Jak zablokować numer telefonu komórkowego Blokuj połączenia

Nie musisz się już martwić o odbieranie niechcianych połączeń. Możesz zablokować numer telefonu, aby przestać odbierać połączenia lub wiadomości. Można to zrobić na różne sposoby. Jeśli chcesz wiedzieć jak zablokować numer telefonu w telefonie komórkowym, czytaj dalej ten artykuł.

Proces będzie zależał system operacyjny urządzenia mobilnego, w tym Ty masz. W niektórych przypadkach będzie to trochę bardziej skomplikowane, ale nie martw się, poinformujemy Cię szczegółowo krok po kroku.

Jak zablokować numer telefonu na telefonie komórkowym iPhone?

Jeśli masz urządzenie mobilne z iOS 7 lub nowszy , proces blokowania połączeń głosowych, wiadomości i FaceTime od konkretnej osoby wygląda następująco:

Uruchom menu aplikacji i przejdź do „Ustawienia”, zobacz „Telefon > Połączenia> Blokowanie i rozpoznawanie połączeń> Blokowanie kontaktu.

Si system operacyjny Twojego iPhone’a to ios 11 lub nowszy, sekwencja będzie „ Ogólne> Telefon.

W obu przypadkach następnym krokiem będzie znalezienie kontaktu na liście do dodania.

Jeśli numer, który chcesz zablokować nie plan nie w twoich kontaktach, musisz to zrobić z aplikacji Połączenia. Aby to zrobić, poszukaj ostatnich połączeń i numeru, który chcesz zablokować, dotknij ikony „i” po prawej stronie, a następnie kliknij „Zablokuj tę osobę”.

Jak zablokować numer telefonu na telefonie komórkowym z Androidem

Szopa zablokować połączenie z urządzeniem z systemem Android, proces jest nieco bardziej skomplikowany, ale nie martw się, pokażemy Ci krok po kroku, jak to zrobić.

Nie zapomnij tego Urządzenia z Androidem pozostawiają swobodę różnym producentom co oznacza, że ​​będzie to zależeć od konkretnego urządzenia mobilnego z Androidem, ale ogólnie proces jest dość podobny.

Zablokuj połączenie z Androidem Stock lub Android One

Dla tego typu systemu operacyjnego masz trzy alternatywy dla zablokowania numeru telefonu.

Jednym z nich jest otwarcie aplikacji „Telefon”. Stuknij menu w prawym górnym rogu ekranu, które jest reprezentowane przez trzy kropki. W wyświetlonym menu wybierz „ Parametry Następnie „Zablokowane numery”. Tam musisz dodać numer, który chcesz zablokować.

Innym sposobem na to jest wykonanie połączenia. Wprowadź ponownie „Telefon” i przejdź do zakładki „Ostatnie”. Przeglądaj listę połączeń i wybierz numer, a następnie kliknij „Zablokuj / Odnów jako niechciane”.

Na koniec inną opcją byłoby zrobienie tego z aplikacji Messaging. Aby to zrobić, wejdź do aplikacji, znajdź listę posiadanych wiadomości, naciśnij i przytrzymaj, aby zobaczyć opcje. Kliknij ikonę kłódki w prawym górnym rogu ekranu.

Zablokuj numer w SAMSUNG, LG lub HTC

Możesz wykluczyć numer z dwie drogi Ε W obu przypadkach musisz zacząć od aplikacji „Telefon”.

W przypadku pierwszej alternatywy kliknij menu w prawym górnym rogu ekranu, aby wyświetlić opcje. Dostęp do Ustawienia> Zablokowane numery i ręcznie dodaj lub wyszukaj kontakt, który chcesz zablokować.

Możesz blokować połączenia z nieznanych numerów, czyli takich, których nie ma na Twojej liście kontaktów. Aby to zrobić, w menu „Telefon” wybierz „Blokuj nieznane połączenia”.

Aby to zrobić z ostatnich połączeń, przejdź do zakładki Ostatnie i wybierz numer z listy. Kliknij menu, a następnie aktywuj Blokuj nieznane połączenia.

Zablokuj numer za pomocą HUAWEI

Chociaż to urządzenie ma system operacyjny Android, sposób robienia tego nieco się zmienia. Z tym masz dwa sposoby, aby to zrobić.

Jeśli chcesz zablokuj kontakt z Huawei , przejdź do „Telefonu” i przejdź do zakładki „Kontakty”. Następnie znajdź osobę, którą chcesz umieścić na czarnej liście i kliknij „Więcej”. Ta opcja znajduje się na dole ekranu. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknąć „Dodać do czarnej listy”.

Dodatkowo możesz to zrobić bezpośrednio z aplikacji Menedżer telefonu. Aby to zrobić, wejdź do tej aplikacji. Następnie kliknij przycisk „Zablokuj> Ustawienia> Numery czarnej listy> Dodaj”.

Z drugiej strony, jeśli chcesz wiesz, kto dzwoni z nieznanego numeru , możesz to zrobić, ujawniając tożsamość nieznajomego z aplikacją TrueCaller Ε

Jak widać, można to zrobić na kilka sposobów, wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i daj nam znać, jak było dla Ciebie.

Dodaj komentarz