Jak zainstalować 32-bitowy program na 64-bitowym komputerze z systemem Windows

Ile razy internauci byli zdezorientowani podczas pobierania programu? Nigdy więcej wątpliwości od dziś! Tutaj, na miracomosehace.com, Twojej wiodącej witrynie edukacyjnej, przedstawiamy przydatny artykuł edukacyjny: Jak to zainstaluj program 32-bitowy na 64-bitowym komputerze z systemem Windows.

Czy mogę zainstalować 32-bitowy program na 64-bitowym komputerze z systemem Windows?

Tak, jeśli to możliwe, ale nie inaczej. Chociaż 64-bitowy jest znacznie szybszy i bardziej wydajny zarządzaj większą ilością pamięci RAM niektóre programy nadal obsługują tylko 32-bitowa architektura ? Powodem jest to, że programiści nie wykonali w tej chwili poprawnej 64-bitowej aktualizacji swoich programów.

Ale nic się nie dzieje, ponieważ nowoczesne systemy operacyjne umożliwiają uruchamianie aplikacji 32-bitowych w architekturze 64-bitowej zrealizowane, gdy Windows, podczas instalacji utwórz dwa systemy plików programu na tym samym komputerze.

W 32-bitowym systemie plików jest zapisywany jako program Pliki (x86) aby system Windows mógł zidentyfikować aplikację 32-bitową i dostarczyć dokładny plik „.dll” do uruchomienia tej aplikacji.

Różnice między architekturą 32-bitową i 64-bitową

Procesory na początku lat 90. wykorzystywały architekturę 32-bitową, co oznaczało, że ich magistrala danych mogła obsługiwać jednocześnie 32 bity. Wraz z rozwojem technologii na rynku pojawiły się procesory 64-bitowe.

Te nowe procesory mają 64-bitową magistralę danych, co oznacza, że ​​są co najmniej dwa razy szybsze niż ich 32-bitowe odpowiedniki. Aby wykorzystać możliwości procesorów 64-bitowych, systemy operacyjne mają Zaczęto wypuszczać wersje 64-bitowe.

Kroki instalacji 32-bitowego programu na 64-bitowym komputerze z systemem Windows

Zakładając, że musisz użyć starszego programu lub z jakiegoś powodu nie jest on aktualizowany o nową architekturę. Wykonaj poniższe czynności w celu autoryzacji ’NS’ instalacja 32-bitowy program w systemie Windows 64-bitowym:

  1. Naciśnij jednocześnie: ” Okna „(klawisz) +” S „ co aktywuje skrót ” Szukaj ”. Rodzaj ” Lista kontrolna I wybierz go, gdy pojawi się wśród opcji. Wybierz opcję ” Programy „Następnie” Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows ”.
  2. Wypełnij pole „Internetowe usługi informatyczne” i kliknij ” zaakceptować ”. Poczekaj, aż system Windows się aktywuje. Po zakończeniu procesu włącz skrót: „ Szukaj ”. Jednoczesne wsparcie: „Windows” (klawisz) + „S”. Gdy pojawi się wyszukiwarka, wyszukaj ponownie „Internetowe usługi informatyczne” i kliknij pierwszą opcję.
  3. Kliknij dwukrotnie „ Biuro „W lewej ramce. W ” Grupy aplikacji ”. W sekcji menu, która pojawiła się po prawej stronie. Kliknij ” Zaawansowane ustawienia ”. Kliknij ” Włącz aplikacje 32-bitowe ”. Kliknij menu ” Nieprawidłowa wartość „Wtedy to po prostu dotarło do nas. Wybierz ” prawda „I kliknij” W PORZĄDKUΕ Skończone!

teraz ponownie zainstaluj tę aplikację i jak najlepiej go wykorzystaj; więc nie ma więcej problemów z instalacją 32-bitowego programu na 64-bitowym komputerze z systemem Windows.

Zostaw nam swoje uwagi i sugestie z szacunkiem, pamiętaj, że jednym ze sposobów podziękowania jest Udostępnij ten artykuł z rodziną i przyjaciółmi.

Dodaj komentarz