Jak zainstalować OpenDesktop na Linux Ubuntu, aby spersonalizować swój pulpit?

Przy zakupie komputera lub urządzenia mobilnego należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Jednym z najczęstszych problemów wśród użytkowników jest personalizacja. W tym sensie możemy powiedzieć, że Linux jest bardzo dobrze przygotowany. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć: Jak zainstalować OpenDesktop na Linux Ubuntu, aby spersonalizować swój pulpit?

Jeśli chcesz nadać swojemu komputerowi bardzo oryginalny wygląd, nie ma lepszego sposobu niż dołączenie do dużej społeczności OpenDesktop? Komfort! Na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Porozmawiajmy trochę o Linux Ubuntu

Świat komputerowe systemy operacyjne jest to dość trudne. To pole, które nie daje największej szansy na walkę. Tak więc walka Linuksa w ostatnich latach jest spektakularna.

Linux Ubuntu to dystrybucja wydana w 2004 roku i jest jedną z najbardziej wszechstronnych i wszechstronnych, jakich możesz użyć. Ogólnie rzecz biorąc, Linux wyróżniał się jako wolne oprogramowanie. Ma dużą społeczność programistów, którzy są odpowiedzialni za stale poprawia jakość tego systemu operacyjnego ten

Linux zauważył również, jak można sobie z tym poradzić. To nie jest tradycyjny komputer z jednym kliknięciem. Czasami (kilka razy) będziesz potrzebować realizacja poleceń ten Dzięki nim nauczysz się do łatwego dodawania lub usuwania aplikacji w celu uruchomienia systemu Linux Ubuntu , Na przykład.

Wyświetlacz OpenDesktop

Jak wspomniano powyżej, Linux to projekt, który sięga prawie 30 lat wstecz. Daj swoim użytkownikom możliwość personalizacja ich komputerów zawsze była ważnym celem ten Co do wiedzy jakie są najlepsze narzędzia i aplikacje do użycia w linuksie? Nie może zabraknąć OpenDesktop.

Uruchomiony w 2001 roku OpenDesktop stał się siecią społecznościową, za pośrednictwem której wymieniane są różnego rodzaju treści. W przeciwieństwie do innych narzędzi OpenDesktop jest przede wszystkim portalem internetowym. Jednak to, co czyni go wyjątkowym, to sposób, w jaki wszystko upraszcza.

Nie musisz być uczonym, żeby wiedzieć Jak łatwo zainstalować oprogramowanie Ubuntu Linux pobrane z Internetu przez OpenDesktop zrobi to za Ciebie! Jeśli jeszcze go nie używałeś, ten artykuł sprawi, że będziesz tego chciał zainstaluj OpenDesktop na Linux Ubuntu ten

Żegnaj żmudne procedury!

Niewątpliwie główny powód instalacji OpenDesktop w systemie Linux Ubuntu jest automatyzacja instalacji. Nie musisz już przechodzić przez ten biurokratyczny proces pobierania, rozpakowywania i instalowania.

Wszystko, co pobierzesz za pośrednictwem OpenDesktop, będzie jest automatycznie instalowany na twoim komputerze ten Motywy, ikony, tła… wszystko, czego potrzebujesz, to tylko kilka kliknięć.

Jak to zrobić?

Instalacja OpenDesktop na Linux Ubuntu jest niezwykle łatwa. Jednak ważne jest, aby na coś nalegać. OpenDesktop ma dwie wersje: aplikację i portal internetowy ten

Oba osiągają te same cele. Jedyna różnica polega na tym, że aplikacja jest bardziej niezawodna niż wersja internetowa ten Teraz, gdy sprawa została wyjaśniona, nadszedł czas, aby jak najdokładniej opisać proces.

  1. Dostęp do portalu Otwórz pulpit ten
  2. Przewiń w dół, aż zobaczysz kartę „Pliki”.
  3. Pobierz aplikację OpenDesktop, rozpoznając ją z format „.deb” ten

Stamtąd, po dwukrotnym kliknięciu pobierania, OpenDesktop automatycznie zainstaluje się na twoim Linux Ubuntu. Następnie przejdź do aplikacji i postępuj zgodnie z instrukcjami.

  1. Dostęp lub utwórz swoje konto OpenDesktop.
  2. Wybierz element, który chcesz pobrać. Na przykład „Ikony”.
  3. Użyj ikony podglądu, aby określić, którą chcesz zainstalować.
  4. Po znalezieniu przejdź do zakładki „Pliki”.
  5. Kliknij przycisk „Zainstaluj”.
  6. Gotowy!

To tak proste jak Opnedesktop

Czy widzisz, jak łatwo jest zainstalować OpenDesktop na Linux Ubuntu? Teraz to zależy od Ciebie! Czas spróbować i w pełni wykorzystaj personalizację komputera ten Oczywiście uważaj! Nie chcesz nadużywać pobierania. Jeśli przesadzisz, możesz się dowiedzieć jak zwolnić miejsce na dysku w systemie Ubuntu i Linux, aby uzyskać większą pojemność? ten

Dodaj komentarz