Jak zablokować numer telefonu na telefonie iPhone, Windows Phone lub Android? Przewodnik krok po kroku

Czy jesteś jedną z tych osób, które codziennie odbierają telefony z nieznanych numerów lub denerwują ludzi? Z pewnością przy wielu okazjach odbierałeś telefony z linii handlowych oferujących szereg produktów lub usług, a może od kogoś, kto chce się komunikować z kimś innym niż Ty, co często jest nudne. Jeśli chcesz znaleźć rozwiązanie tego problemu, mamy odpowiedź.

Na szczęście wraz z zaawansowaniem technologicznym smartfona od tego czasu przestało to być problemem Teraz możesz to zrobić z dowolną liczbą różnych systemów operacyjnych i wbudowanymi opcjami. Dzięki temu możesz blokować i przekazywać te niechciane połączenia, a nawet ograniczać je tak długo, jak chcesz.

Aby pozbyć się tych irytujących telefonów, przygotowaliśmy ten samouczek, w którym nauczymy Cię, jak to zrobić Android, iPhone, Windows Phone Mobile i stacjonarne. Dodatkowo , dowiesz się jak odblokować jeśli chcesz w przyszłości mieć Kontakt.

Jak uniemożliwić komuś dzwonienie z numeru telefonu

Możesz wykonać ten rodzaj procesu z własnego telefonu komórkowego bez konieczności pobierania aplikacji innych firm w celu ich ukończenia, w tej sekcji powiemy Ci, jak to zrobić. na Androida, Windows Phone, iPhone’a i telefony stacjonarne.

Zablokuj na moim iPhonie

Jeśli uruchamiając urządzenie mobilne w systemie iOS, należy mieć świadomość, że proces ten może łatwo, poprzez: aby możesz filtrować wszystko co? nie chcesz i jesteś maltretowany eti Używając komputera. Na iPhonie możesz to zrobić na karcie Ustawienia.

 • Przejdź do zakładki „Ustawienia” z urządzenia mobilnego.
 • iść do Sekcja „Telefon”.
 • Wpisz opcję „Wykluczenie i identyfikacja dzwoniącego”, dzięki czemu możesz usunąć lub dodać kontakty z własnych choix i blokować połączenia z określonych numerów telefonów.

 • Po zlokalizowaniu osoby, którą chcesz wykluczyć, musisz kliknąć „Zablokuj kontakt” W ten sposób wszystkie wykonane do Ciebie połączenia trafią do Twojej skrzynki pocztowej.

Ograniczenia na urządzeniach z Androidem

Jeśli masz urządzenie mobilne z Androidem, powinieneś o tym wiedzieć w zależności od posiadanej marki będziesz mógł to zrobić na różne sposoby, bo każda firma budowlana projektuje ją tak, jak chce.

Chociaż generalnie są to zawsze ten sam proces i chociaż są napisane na różne sposoby, łatwo je rozpoznać. Oto typowy sposób na zrobienie tego.

 • iść do Aplikacja „Telefon”. na urządzeniu mobilnym i dostęp „Dziennik połączeń”.
 • Teraz to zależy od Ciebie, czy wybierz numer kontaktowy, który chcesz zablokować i naciśnij małe menu lub ikonę z trzema kropkami.

 • W tym musisz wybrać „Ustawienia” Ścieżka » Dodaj do listy odrzuconych » wprowadź dowolną liczbę i możesz je ograniczyć.

 • Możesz to również zrobić w ustawieniach telefonu komórkowego z dostępem „Ustawienia”> „Ustawienia połączeń”> „Wszystkie połączenia”.
 • W następnym oknie » Automatyczne odrzucenie „ musisz włączyć tę opcję i zarządzać lista liczb do którego chcesz automatycznie odrzucić połączenie. Możesz to zrobić z numerami na liście lub z nieznajomymi.
 • Aby to zrobić, musisz wybrać „Dodaj do listy zablokowanych numerów” i wprowadź dowolną liczbę, którą chcesz ograniczyć.

Nie autoryzuj Windows Phone

Jeśli chcesz przejść przez ten proces, aby ograniczyć wszystko, co nie chcesz, aby Ci przeszkadzano, w tym typie systemu operacyjnego musisz przejść do sekcji, w której znajduje się zakładka Ustawienia mobilne, aby móc to zrobić. Zobaczysz, że możesz to zrobić z łatwością.

 • Tym razem będziesz musiał wejść do zakładki „Parametry lub konfiguracje” z urządzenia mobilnego.
 • Następnie musisz przejść do opcji „Aplikacje” i złap go.
 • Tam powinieneś mieć dostęp do opcji „Telefon” i aktywuj wybór „Numery blokowe” . W tej sekcji możesz dodać liczbę telefonów, które chcesz, a tym samym przekierować wszystkie niechciane połączenia.

W dokładnych liczbach

Omówimy teraz, jak wykonać te kroki, ale tym razem z konkretnymi numerami które masz na swoim telefonie komórkowym.

