Jak zaktualizować ulubione ulubione urządzenia Edge w systemie Windows 10

Microsoft Edge nie przypomina żadnej innej przeglądarki. Jest to aplikacja UWP, która obsługuje typowe rzeczy, takie jak zakładki, w zupełnie inny sposób niż inne zwykłe przeglądarki komputerowe. W rezultacie użytkownicy nie będą mogli wchodzić w interakcję ze swoimi danymi i plikami, tak jak w Chrome i Firefox. Edge czasami nie ładuje lub nie wyświetla prawidłowej favicon zakładki. Zobacz, jak możesz zaktualizować ulubione z ulubionych na Edge.

Znacznik favicon na krawędzi

Aby naprawić zakładki z zakładek w Edge, musisz pobrać i zainstalować aplikację o nazwie Zarządzaj swoim ulubionym Edge’em . Ta aplikacja pozwala kontrolować zakładki w Edge, na które Twoja przeglądarka nie zezwala. Po zainstalowaniu aplikacji otwórz ją i wybierz dowolne ulubione / zakładki, które mają nieprawidłowe lub brakujące favicons.

Po wybraniu ich wszystkich przejdź do Edycja> Aktualizuj ikonę.

>> Jeśli chcesz zaktualizować / pobrać favicon dla pojedynczej karty / karty, po prostu wybierz ją w aplikacji, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz ikonę Aktualizuj z menu kontekstowego.

Niestety, ponieważ jest to Edge, favicon może nie zostać zaktualizowany, co oznacza, że ​​będziesz musiał go skonfigurować ręcznie. Aplikacja również pozwala to zrobić, choć oczywiście zajmie to znacznie więcej czasu, ponieważ trzeba pobrać favicon, a następnie skonfigurować go dla każdego ulubionego / zakładki.

Aby ręcznie ustawić zakładkę / zakładkę w Edge, najpierw ją pobierz. Powinien to być mały plik PNG. Otwórz Zarządzaj ulubionymi Edge i kliknij prawym przyciskiem myszy ulubioną / kartę, dla której chcesz skonfigurować favicon. Wybierz „Ustaw ikonę” z menu kontekstowego, a następnie znajdź i wybierz obraz, którego chcesz użyć. Po wybraniu przejdź do Plik> Zapisz zmiany.

>> ty Przekonasz się, że ta aplikacja robi dużo i jeśli korzystasz z Edge, prawdopodobnie użyjesz tej aplikacji, aby ułatwić zarządzanie ulubionymi / zakładkami. Dlatego musimy ostrzec Cię o zmianach, które wprowadzasz na początku oraz o zmianach, które wprowadzasz po ręcznym skonfigurowaniu zakładek ulubionych / ulubionych.

Jeśli zdecydujesz się ponownie wypróbować funkcję automatycznego wyszukiwania po ręcznym skonfigurowaniu favicon, ustawienia ręczne mogą zostać zresetowane. Podobnie, jeśli zaimportujesz zakładki po ręcznym wprowadzeniu w nich zmian, zaimportowane zakładki mogą zastąpić lub zmodyfikować istniejące zakładki.

Microsoft stara się, aby aplikacje UWP były głównym typem aplikacji działających w systemie Windows, ale obecnie są one zbyt ograniczone, aby uczynić je bardziej popularnymi.

Jeśli chcesz to możesz określić ręcznie Ikony zakładek zakładki w Chrome .

Dodaj komentarz