Jak zaktualizować oprogramowanie antywirusowe Avast do najnowszej wersji? – Szybko i łatwo

Informacje, przed którymi nasz komputer musi być chroniony zagrożenia aby zagwarantować jego wydajność. Podobnie wygodnie jest zachować własne dokumenty. Z tego powodu zainstalowaliśmy program antywirusowy. Jeśli masz Avast antywirusowy, Być może zastanawiasz się, jak zaktualizować program antywirusowy Avast do najnowszej wersji? – Szybko i łatwo.

Chociaż jest to możliwe usuń wirusa ręcznie bez ochrony przed wirusami Chociaż prawda jest taka, że ​​zaleca się posiadanie programu antywirusowego, ponieważ znacznie zapobiegają infekcjom na naszym komputerze, Avast jest jedną z najbardziej znanych opcji.

Jak mogę zaktualizować program Avast Antivirus do najnowszej wersji? – Szybko i łatwo

Każdy program antywirusowy, niezależnie od firmy, do której należy, wymaga aktualizacji, aby nadążyć za milionami wirusów pojawiających się każdego dnia. W tym sensie Avast Antivirus zarządza bazą danych, która: może być aktualizowany automatycznie lub ręcznie ten

Skonfiguruj program Avast Antivirus, aby aktualizował się automatycznie

Chroń swój komputer za pomocą oprogramowania antywirusowego, zapory i oprogramowania szpiegującego to zawsze dobry pomysł, a Avast może wykonać zadanie, ale ważne jest, aby oprogramowanie było zawsze aktualne.

Jeśli chcesz szybko i łatwo zaktualizować program Avast Antivirus, musisz skonfigurować zautomatyzowany proces. Po aktywacji automatyczna aktualizacja , program antywirusowy wykona zadanie i powiadomi Cię tylko wtedy, gdy konieczne będzie ponowne uruchomienie komputera w celu zainstalowania aktualizacji.

Aby skonfigurować automatyczne aktualizacje, musisz przejść do menu aplikacji, które znajduje się w prawym górnym rogu interfejsu (z trzema liniami). Następnie kliknij „Opcje” i przejdź do sekcji „Aktualizacje” pokazany na lewym końcu. W tej sekcji dostępne są dwie opcje, więc musisz wybrać „Definicje wirusów”.

W sekcji „Definicje wirusów” znajdziesz klucz do aktualizacji programu antywirusowego Avast. Tutaj możesz zobaczyć aktualną wersję urządzenia i datę ostatniej otrzymanej aktualizacji. Aby skonfigurować automatyczną aktualizację, musisz kliknąć „Opcje”. Interfejs wyświetla następnie trzy alternatywy. Musisz wybrać ten pierwszy „Automatyczna aktualizacja”.

Skonfiguruj ręczną aktualizację programu Avast Antivirus

Do konfiguracji włożyłem oraz ręczny dzień, musisz wybrać drugą opcję „Ręczna aktualizacja”, która znajduje się w sekcji „Definicje wirusów”. Przy tym ustawieniu program antywirusowy pozostaje przestarzały, dopóki nie zdecydujesz się pobrać i zainstalować aktualizacji. Z tego powodu nie zalecamy tej alternatywy, ponieważ nie ma gwarancji trwałej ochrony sprzętu.

W przypadku ręcznych aktualizacji, łatwo i szybko, musisz przejść do sekcji „Definicje wirusów”, gdzie znajdziesz przycisk „Zmodernizować”. Po kliknięciu tego przycisku program antywirusowy sprawdza dostępność najnowszej dostępnej aktualizacji. Jeśli nie jest jeszcze zainstalowany, pobieranie rozpocznie się i zakończy po pobraniu wszystkich plików aktualizacji.

Po zakończeniu pobierania należy ponownie uruchomić komputer, aby aplikacja mogła zainstalować aktualizację. Pamiętaj, że czas pobierania zależy od Twojej szybkości połączenie internetowe oraz rozmiar pakietu aktualizacji w zależności od wersji programu.

Z drugiej strony, rozumiejąc ukryte zagrożenia w Internecie, zalecamy, abyś nauczył się: użyj innego programu antywirusowego z programem Windows Defender w systemie Windows , w tym przypadku Avast, proces, który z pewnością zapewni lepszą ochronę.

Kolejna alternatywa dla aktualizacji programu Avast Antivirus do najnowszej wersji — łatwa i szybka

Czasami nie mamy stałego dostępu do Internetu do automatycznych aktualizacji. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, nie martw się, ponieważ oficjalna witryna Avast Antivirus zawiera zakładkę pobierania, w której możesz umieścić plik wykonywalny Offline i zainstaluj go w dowolnym momencie.

Proces jest bardzo prosty, użyteczny i szybki. Przede wszystkim musisz sprawdzić wersję programu antywirusowego, który znajduje się w „Menu”: kliknij „Opcje”, a następnie O Avasta ten Następnie musisz przejść do strony antywirusowej Avast w trybie offline i wybierz plik odpowiadający wersji programu antywirusowego lub pobierz najnowszą wersję.

Następnie zacznij pobierać plik wykonywalny i na koniec przejdź do folderu „Pobierać” na komputerze z plikiem zawierającym aktualizację, którą chcesz zainstalować. To wszystko, co musisz wiedzieć metr oraz zaktualizuj program antywirusowy Avast w najnowszej wersji – szybko i łatwo.

Na koniec, jeśli wolisz usunąć oprogramowanie z jakiegokolwiek powodu, pamiętaj że Avast i jego produkty można łatwo usunąć użyć innego narzędzia lub programu antywirusowego.

Dodaj komentarz