydał również system operacyjny dla smartfonów o nazwie Windows Phone . Początkowo podłączony do terminali Nokia, stopniowo rozprzestrzenił się na kolejne marki w miarę wypuszczania nowych wersji.

Co zaczęło się od starego? Windows Mobile 2003 lub nawet wersja 5.0 stopniowo ewoluowała, podążając za krokami, jakie firma podjęła w sektorze IT. Nastąpił wielki skok Windows Phone 7 i jego rozwój w kierunku 8.1 patrząc prosto przed siebie lądowanie Windows 8.1 na komputerach w październiku 2013 r.

Przy tak wielu poprawkach i aktualizacjach wielu użytkowników często ma wątpliwości Bezpłatna aktualizacja Windows Phone . Dotychczas oferta firmy koncentrowała się na 10 Windows Mobile który wykorzystuje ten sam typ, co ten działający na komputerach, ale działa wolniej i korzysta z możliwości tych kompatybilnych terminali mobilnych.

Zaktualizuj Windows Phone do wersji 8.1

W tym małym przewodniku wyjaśnimy możliwości aktualizacji terminala Windows Phone do wersji 8.1, a także wszystkie kroki, które należy wykonać, aby przejść najnowsza aktualizacja wszystkiego, czym jest W10 .

„AKTUALIZACJA” Chcesz zainstalować nową wersję systemu Windows na smartfona? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ Nie możesz znaleźć sposobu na pobranie nowej wersji mobilnego systemu operacyjnego? Dowiedz się, jak to zrobić ✅ KROK PO KROKU ✅ więcej Pobierz link „Information Advisor”

Microsoft zdecydował się na aktualizację wszystkich swoich urządzeń zarówno w sektorze mobilnym, jak i poza nim. Z tego powodu ma postanowił zrezygnować z oficjalnego wsparcia dla Windows Phone 8.1 dawno temu. Od 11 lipca 2017 r. firma podjęła decyzję o zaprzestaniu wsparcia dla tego wydania system operacyjny, aby postawić na najnowszą wersję.

Więc dzisiaj Nie można zaktualizować smartfona z systemem Windows Phone do wersji 8.1 środki urzędowe i prawne. Próba zrobienia tego wymaga korzystanie z oprogramowania firm trzecich oraz środki, które mogą być bardzo szkodliwe zarówno dla wygody użytkownika, jak i bezpieczeństwa profilu użytkownika. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na oficjalne oferty firmy Microsoft i wybranie oferowanego przez nią wsparcia dla innych wersji systemu operacyjnego Windows Mobile. następnie przeczytaj i uzyskaj najlepszą odpowiedź!

Uaktualnij swój telefon z systemem Windows do nowego systemu Windows 10 MobileJeśli chcesz
metr oraz zaktualizuj swój telefon z systemem Windows Phone do nowego systemu Windows 10 Mobile masz do swojej dyspozycji aplikacja zaprojektowana przez i do tego . Chociaż możesz mieć wybór włącz automatyczne aktualizacje i że sam system operacyjny informuje, że dzięki tej dużej zmianie możesz całkowicie uaktualnić swój smartfon. istnieje inny sposób, który wymaga pobrania oprogramowania aby pomóc Ci w tym procesie.

Tutaj przeprowadzimy Cię przez wszystkie kroki, które musisz wykonać nie tylko, aby go pobrać, ale także pobrać zaktualizuj wersję Windows Mobile na swoim telefonie komórkowym . Oto wszystkie kroki do uaktualnienia:

