Jak zaimportować zakładki z Google Chrome do Mozilla Firefox?

Google jest jedną z firm należących do międzynarodowej firmy Alphabet, która działa w obszarze technologii i której usługi obejmują oprogramowanie, urządzenia technologiczne i najbardziej znane na świecie, Wyszukiwarka Google ten

Wyszukiwarka opracowana przez Google to jedna z najskuteczniejszych platform internetowych na świecie. Szacuje się, że ponad 79% populacji Ameryki Łacińskiej korzysta z wyszukiwarki Google w celu uzyskania dostępu do Internetu, z wyłączeniem reszty świata.

Google świadczy różne usługi. jak mi Urzędy pocztowe Gmail „Zdjęcia Google” (platforma umożliwiająca przechowywanie danych lub plików multimedialnych w Internecie w sposób bezpieczny i niezawodny), dysk Google (oferuje podobną usługę, ale umożliwia zapisywanie plików Microsoft Word, PDF, PowerPoint), YouTube i innych.

Jak zaimportować zakładki z Google Chrome do Mozilla Firefox?

Maszyna do wyszukiwania Google zintegrował nowe narzędzia umożliwienie użytkownikom szybszego i wydajniejszego wykonywania czynności na platformie. Jeden z nich jest „Szukanie głosowe” w którym użytkownik używa mikrofonu swojego urządzenia do wydawania poleceń zasilania.

Google Chrome, czyli oficjalna nazwa tej usługi. Platforma jest podzielona na różne formaty, dzięki czemu użytkownik może zdecydować, który element chce konkretnie wyszukać, czy to „wszystkie”, „zdjęcia”, „filmy”, „wiadomości” lub „Mapy” (lokalizacja według położenia geograficznego).

Kolejnym narzędziem, które choć niezbyt często nazywane, ale jest bardzo przydatne, jest „Zakładki Google”. Ta opcja umożliwia użytkownikowi dodawanie zakładek do witryn, z których korzysta na co dzień oraz dodawanie ich do strony głównej, tak aby użytkownik miał do nich dostęp za pomocą jednego „kliknięcia”.

Jak zaimportować zakładki z Google Chrome do Mozilla Firefox?

Jeśli Twoją podstawową wyszukiwarką jest Google, ale z jakiegoś powodu musisz zaimportować Mozilla Firefox, możesz zaimportować swoje zakładki, aby nie trzeba było ponownie konfigurować tej opcji w nowej wyszukiwarce.

Jeśli nadal nie wiesz, jak wyeksportować swoje ulubione witryny, nie martw się, ponieważ proces jest bardzo prosty, wystarczy:

 • Wejdź z komputera i kliknij kartę Przeglądarka Google
 • Po zalogowaniu przejdź do prawego górnego rogu i kliknij menu opcji „jeszcze” , ikona jest reprezentowana przez trzy pionowe kropki.
 • Wybierz sekcję z listy opcji Zakładki a następnie kliknij „Importuj ulubione i ustawienia” ten
 • Następnie musisz wybrać Google jako przeglądarkę zawierającą Twoje zakładki.
 • Kliknij tutaj importer , kliknij Mozilla Firefox, a następnie kliknij „skończone” ten Twoje zakładki pojawią się automatycznie na karcie przeglądarki.

Jak zaimportować ulubione zakładki z Mozilla Firefox do Google Chrome?

Jeśli chcesz zaimportować swoje ulubione witryny Mozilla Firefox do Google Chrome, możesz również:

 • Zaimportuj z komputera i kliknij kartę przeglądarki Mozilla Firefox.
 • Kliknij tam „lista” , ta sekcja strony rozwija rolę podobną do roli „więcej” w przeglądarce Google Chrome (oba są menu opcji).
 • Kliknij tutaj „Zakładki”, następnie przewiń do listy opcji i wybierz „Pokaż wszystkie zakładki” ten
 • Upewnij się, że lista zawiera wszystkie witryny, których potrzebujesz, aby wstawić i usunąć wszystkie, które Twoim zdaniem nie są istotne.
 • Po zakończeniu kliknij katalog i kliknij przycisk „Eksport i kopia zapasowa” ten
 • wybierać „Eksportuj dane do innej przeglądarki” ten
 • Na liście dostępnych przeglądarek wybierz Google Chrome i kliknij NASTĘPNY ten
 • Mozilla Firefox wyświetli listę plików, które możesz wyeksportować, takich jak historia przeglądania, zapisane hasła, pliki cookie i zakładki. Kliknij na to.
 • Kontrola następnie i poczekaj na zakończenie procesu, pokaże Ci to, co udostępniłeś, a następnie kliknij koniec ten

Możesz być zainteresowanym także tym , wśród innych istotnych kwestii , Jak wyeksportować lub wykonać kopię zapasową zakładek Google Chrome ten Podobnie jak na tej stronie będziesz mógł zapoznać się z szeroką gamą tematów technologicznych.

Dodaj komentarz