Jak zaktualizować Instagram za darmo w najnowszej wersji? Przewodnik krok po kroku

Instagram

zaatakował nasze życie z siłą jak nowa sieć społecznościowa w którym możesz pobierać zdjęcia i filmy. Dodatkowo możesz się tam dostać stworzyć trochę metody interaktywne bezpośredni , publikuj krótkie filmy z filtrami i bardzo efektownymi kolorami. Możesz śledzić swoich przyjaciół i znajomych i słuchać myśli tych sławnych ludzi ze wszystkich środowisk. możesz także włącz alerty aby zezwolić aplikacji na powiadamianie Cię, gdy Twoje kontakty pobierają nowe posty.

Jeśli masz już aplikację, wystarczy zaktualizuj instagram za darmo w najnowszej wersji na urządzeniu, którego używasz do codziennego sprawdzania aplikacji ze wszystkimi jej aktualizacjami. A jeśli lubisz inne sieci społecznościowe, takie jak Facebook , Świergot my Flickr masz szczęście, ponieważ pozwala również udostępniać na nich swoje posty. Początkowo było został stworzony dla iPhone’a i iPada pod koniec 2010 roku , ale w 2012 roku ukazała się wersja na telefony z Androidem, a w 2013 na Windows Phone, dzięki czemu trafia do całej publiczności. I tak to było! ten

Istnieje wiele aplikacji związanych z tą siecią społecznościową, które możesz pobrać w dowolnym momencie, aby móc je zastosować dodawaj filtry zdjęć, dodawaj nowe efekty do filmów lub po prostu łącz się z innymi fanami Instagrama być informowanym o nowościach aplikacji lub dzielić się swoimi poglądami na forach.

Zaktualizuj Instagram za darmo na Androida za pomocą Sklepu Play

Ponadto, jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej o życiu swoich sławnych ludzi, możesz zlokalizować ich oficjalne konta ten Kiedy się ze mną potwierdzą Instagram

kim są, za kogo się podają, a zaznaczenie wydaje uznając formalny charakter ich rachunków. W ten sposób możesz oglądać transmisje na żywo, posty i oglądać ich filmy.

Jako użytkownik urządzenia z Androidem możesz wypróbować aktualizacje za pomocą aplikacji o nazwie alpha Alfa na Instagramie! ten W ten sposób możesz mieć aktualizacje przed innymi użytkownikami. Ale oczywiście możesz też popełnić więcej błędów. Zakwaterowanie Tester użytkowników Instagrama, Kontynuuj czytanie poniżej ten

Tutaj wyjaśnię jak
stawiać zakłady oficjalnie oraz dzień dla telefonów z systemem Android. Oto kroki, które należy wykonać:

 1. Otwórz to Sklep Google Play ten
 2. Naciśnij przycisk w lewym górnym rogu reprezentowane przez trzy grube poziome linie, tak abyten
 3. Następnie otwiera się menu opcji. Wybierz ” Moje aplikacje i gry ”.
 4. Wprowadzisz listę, gdzie wszystkie aplikacje zainstalowałeś na swoim urządzeniu.
 5. musisz patrzeć” Instagram i kliknij jego ikonę.
 6. Będziesz mieć teraz dostęp do strony Instagram Sklep Google ten Musisz szukać opcji” Zmodernizować „; Jest to przycisk, który pojawia się w prawym górnym rogu obok innego z napisem „ Odinstaluj „Nie ma straty. Ta opcja pojawi się tylko wtedy, gdy została wydana nowa aktualizacja ten Jeśli nie, w prawym dolnym rogu ikony będzie opcja „ otwarty ”.
 7. Zobaczysz jak linia odbiorcza jest gotowa aby aplikacja była aktualizowana na naszym telefonie komórkowym.
 8. Jeśli zostaniesz poproszony o prawa, przeczytaj je i zaakceptuj ? w przeciwnym razie nie będziesz mógł uaktualnić swojej wersji.
 9. Po zakończeniu tej linii proces zostanie zakończony.
 10. Zobaczysz, że przycisk się zmienił i teraz mówi „ otwarty „; Możesz go dotknąć, jeśli chcesz rozpocząć testowanie wszystkich nowości, jakie oferuje nam nowa wersja, zarówno pod względem zabezpieczeń, jak i funkcjonalności. Gotowy!

