Jak zablokować iPhone’a skradzionego z IMEI? Przewodnik krok po kroku

Jeśli Twój iPhone został skradziony lub zgubiony , nie martw się, ponieważ nie jesteś jedyną osobą, u której to się stało. Niestety tysiące ludzi codziennie przeżywa tę samą ekstazę, a my o tym wiemy 1 600 000 telefonów komórkowych zostały zgłoszone do kradzieży lub utraty na całym świecie w ciągu ostatniego roku. Po strasznym wydarzeniu bardzo ważne jest dla Ciebie, aby osoba, która je ukradła lub znalazła, nie miała dostępu do wszystkich informacji, które tam przechowujesz, ani nie szukała wszystkich informacji osobistych i prywatnych, bo to może być duże ryzyko .

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz zrozumieć, jest to, że ktokolwiek ją zdobędzie, nie będzie w stanie nie usuwaj ani nie używaj go od początku , wózek urządzenie jest połączone z Twoim kontem i dlatego zostanie aktywowany tylko z zainstalowanym hasłem. . Rzeczywiście, nie ma znaczenia, czy całkowicie je usuniesz, ponieważ do korzystania z niego potrzebujesz hasła, a bez niego nie będziesz w stanie nic zrobić. Ce kto ci da? z pewnością więcej pewności siebie, aby móc to zauważyć .

Teraz, jeśli nie możesz go znaleźć za nic na świecie, jedyne, o czym możesz pomyśleć, to zablokować go, aby uniknąć wielkich niedogodności. Najczęstszą opcją jest ograniczenie go przez IMEI. Dlatego będziesz chciał wiedzieć, czy ta alternatywa jest zalecana, czy nie, a my damy Ci znać tutaj.

Kroki, aby zablokować iPhone’a przez IMEI Czy jest to wskazane?

5 kroków do korzystania z narzędzia

 • Krok 1: wybierz model swojego urządzenia mobilnego
 • Krok 2: Wybierz swój kraj (Hiszpania, Meksyk, Argentyna, Kolumbia…)
 • Krok 3: Wybierz swoją firmę (Vodafone, Orange, Yoigo, Movistar…) i kliknij » POROZUMIEĆ SIĘ «
 • Krok 4: Wpisz swój numer IMEI (możesz to sprawdzić dzwoniąc * # # 06 na Twoim telefonie )
 • Krok 5: Kliknij ” Odblokuj teraz „I stało się!

Poza tym będziesz miał wiele wątpliwości, a wśród nich wyróżnisz się: czy zostałeś pokonany i co telefon komórkowy jest już zablokowany przez IMEI lub jeśli to możliwe odblokuj iPhone’a po zakończeniu tego procesu. Tak więc, aby wyeliminować wszystkie te pytania, musisz dalej czytać artykuł, a dokładnie zrozumiesz, co dzieje się podczas Blokada iPhone’a .

Aby znaleźć IMEI telefonu komórkowego ważne, aby zawsze działać faktura zakupute ponieważ w ten sposób będziesz miał do niego szybki dostęp, a także pomoże Ci złożyć zgłoszenie kradzieży.

Chociaż to prawda, to jedyny sposób Ograniczeniem Twojego iPhone’a z tą metodą jest przejście przez firmę telekomunikacyjną, z którą go połączyłeś . Urządzenie zostało zakupione za pośrednictwem tej firmy, czy jest na podstawie stałej umowy, czy jest bezpłatne. Należy zauważyć, że w W żadnym wypadku To nie producenci blokują to w ten sposób.

Cóż, w przypadku kradzieży najważniejsze jest złożenie skargi do władz z fakturą zakupu telefonu jako dowód, że został skradziony. Później skontaktuj się z firmą telefoniczną czy telefon jest odblokowany, czy nie. Musisz zapytać Karta SIM jest zablokowana aby nie mógł być również używany Zarządzanie wykluczeniami IMEI ze wskazaniami otrzymanymi od firmy, z którą jest powiązany.

Zauważ, że Firmy telefoniczne w Hiszpanii prowadzą „czarną listę” numerów IMEI w których nie świadczą usługi. Rzeczywiście, podczas korzystania z karty SIM w urządzeniu, Jego MTK (International Circuit Card) jest podłączony do terminala IMEI. Rzeczywiście, jeśli pojawia się na tej liście, karta SIM nie może być używana z tym telefonem.

Teraz jest też możliwe, że firma nie chcesz blokować skradzionego telefonu komórkowego tą metodą zwłaszcza jeśli jest bezpłatny. Najczęściej używają wymówki, że skoro nie był przez nich sprzedawany, to tylko producent może go ograniczyć. Ale tak się nie powinno, jak to jest w ich naturze Firmy telefoniczne, którym udaje się zablokować iPhone’a tą metodą .

Gdy dojdziesz do tego bloku, normalne jest, że firma zażąda dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia procesu. Niniejsza dokumentacja dotyczy:

 • Kopie faktury zakupu
 • Twoja tożsamość osobista
 • Upoważnienie do kontynuowania blokady zostało podpisane
 • Kopia Twojej skargi

Jeśli firma telekomunikacyjna nie pozwala na zablokowanie telefonu, lepiej udać się do biuro konsumenckie gdzie może doradzić i pomóc w złożeniu reklamacji w branży.

Wtedy będziesz się zastanawiać Czy istnieje alternatywa dla blokowania iPhone’a przez IMEI? i poinformujemy Cię tutaj. Rozważamy tę metodę ograniczenia odpowiedni dla innych smartfonów, ale nie najskuteczniejszy wybór dla iPhone’a ponieważ te telefony z natury mają skuteczniejszą ochronę i to jest blokada iCloud .

