Jak zaimportować ulubione Mozilla Firefox do Google Chrome, aby zachować ulubione? Przewodnik krok po kroku

Zakładki, lub znany również jako ulubiony, jest bardzo ważnym narzędziem dla większości użytkowników, ponieważ ich główną funkcją jest: ułatwić dostęp do niektórych często odwiedzanych witryn i kim oni byli zostały wcześniej oznaczone, aby je zapamiętać .

Zauważ, że większość z nich przeglądarki internetowe mieć te narzędzia. Jest idealny, gdy znajdziemy ciekawa strona internetowa i że nie chcemy go stracić lub kiedy nadal przechodzimy do tej samej strony.

Jednak te zakładki są zwykle są przechowywane niezależnie w każdej przeglądarce, to znaczy, jeśli wyjdziemy z Mozilla w Chrome, nie będziemy mogli ich mieć. Ale jest sposób, aby wejdź na wszystkie te strony i mieć je w innym przeglądarki internetowe a my pokażemy Ci dalej.

Kroki szybkiego i łatwego importowania zakładek i ulubionych z Firefoksa do Chrome

Jeśli jesteś jednym z użytkowników, którzy kontynuują przeglądanie stron Mozilla Firefox i chcą przenieść wszystkie swoje zakładki przechowywane w Google Chrome z konkretnego powodu, mogą to zrobić w następujący sposób:

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to się zalogować Przeglądarka Mozilla Firefox z Twojego komputera.
 • Gdy pojawi się okno przeglądarki, kliknij cztery linie znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

 • Pojawi się menu z różnymi opcjami do wyboru „Zakładki”.

 • W nowym oknie, które pojawi się na ekranie, wybierz „Pokaż wszystkie zakładki”.

 • Teraz okno „Lista” będzie otwarty , musisz kliknąć menu „Import i oszczędzanie”.

 • W nowym menu, które się pojawi, musimy wybrać opcję dla eksport Zakładki Mozilla Firefox.

 • Aby to zrobić, kliknij „Eksportuj zakładki”, okno tutaj „Przeglądaj pliki systemu Windows” Otwarte do i wybierz nazwę i ścieżkę, w której chcesz zapisać dokument.

 • Po zakończeniu następną rzeczą będzie: wstaw zakładki w innej przeglądarce . W tym celu musimy wykonać te same kroki, ale tym razem wybieramy opcję „Importuj zakładki” w oknie Katalog. Pamiętaj, że w jego przypadku Google Chrome , zostaniesz poproszony o wskazanie przeglądarki, z której pochodzą te ulubione.

„UPDATE” Chcesz zaimportować swoje ulubione zakładki Mozilla Firefox do Google Chrome? ⭐ KLIKNIJ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak to zrobić ✅ ŁATWO I SZYBKO ✅ »

 • tam, „Przeglądaj pliki systemu Windows” otworzy się ponownie gdzie wybierasz poprzednio zapisany plik.

Czy Ulubione Firefoksa są przechowywane i synchronizowane z moim kontem Google?

Jeśli masz Konto Google i chcesz je zsynchronizować z Mozilla Firefox móc wszystko unieść twoje zakładki w prosty i przystępny sposób możesz to zrobić, o ile wcześniej to ustawiłeś Twoje konto Google . Innymi słowy, masz to zsynchronizowany przechowywać wszystkie te dane.

Dlatego jeśli używasz Przeglądarka Google Chrome i ty tego chcesz synchronizacja konta Google, możesz to zrobić bardzo łatwo.

Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 • Wejść Chrom i wybierz trzy punkty znajduje się w prawym górnym rogu.

 • Wybierz w menu, które pojawi się na ekranie Sekcja „Konfiguracja”.

 • Teraz wybierz opcję „Usługa i synchronizacja Google”.

 • Tam zobaczysz nowe okno, w którym możesz wybrać usługi, które chcesz zsynchronizować ze swoim kontem Po zaznaczeniu pól kliknij „Włącz synchronizację”.

Une fois Twoje konto zostało zsynchronizowane z przeglądarką , następujące będzie ponowne wejście Mozilla i zaloguj się na swoje konto Google . Musisz tam być włącz synchronizację swojego konta z przeglądarką aby nie tylko zakładka są automatyczne dodane, ale też ciasteczka, historia lub jakikolwiek inny element, który został wcześniej wybrany.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz