Jak zainstalować i używać fałszywego głosu, aby zmienić głos?

Fałszywy głos to program do zmiany Twojego głosu, aby zmienić Twój głos na inny głos zupełnie inny niż Twój prawdziwy głos. Możesz nawet dodać efekty, aby naśladować Twój głos robot ten

Jeśli edytujesz filmy lub nagrywasz swój głos na żywo, prawdopodobnie rozważałeś już oprogramowanie, które może zmienić Twój głos na inny rodzaj głosu. Dzięki Fake Voice zrobisz to bardzo łatwo. Dzięki tej aplikacji możesz zmienić ton głosu, częstotliwość tonu głosu, przekształcić głos na głos żeński lub męski, a także dodać efekt echa lub robota.

W tym przewodniku dowiesz się, jak zainstalować i korzystać z programu.

Zainstaluj program, aby zmodyfikować głos

Pobierz aplikację Fałszywy głos z zastaw Następny ten

Jeśli instalacja jest bardzo prosta, po prostu klikaj „Dalej”, aż dojdziesz do końca instalacji. Podczas instalacji należy pamiętać o kilku kwestiach. Jednym z nich jest to, że nadejdzie czas, kiedy zostaniesz poproszony o zainstalowanie Microsoft Visual C++ 2005 SP1. Zainstaluj to.

Poinformuje Cię również później, że musi zainstalować oprogramowanie urządzenia. Nadal musisz mu zaufać i zainstalować, aby działał.

Ponieważ prawdopodobnie nie masz najnowszej wersji oprogramowania Fake Voice, po zakończeniu instalator uruchomi się ponownie od początku, ale tym razem zainstaluje najnowszą wersję. Spróbuj ponownie wykonać wszystkie poprzednie kroki.

Kiedy skończysz, aby z niego skorzystać, musisz wpisać a e-mail ten Unikaj umieszczania prawdziwych rzeczy, może się okazać, że później zaczniesz otrzymywać spam w wiadomości e-mail. Podejmij decyzję i kliknij „Zarejestruj się”.

Na koniec wystarczy wybrać urządzenie, na którym będzie nagrywany Twój głos. Może to być Twoja kamera, mikrofon, słuchawki itp. Wybierz ten, którego używasz normalnie i kliknij „Kontynuuj”.

Jak używać fałszywego głosu, aby zmienić swój głos

Interfejs oprogramowania Fake Voice jest dość prosty i intuicyjny. Można go podsumować w trzech trybach: tryb głosowy (domyślny), efekt robota (imitacja głosu robota) i efekt echa.

Masz także Z wiele wiążący La głos ten Pitch reguluje głośność głosu. Sterowanie umożliwia zwiększenie lub zmniejszenie częstotliwości głosu. Dźwięk klawiszy służy do dostosowania głosu do poziomu tonacji. Podczas gdy limit hałasu pozwala dostosować poziom hałasu.

Możesz także kliknąć Zdiagnozuj podstawowy ton, aby usłyszeć swój oryginalny głos przed użyciem Fałszywego głosu.

Korzystanie z niego jest proste, musisz dostosować niektóre opcje i możesz całkowicie zmienić swój głos, aby nie był rozpoznawany. Następnie nagraj swój głos i użyj Fałszywego głosu, aby dostosować go do swoich potrzeb.

Dodaj komentarz