Programista:
Korporacja Microsoft

Cena:
nieznany

 • Aby to otworzyć Sklep z aplikacjami ty Sklep Microsoft z telefonu komórkowego. Wyszukaj jego ikonę i dotknij go, aby wejść.
 • Gdy to zrobisz, następnym krokiem jest znalezienie go „Konsultant ds. Informacji” i pobierz go. Zamiast pisać to po hiszpańsku, powinieneś szukać za pomocą angielskich terminów. Więc to, co musisz wpisać w pasku wyszukiwania, to „ Doradca ds. aktualizacji ”. * Inną opcją jest dostęp do bezpośrednich linków do pobierania które podajemy powyżej.
 • Gdy znajdziesz aplikację, kliknij jej nazwę i naciśnij przycisk „Konfiguracja” aby telefon mógł pobrać wszystkie swoje pliki i zainstalować je w swojej pamięci wewnętrznej.
 • Po zakończeniu tego procesu powinieneś teraz otworzyć aplikację „Konsultant ds. Informacji” przez telefon. Przejdź do listy zainstalowanych aplikacji i kliknij ich nazwę, aby rozpocząć pracę.
 • Konsultant rozpocznie od wysłania Ci wiadomości z informacją, że sprawdzi, czy Twój telefon może mieć najnowsza wersja systemu Windows 10 Mobile . Rodzaj naciśnij przycisk NASTĘPNY „Kontynuować.
 • Obecnie, Twoje urządzenie zostanie przeskanowane aby sprawdzić, czy naprawdę można uaktualnić do W10 na urządzenia mobilne. Jest to proces automatyczny gdzie nie masz nic do roboty poza czekaniem.
 • Po zakończeniu, jeśli możesz odświeżyć system operacyjny, pojawi się komunikat, w którym aplikacja wyjaśni, że tak jest można zaktualizować . Po przeczytaniu zamknij aplikację i przejdź do w menu głównym smartfona .
 • wprowadź ponownie w „ Konsultant ds. informacji Kliknięcie jego ikony. Zobaczysz, że tym razem ekran główny się zmienił.
 • Czas na aktywację instaluj aktualizacje w systemie Windows 10 . Aby to zrobić, po prostu zaznacz pole tekstowe „ Włącz aktualizację w systemie Windows 10 ”. Kliknij i zrób to samo z naciśnij przycisk NASTĘPNY ”.
 • Po krótkim ładowaniu zostaniesz poproszony o wolne miejsce (na wypadek, gdyby to nie wystarczyło), aby kontynuować. Wybierz jedną z trzech dostępnych opcji:
  1. „Korzystanie z karty SD” to tradycyjna metoda
  2. Użyj OneDrive, aby przechowywać go w chmurze
  3. Opcje zaawansowane wymagają bardziej zaawansowanego poziomu użytkownika
 • Po wybraniu jednego z nich naciśnij νουβό Jasne ” NASTĘPNY ”.
 • Kiedy to wszystko zostanie zrobione, wrócisz do główny ekran konsultantów. Kliknij ” skończone „Pozwól, że tak zostawię.
 • Upewnij się, że Twój telefon jest połączony z internetem (lepiej z Wi-Fi) Ponadto, podłącz go do zasilania przez ładowarkę . Jeśli bateria wkrótce się wyczerpie, wykonanie żądanej aktualizacji nie będzie możliwe.
 • Teraz przejdź do Jedność Parametry „Z telefonu Windows Phone i wewnątrz musisz kliknąć „Aktualizacja telefonu” który jest dostępny w „sekcji System ”.
 • Wystarczy kliknąć na wyświetlonym ekranie „Włożyłem oraz dzień” aby rozpocząć pobieranie niezbędnych plików.
 • Następnie kliknij „ instalator Aby zacząć tym razem instalacja nowego systemu Windows 10 na telefonie komórkowym.
 • Musisz zaakceptować Umowę o świadczenie usług firmy Microsoft, klikając „ zaakceptować Gdy jest na ekranie i pozwól, aby proces przebiegał automatycznie. Zwykle zajmuje to 5-10 minut.

Gotowy! . To zakończy pełną aktualizację i będziesz mógł zainstalować najnowszą wersję systemu Windows 10 Mobile na swoim telefonie .

* Ostrożność: w przypadku, gdy musisz zwolnić miejsce, musisz ponownie uruchomić ” Konsultant ds. informacji „I pokaże, że są pliki do pobrania. Musisz tylko wybrać opcję „Przywrócić” aby rozpocząć odzyskiwanie wszystkiego i mieć swój terminal taki, jaki jest, ale ze znacznie szybszym i ulepszonym systemem operacyjnym.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, nie wahaj się zostawiać ich w komentarzach, na pewno pomoże to wielu członkom społeczności, dziękuję!

Dodaj komentarz