Jak za darmo stworzyć film ze zdjęciami i muzyką na telefonie komórkowym?

Wszyscy zrobiliśmy świetne zdjęcia, mieliśmy świetną muzykę i nakręciliśmy świetne filmy, ale możliwe jest również połączenie ich i nakręcenie filmu ze zdjęciami i muzyką. Dlatego dziś do Was przyjedziemy Dowiedz się, jak tworzyć bezpłatne filmy ze zdjęciami i muzyką na telefonie komórkowym.

Jak tworzyć filmy ze zdjęciami i muzyką na telefonie za darmo?

Aby stworzyć film ze swoimi zdjęciami i muzyką, będziesz potrzebować: wydawca wideo. Dziś pokażemy Ci dwa sposoby tworzenia filmów ze zdjęciami i muzyką na telefonie komórkowym za darmo.

Stwórz świetny film z Quik

Quik to aplikacja mobilna, którą możesz pobrać za darmo na swój telefon komórkowy i ma bardzo dobre funkcje, nawet równe lub lepsze niż Photoshop. Jest to edytor zdjęć i wideo, który zapewni profesjonalne rezultaty, a nawet pozwoli twórz filmy ze zdjęciami i slajdami w TikTok ten

Możesz pobrać tę aplikację, uzyskując dostęp do Google Play na telefonie komórkowym z Androidem. Po pobraniu edytora na telefon komórkowy musisz go otworzyć. Następnie w aplikacji pojawi się okno z przyciskiem pośrodku z napisem „Utwórz nowy film”, który musisz nacisnąć.

Po kliknięciu przycisku aplikacja przeniesie Cię bezpośrednio do galerii, w której możesz wyszukiwać zapisane filmy i zdjęcia. Możesz go również skonfigurować w trzeciej opcji tego samego, dla link do Twojego konta Google zwłaszcza jeśli Zapisuj swoje zdjęcia i filmy w Zdjęciach Google ten

Upewnij się, że wybrałeś żądane zdjęcia i filmy, a następnie kliknij niebieski przycisk, który pojawi się w prawym dolnym rogu ekranu.

Oznacza to, że wybrałeś już swoje zdjęcia i filmy i możesz kontynuować edycję. Zanim rozpoczniesz edycję, klikając żądany plik wideo, możesz go wyciąć i pozostawić wybrane części.

Będziesz wtedy mógł dodać tytuł do swojego filmu. Zaraz po tym sama aplikacja natychmiast utworzy wideo, które możesz edytować w dowolnym momencie z wieloma filtry, fasony, modele i dekoracje za pośrednictwem aplikacji. W tym samym oknie, ale w ikonie muzyki, możesz wybrać podkład muzyczny do swojego filmu.

Eksplorując aplikację Quik, odkryj tysiące efektów do swojego filmu, zastosuj je do swojego dzieła, a otrzymasz coś niesamowitego. Po zakończeniu tworzenia filmu ze zdjęciami i muzyką w Quik zapisz film lub udostępnij go w mediach społecznościowych.

Przechwytuj zdjęcia i muzykę w filmach za pomocą Zdjęć Google

Może to zabrzmieć dziwnie, ale chodzi o to, że dzięki Zdjęciom Google możesz tworzyć wysokiej jakości zdjęcia i teledyski, a także inne kreacje, takie jak robienie kolażu ten Jeśli masz już tę aplikację na telefonie komórkowym, w porządku, ale jeśli jeszcze jej nie masz, przejdź do Google Play i pobierz ją.

Następnie otwórz go i wybierz zdjęcia i filmy, których chcesz użyć w nowym filmie. Jeśli zdjęcia, które chcesz umieścić w filmie nie pojawiają się, musisz przejść do trzech wierszy w lewym górnym rogu ekranu, wpisać „Foldery urządzenia” i zlokalizować folder, w którym znajdują się pliki.

Kliknij przycisk „Kopia zapasowa i synchronizacja”, a Twoje zdjęcia zostaną zapisane w chmurze. Następnie wróć do strony głównej i wybierz odpowiednie pliki. Następnie przejdź do Opcje Asystent> Film> Nowy film i wybierz zawartość, którą chcesz umieścić w swoim filmie, a następnie kliknij „Utwórz”.

Będziesz wtedy mieć widok, w którym możesz dostosować żywotność wybranych filmów i zdjęć. Aby posłuchać muzyki, kliknij notatkę i wprowadź jedną ze swoich preferencji.

Na koniec, gdy określisz wszystkie szczegóły swojego filmu, kliknij „ Zarejestrować ”. Następnie wstaw wideo tak, jakbyś je ponownie edytował, kliknij trzy kropki, a gdy pojawi się „Zapisz na urządzeniu”, możesz go mieć na telefonie komórkowym. Kolejną interesującą rzeczą w Zdjęciach Google jest to, że możesz ustawić je do pracy. synchronizuje się podczas ładowania telefonu aby nie zabrakło baterii w ciągu dnia.

Dodaj komentarz