Jak zainstalować Fre: AC Audio Converter na Ubuntu lub Windows?

Chociaż jest to możliwe zmień format audio bez programów Prawdą jest również to, że istnieje długa lista narzędzi do konwersji dźwięku na inne formaty. W tym sensie, jeśli interesuje Cię konwerter audio Fre: ac, zapraszamy do przeczytania tego artykułu, w którym dowiesz się Jak zainstalować konwerter audio Fre: ac na Ubuntu lub Windows?

Co to jest Fre: konwerter audio AC?

Fre: ac Audio Converter to zasób typu open source, który umożliwia: konwersja plików audio mniej najbardziej popularne jak m.in. mp3, flac, aac, mp4, m4a, wma. Ponadto program ułatwia kopiowanie płyty audio CD i jest kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi.

Fre: dostępny konwerter AC za darmo w wersji przenośnej do przechowywania na pamięci USB i posiada wygodny i użyteczny interfejs użytkownika w wielu różnych językach.

Do czego służy konwerter audio Fre: ac?

Konwerter audio Fre: ac jest używany do zgraj dowolną płytę audio CD do plików wma lub mp3 i konwertować pliki, których nie można odtworzyć za pomocą innego oprogramowania audio. Dodatkowo możesz przekonwertować całą bibliotekę muzyczną, zachowując strukturę i nazwę oryginalnego katalogu.

Budowa konwertera Fre: ac audio

Ten zasób ma wbudowany ripper CD z obsługą bazy danych i konwerterem multi-audio. To także ma kodery wielordzeniowe służy do przyspieszenia procesu konwersji.

Jak zainstalować Fre: AC Audio Converter na Ubuntu lub Windows?

Chociaż możesz przekonwertuj plik CDA na MP3 za pomocą Windows Media Player czasami konieczne jest przekształcenie go w inne formy. Z tego powodu polecamy pobierz Fre: ac konwerter audio do z oficjalnej strony internetowej i w zależności od systemu operacyjnego.

Pobierz za darmo: AC Audio Converter

Aby pobrać konwerter audio Fre: ac, możesz uzyskać dostęp Freak Strona internetowa ten Znajdziesz tam opcje pobierania pakietu instalacyjnego w zależności od systemu operacyjnego (m.in. Windows, Linux, macOS) i jego wersji (32-bit lub 64-bit).

Zainstaluj za darmo: AC Audio Converter dla Ubuntu

Po pobraniu pakietu instalacyjnego znajdź plik wykonywalny w Lista kontekstów itp. do zrobienia kliknij go prawym przyciskiem myszy, aby wybrać „Uruchom”.

Utwórz skrót do aplikacji

Do uruchomienia aplikacji niezbędne jest utworzenie skrótu. Naciśnij Ctrl + Alt + T. To da ci dostęp do terminala Ubuntu. W terminalu wpisz składnię: sudo mv ~ / Downloads / frac – * – linux / opt / frac -linux i naciśnij 'Enter’. Następnie wprowadź hasło administratora (administratora) i naciśnij „Enter”.

Następnie zmień posiadacza poleceniem: sudo chown -R root: root/opt/freak -linux i podłącz plik wykonywalny: sudo ln -s / opt / freak -linux / freak / usr / bin / freak ten Konieczne jest utworzenie i edycja pliku z pulpitu za pomocą tego polecenia: gksudo gedit /usr/share/applications/freac.desktop

Edytuj plik freak.desktop

Konieczna jest modyfikacja pliku freac.desktop aby kontynuować proces, w tym celu Zaimportuj plik frac.desktop i skopiuj te wiersze:

  • Imię = żart
  • GenericName = fre: ac konwerter audio
  • Komentarz: fre: darmowy konwerter audio
  • Uruchom: LD_LIBRARY_PATH = $ LD_LIBRARY_PATH: / opt / freak-linux / freak% f
  • Ikona = / opt / freak – Linux / ikony / freak.png

Uratuj ich zmiany na freac.desktop. Na koniec uruchom konwerter fre: ac audio z aplikacji startowej. Aby to zrobić, wygodnie jest się wylogować i ponownie uruchomić. Jeśli wolisz inną alternatywę, możesz wybrać: zainstaluj Curlew Multimedia Converter dla Ubuntu ten

Zainstaluj darmowy konwerter audio AC w ​​systemie Windows

Jeśli już pobrałeś pakiet instalacyjny konwertera audio fre.ac dla systemu Windows, musisz go otworzyć i znaleźć Plik wykonywalny aby dwukrotnie kliknąć na nim. Wkrótce zobaczysz nowe okno.

Kliknij Tak, a następnie kliknij Dalej. Wybierz „Dalej” jeszcze dwa razy. Na koniec kliknij „Zainstaluj” i „Ostateczny”. System się uruchomi zainstaluj zasób na komputerze. Po zakończeniu tego procesu program automatycznie uruchomi aplikację.

Dodaj komentarz