„UPDATE” Chcesz zablokować telefon Apple, ponieważ został zgubiony lub skradziony i nie wiesz, jak to zrobić? ⭐ WEJDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak to zrobić ŁATWO i SZYBKO ✅ »

Kiedy zdecydujesz? Zablokuj iPhone’a przez iCloud , nie może być używany w żadnym przypadku iw żadnym kraju na świecie. Z drugiej strony, gdy IMEI jest zablokowany, prawdopodobnie zostanie włączony i używany, co oznacza, że ​​​​nie uniemożliwia to złodziejowi dostępu do twoich danych. Jedyną rzeczą jest to nie można wykonywać połączeń do krajów objętych ograniczeniami ale jeśli podmiot zdecyduje się przenieść go do innego kraju, może z niego korzystać bez kłopotów.

Jak sprawdzić, czy iPhone jest zablokowany przez IMEI?

Jeśli chcesz sprawdź, czy telefon komórkowy jest zablokowany , należy najpierw zauważyć, że istnieje kilka rodzajów niedrożności, ale najczęstszym jest ograniczone przez automatyczną sekretarkę . Z tego powodu z góry informujemy, że ten blok można wykonać tylko za pośrednictwem firmy telefonicznej, do której terminal jest podłączony; .

teraz aby dowiedzieć się, czy iPhone jest ograniczony , o ile masz do dyspozycji ten kod cyfrowy, który identyfikuje telefon i dzięki niemu możesz sprawdzić, czy nie jest on blokowany na konkretnych stronach (najbardziej tradycyjny to przez usługę LiberaiPhoneIMEI .com ). Następnie wykonaj następującą procedurę, podkreślając, że jest to metoda płatności:

 • Aby poprosić o raport dla bloku, platforma internetowa, do której Access pokaże Ci formularz podobny do poniższego . Tam możesz zobaczyć ceny każdej z oferowanych przez nich alternatyw i możesz zapłacić kartą debetową lub kredytową lub PayPal (w zależności od preferencji).

 • Wchodząc w opcję pasującą do Twojego przypadku, kolejnym krokiem jest: wprowadź IMEI iPhone’a Z Twój adres email , oczywiście ten, do którego chcesz podejść z informacją. Na przykład korzystamy z pierwszej opcji, która kosztuje 3,95 €. Więc możesz poprosić o usługę.

 • Później wyślą Ci miejsce, w którym musisz wypełnić wszystkie informacje, o które poprosi, i wybrać metodę płatności, z której będziesz korzystać. Oprócz akceptacji regulaminu, aby sfinalizować zamówienie, kliknij » ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ”.

 • Otrzymasz szczegółowy raport wygenerowany przez serwis w ciągu 5 do 15 minut to znaczy bardzo szybko. Chociaż w niektórych przypadkach były opóźnienia do sześciu godzin . W ten sposób wyślą Ci e-mail podobny do tego, który pokazujemy tutaj.

Czy można odblokować iPhone’a zablokowanego za pomocą IMEI?

Wybierz swój model lub metodę odblokowania

Odblokuj iPhone’a 4 Odblokuj iPhone’a 5 Odblokuj iPhone’a SE
Odblokuj iPhone’a 6 Odblokuj iPhone’a 7 Odblokuj iPhone’a 8
Odblokuj iPhone’a X Odblokuj iPhone’a XR Odblokuj iPhone’a XS
Odblokuj iPhone’a 11 Odblokuj iPoda Odblokuj iPhone’a za pomocą IMEI
Odblokuj iPhone’a za pomocą iCloud Odblokuj iPhone’a za pomocą iTunes Wyłącz blokadę „Znajdź mój iPhone”.
Dowiedz się, czy iPhone jest zablokowany Włącz zablokowany iPhone Zablokuj iPhone’a za pomocą IMEI

W wielu przypadkach ofiary kradzieży mają możliwość odzyskania swojego iPhone’a, a jeśli uzyskają dostęp do alternatywy blokowania IMEI, to życzenie logicznie odblokuj, aby używać go normalnie . Powiemy Ci więc również, co możesz zrobić w tym przypadku.

Zazwyczaj operatorzy komórkowi mają możliwość zablokowania i odblokowywanie urządzeń mobilnych z tym kodem. Dlatego jeśli chcesz uwolnij swojego iPhone’a wcześniej ograniczone tą metodą, musisz udać się bezpośrednio do biura telefonicznego odpowiedzialnego za wykluczenie aby oficjalnie potwierdzić, że odebrałeś telefon i że jest on w rękach jego oficjalnego właściciela. W tym celu powinieneś polegać na początkowych fakturach zakupu.

W ten sam sposób firma powinna dać ci natychmiastową opcję pełnego odzyskania telefonu. następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, które wskazują , daj im dokumenty, o które proszą eti Wreszcie , całkowicie odblokuj telefon.

5 kroków do korzystania z narzędzia

 • Krok 1: wybierz model swojego urządzenia mobilnego
 • Krok 2: Wybierz swój kraj (Hiszpania, Meksyk, Argentyna, Kolumbia…)
 • Krok 3: Wybierz swoją firmę (Vodafone, Orange, Yoigo, Movistar…) i kliknij » POROZUMIEĆ SIĘ «
 • Krok 4: Wpisz swój numer IMEI (możesz to sprawdzić dzwoniąc * # # 06 na Twoim telefonie )
 • Krok 5: Kliknij ” Odblokuj teraz „I stało się!

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz