Jak zaimportować zakładki z Mozilla Firefox do Google Chrome?

Większość przeglądarek internetowych ma zakładki jako narzędzie pomagające użytkownikowi, ich funkcją jest zapamiętywanie, które strony lub witryny często odwiedzasz. To narzędzie, znane również jako „ulubione”, ułatwia dostęp do najczęściej odwiedzanych stron internetowych ten

Z kolei to narzędzie jest świetne, gdy masz witrynę, której nie chcesz przegapić i jest automatycznie zapisywane, gdy odwiedzasz witrynę. Ale zakładki są przechowywane niezależnie w przeglądarce, w której się znajdujesz. Dlatego jeśli przełączysz się z Mozilli na Chrome, nie będziesz mieć żadnych rejestracji.

Pamiętaj też, że istnieje sposób na zaimportowanie wszystkich zakładek przechowywanych w innych przeglądarkach. Poniżej jesteśmy wyjaśnij szczegółowo, na czym polega proces ten

Importuj zakładki z Mozilla Firefox do Google Chrome

Jeśli często przeglądasz przeglądarkę Mozilla Firefox, ale chcesz, aby wszystkie zakładki były zapisywane podczas przeglądania Chrome, możesz to zrobić łatwo i prosto.

Musisz mieć dostęp do przeglądarki Mozilli, czyli przeglądarki, z której chcesz importować zakładki. Kiedy tam jesteś, musisz kliknąć linie w prawym górnym rogu okna.

Następnie otworzy się menu z sortowaniem opcji, musisz wybrać, gdzie jest napisane Zakładki tam musisz ponownie kliknąć „Pokaż wszystkie zakładki” ten Później pojawi się kolejne okno, w którym będziesz musiał wybrać opcję „Importuj i zapisz”.

Po wykonaniu tych kroków zobaczysz opcję eksportowania zakładek Mozilla Firefox. W tym momencie otworzy się nowe okno Eksploratora plików Windows, wskazując ścieżkę, w której chcesz zapisać dokument.

Wykonaj ponownie wszystkie instrukcje i kliknij „Importuj zakładki” w oknie, w którym pojawiają się różne opcje, lepiej znanym jako okno katalogu. Gdy to zrobisz, Twoje zakładki zostaną zaimportowane do wybranej przeglądarki, którą w tym przypadku będzie Chrome.

Gdy skończysz, Google Chrome poprosi o potwierdzenie, który z nich pilot wstawiane są zakładki.

Po wykonaniu tych kroków, Eksplorator plików Windows otworzy się ponownie w tym okresie musisz wybrać wcześniej zapisany plik.

Postępując zgodnie z tymi wszystkimi instrukcjami, będziesz mógł zapisywać zakładki z jednej przeglądarki do drugiej, aby mieć je do swojej dyspozycji. strony internetowe zainteresowania i tych, z którymi spędzasz większość czasu.

Dowiedz się, jak zapisywać ulubione Firefoksa na koncie Google

Chociaż zakładki Mozilla Firefox można zapisywać na koncie Google, upewnij się, że skonfigurowałeś konto do przechowywania wszystkich danych. To prosty i łatwy proces.

Musisz wejść do Google Chrome i wybrać trzy kropki, które pojawiają się w prawym górnym rogu okna. Wybierz, gdzie pisze „Ustawienia” Po wykonaniu tego kroku pojawią się różne opcje i musisz wybrać miejsce, w którym jest napisane „Usługa Google i synchronizacja”.

Następnie musisz wybrać usługi, na które chcesz kliknąć „Włącz synchronizację” ten

Następnie ponownie wejdź do Mozilli, gdzie musisz zalogować się na swoje konto Google, włącz synchronizację konta z pilot więc możesz w końcu dodać wszystkie zapisane zakładki.

To prosty proces i w ten sposób możesz skonfigurować swoje zakładki Firefox na Twoim koncie Google ten Ważne jest, aby zrozumieć wszystkie te procedury, mieć wszystkie zakładki w dowolnej przeglądarce i na koncie Google, więc nie musisz się martwić, jeśli zapomnisz witryny.

Krótko mówiąc, możesz zmienić przeglądarkę, ale en utrzymanie zawsze dodaje zakładki do ulubionych witryn. Postępuj zgodnie z instrukcjami poprawnie i voila, możesz ustawić swoje ulubione, aby zawsze mieć potrzebne informacje.

Możesz być zainteresowanym także tym Najlepsze rozszerzenia VPN dla Google Chrome — bezpłatne i bezpieczne

Na koniec mamy nadzieję, że ten artykuł Ci pomógł, ale chcielibyśmy wiedzieć avezCzy udało Ci się zaimportować zakładki Firefoksa do Chrome? Czy istnieje łatwiejszy sposób na ominięcie etykiet? Zostaw swoją opinię w komentarzach.

Dodaj komentarz