Jak zainstalować Curlew Media Converter dla Ubuntu? – Szybko i łatwo

Ubuntu Linux jest obecnie jednym z najlepszych programów, ponieważ ten terminal ma nieskończone funkcje podczas wprowadzania poleceń, co daje Linuksowi znacznie większą wartość. Więc dzisiejsze spotkanie jest dla Ciebie, aby dowiedzieć się, jak to zrobić zainstaluj Curlew Multimedia Converter dla Ubuntu.

Rozpocznij tę podróż, aby dowiedzieć się, jak efektywnie korzystać z systemu operacyjnego Linux, od wizualizuj aktywne procesy w Ubuntu i usuwaj je we wszystkim, co dotyczy tego seminarium.

Pozostanie przy systemie Windows jest bardzo staromodne i restrykcyjne. Jeśli jesteś programista logiki lub po prostu fanem próbowania nowych rzeczy, przyszedłeś na seminarium.

Co to jest kulik? Jakie są jego cechy?

przed zapoznać się z instalacja Curlew, konwertera multimediów dla Ubuntu , musisz dowiedzieć się trochę więcej o tym, co to jest, aby później się nie zgubić.

Ubuntu pozwala instaluj pakiety lub programy ze swojego terminala zapewnienie bardziej przystępnego sposobu pobierania różnych typów oprogramowania i aplikacji zgodnie z wymaganiami tego samouczka.

Zasadniczo jest to program do konwersji multimediów, którego używa ffmpeg w wideo i audio. Wśród jego głównych cech są:

Pierwszą i jedną z najważniejszych rzeczy jest to, że prawie nic nie waży, ponieważ rozmiar jego pakietu jest mały i ma niewiele zależności w bibliotece.

Jest również kompatybilny z większością obecnych formatów, dzięki czemu Twoja praca może być zapisana w setkach różnych formatów, takich jak: MP4 i jego warianty MP4HD , MP4SD , MP4 ale w przypadku monitorów panoramicznych i pełnoekranowych obsługuje bardziej złożone formaty, takie jak np. AVI, 3GP, XDIV, łącznie z.

zawiera także specyficzne formaty dla telefonów i innych urządzeń, takich jak LG Chocolate, PS3, NOKIA N810, Android, iPhone, między innymi.

Zaletą są nie tylko formaty, ale również interfejs jest bardzo łatwy w użyciu z funkcjami, które pozwalają zobaczyć wartość postępu, czas trwania i przybliżony rozmiar pliku. Permet także de soustrząść się filmy i konwertuj określoną część pliku, a nie całość.

Jakby tego było mało, daje nawet podgląd tego pliku, więc zainstalowanie Curlew Media Converter dla Ubuntu to jedna z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić swoje życie.

Zainstaluj Curlew Multimedia Converter dla Ubuntu

Teraz, jeśli ci się to przydarzyło, jak zainstalować to wspaniałe narzędzie? Cóż, ponieważ Linux jest darmowym oprogramowaniem, wystarczy użyć terminala Ubuntu, aby go poprawnie zainstalować.

Nie zapominaj też, że możesz udostępnić dowolny konkretny plik multimedialny lub inne podziękowania podłącz Ubuntu do sieci Windows za pomocą kabla krosowanego móc korzystać z obu systemów operacyjnych.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to oczywiście otworzyć terminal, więc użyj CTRL + ALT + T, gdy klawisze otwierają się automatycznie i pozwalają wprowadzić żądane polecenie, βάλτε sudo add-apt-repository ppa: noobslab / apps && sudo apt update && sudo apt install curlew.

Następnie naciśnij Enter, aby potwierdzić i instalacja powinna się rozpocząć. Aby go odinstalować, jeśli ci się nie podoba lub już go nie potrzebujesz, jest prawie tak samo, otwórz terminal ponownie i umieść sudo apt remove curlew, aby usunąć program, a następnie sudo add-apt-repository -R ppa: aplikacje do usuwania noobslab / repozytorium.

Z tym ostatnim wszystko gotowe, już wiesz jak zainstaluj Curlew Multimedia Converter dla Ubuntu kiedy tylko chcesz i odinstaluj go w ten sam sposób (żaden proces nie powinien zająć więcej niż 5 minut).

Więc śmiało wypróbuj to wspaniałe narzędzie, które nie ma nic do zaoferowania. Pomijając fakt, że po powrocie z reszty miał kilka lat temu, jego twórca stale aktualizuje go o nowe funkcje, które są lepiej dostosowane do każdego użytkownika.

Jeśli więc Twoim celem jest zostanie świetnym edytorem wideo lub jeśli chcesz po prostu wyświetlać treści internetowe tak, jak Ci odpowiada, to idealne narzędzie dla Ciebie.

Dodaj komentarz