Zaktualizuj mój Instagram na iPhonie

Jeśli użyjesz Urządzenia z systemem iOS , aplikacja będzie bardzo łatwa do ulepszenia dzięki użyciu Sklep z aplikacjami

gdzie wszystkie aplikacje, które zainstalowałeś samodzielnie smartfon iPhone lub plan Pojawił się tablet iPad ten

AKTUALIZACJA Czy chcesz najnowszą aktualizację sieci społecznościowej Instagram? V️ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐️ Jeśli używasz Androida, iPhone’a lub Windows Phone, pobierz ✅ DARMOWY APK ✅ »

Postępuj zgodnie z instrukcjami, które pokazuję poniżej:

 1. Po pierwsze. Znajdź i otwórz ” Sklep z aplikacjami ten
 2. Kliknij ” aktualizacje ”. Ten przycisk znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu. W tej lokalizacji czerwone koło pojawi się wskazujące, czy aktualizacje są dostępne. Widoczna liczba to na przykład liczba aplikacji, które jednocześnie oferują aktualizację ten
 3. Teraz musisz poszukać ikony Instagram ten Jeśli nie masz najnowszej wersji tej sieci społecznościowej, zobaczysz przycisk z napisem „ Zmodernizować ”.
 4. Zawartość aktualizacji zostanie automatycznie pobrana i rozpocznie się instalacja na urządzeniu Apple. I gotowy! mamy teraz dostęp do nowych funkcji i funkcji naszej ulubionej aplikacji.

Zaktualizuj Instagram za darmo na Windows Phone

Kiedy ostatni system otrzymał aktualizacje dla tej aplikacji. Jeśli chcesz, możesz to zrobić od Sklep Windows ten

Wykonaj następujące kroki:

 1. Dostęp do Sklep Windows ten
 2. Przejdź do wyszukiwarki i wpisz „ Instagram ten
 3. Obok aplikacji pojawi się symbol. Musisz kliknąć ” Zmodernizować ”.
 4. Stamtąd zobaczysz, że pobrano nową zawartość i zainstalowano najnowszą aktualizację.
 5. Możesz tego potrzebować uruchom ponownie urządzenie aby zmiany zaczęły obowiązywać.

Jak zostać testerem Instagrama i być częścią programu Alpha?

Jak wspomnieliśmy, istnieje program o nazwie „ Alfa na Instagramie! „Pozwala nam to wypróbować nowe funkcje i aktualizacje wprowadzone przez twórców tej sieci społecznościowej. Oczywiście wersje, które zostały wydane nie są w pełni stabilne, tzn. mogą zawierać błędy, ale jeśli chcesz być pierwszym, który się o tym dowie co nowego na Instagramie Wykonaj następujące kroki:

 1. Zarejestrujemy się i dołączymy do oficjalnej grupy na Instagramie od tutaj ten Dzięki temu zawsze będziemy mogli być informowani o wszelkich aktualizacjach aplikacji.
 2. Po zakończeniu wchodzimy do wersji próbnej Google Play przez tutaj oraz klikając sur « Zostań testerem ”.
 3. Będziemy już mieli dostęp do pobierania i instalacji Wersja Apha na Instagramie ten Cieszyć się!

* Ostrożność: Jeśli w dowolnym momencie stwierdzisz, że wersja próbna zawiera nadmierne błędy, zawsze możesz ją odinstalować i powrócić do wersji oficjalnej.

Pobierz i zainstaluj APK Instagram za darmo

Jest szeroko stosowana opcja przez użytkowników, którzy chcą metr oraz Dzień na Instagramie nie musisz łączyć się z ich sklepem z aplikacjami i bez internetu, kiedy wybierają. Musisz wykonać następujące kroki:

Pobierz najnowszą wersję APK Instagram

 1. Na komputerze osobistym lub z samego urządzenia, wprowadź preferowaną przeglądarkę ten
 2. Pobierz następujący plik, który udostępniamy w poprzednich linkach są w 100% bezpieczne ten
 3. Kiedy to zrobisz, powinieneś rozpakuj plik i umieść go w widocznym miejscu na komputerze.
 4. Jeśli pobrałeś go na komputer, czas podłączyć urządzenie i skopiuj plik wykonywalny do folderów pobierania na tablecie lub telefonie komórkowym ten Dzięki temu będziesz mieć go zawsze pod ręką.
 5. Aby zainstalować, wystarczy przejść do folderu, w którym go umieściłeś, i kliknij dwukrotnie plik ten
 6. Zobaczysz zawartość zaczyna brać Ściągnij i zainstaluj ten
 7. Wtedy może cię zapytać uruchom ponownie urządzenie ten Zrób to i zacznij żyć cudowną przygodą nowe opcje na Instagramie ten

* Ostrożność: nie zapominaj, że wybór ” Autoryzuj działania osób trzecichto musi być włączony dzięki czemu można pobierać pliki i aplikacje z witryn innych niż oficjalne sklepy, takich jak APP Store czy Google Play.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, nie wahaj się zostawić ich w komentarzach, na pewno pomoże to wielu członkom społeczności, dziękuję!

Dodaj komentarz