 • To musi dostęp do listy połączeń znalezione na urządzeniu mobilnym.
 • Naciśnij i przytrzymaj numer BLOK.
 • Po zakończeniu zakładka nazywa się Pojawi się „Blokuj”. gdzie możesz dodać wszystko numery, które chcesz wyciąć.

Blokuj ukryte numery

„AKTUALIZACJA” Potrzebujesz ograniczać i blokować połączenia przychodzące z określonego telefonu i nie wiesz, jak to zrobić? ⭐ PRZEJDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się jak to zrobić ✅ ŁATWO i SZYBKO »

W tej sekcji powiemy Ci, jak możesz to zrobić z menu opcji Twojego urządzenia mobilnego, ale tym razem z Windows Phone.

 • Aby go uruchomić, musisz mieć dostęp do okna „Opcje wykluczenia” na urządzeniu mobilnym.
 • Wtedy Twoim obowiązkiem będzie wejść „Zaawansowany”.
 • Otworzy się karta „Blokuj nieznane numery”, w które będziesz mógł dodać.

Czy mogę blokować połączenia i numery z mojego telefonu stacjonarnego?

Chociaż robi to wielu dostawców telefonii stacjonarnej, należy o tym pamiętać Aby zakończyć ten proces, musisz skontaktować się z dostawcą usług telefonicznych. Tym razem będziesz mieć możliwość wykluczenia określonych liczb, a także nieznanych liczb.

Blokuj określone numery na telefonie stacjonarnym

Ta opcja pozwoli Ci to zrobić na dwa sposoby, z których jeden to zrobienie tego z konkretnymi numerami, więc będziesz musiał zadzwonić do swojego usługodawcy i aktywować blokowanie połączeń.

 • Musisz zadzwonić do swojego usługodawcy pod numer aktywuj ograniczenie połączeń .
 • następnie będziesz musiał wcisnąć swój stały sprzęt, na przykład * 60 (w zależności od przypadku) aby móc aktywować tę usługę.

 • Zobaczysz nagraną wiadomość od operatora gdzie możesz dowiedzieć się, które telefony są zablokowane.
 • Aby dodać kolejny musisz wybrać odpowiednią opcję i dodać telefon, który chcesz zablokować. Należy zauważyć, że będzie zarejestrowany operator, który powie Ci, jak możesz to zrobić.
 • W zależności od operatora linii telefonicznej możesz usunąć numer, którego nie chcesz już blokować.
 • Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków, możesz odłożyć telefon i zapisać go lub usunąć numery, które chcesz na swoim telefonie stacjonarnym.

Blokuj anonimowe połączenia z telefonu stacjonarnego

Tak jak masz opcję wspomnianą powyżej, w której możesz wykluczyć określone liczby, możesz to zrobić również w przypadku wszystkich tych anonimowych numerów. Tutaj wyjaśniamy, jak to zrobić.

 • Musisz wybrać * 77 (odpowiednio) włączyć ograniczenie liczby anonimowych. Tylko jeśli masz identyfikator dzwoniącego.
 • Jeśli z jakiegoś powodu ty nie chcesz ich już blokować, powinieneś zadzwonić * 87 iw ten sposób anulować operację.

Jakie kroki muszę podjąć, jeśli chcę odblokować ten sam numer telefonu komórkowego?

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz już ograniczać niektórych liczb z jakiegokolwiek powodu. W tej sekcji powiemy Ci, jak możesz je odblokować, kiedy tylko chcesz, aby ponownie uzyskać dostęp do wszystkich tych kontaktów.

Poniższe kroki pozwolą Ci to zrobić z systemów operacyjnych Android, iOS i Windows Phone:

 • Musisz przejść do zakładki „Telefon” jest na twoim komputerze.
 • Następnie musisz go dotknąć i przejść do „Opcje lub ustawienia”.

 • Wpisz opcję „Rozmowa głosowa”.

 • Po wykonaniu poprzednich kroków przejdź do « Liczby zablokowane ”, Zostaną wyświetlone wszystkie numery, które wcześniej zablokowałeś.
 • Znajdź wcześniej ograniczony kontakt i dotknij „Usuwać”.
 • Będziesz musiał kliknąć opcję, aby zakończyć „Odblokować” i to wszystko.

Więc musisz wiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi kroki, aby móc wykluczyć wszystkie liczby które przeszkadzają i uniemożliwiają korzystanie z urządzenia mobilnego, aby było naprawdę skuteczne. Z tego powodu zapewniamy różne sposoby na zrobienie tego w różnych systemach operacyjnych, takich jak takich jak Android, iPhone, Windows Phone i telefony stacjonarne.

W ten sposób możesz korzystać z tego, co jest dla Ciebie najbardziej przydatne, w zależności od posiadanego smartfona. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz już mieć określonych kontaktów z dostępem do połączeń zastrzeżonych, zawsze masz możliwość powrotu i usunięcia tego, co już zrobiłeś.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz