Jak wyszukiwać wiadomości na WhatsApp

Jedna z najbardziej przydatnych i najmniej używanych funkcji Jakie są twoje wiadomości jest rafinowany zintegrowane z aplikacją. Dzięki niemu można znaleźć posty, zdjęcia, filmy, linki i wszelkiego rodzaju treści, które musisz znaleźć.

Nie wszyscy o tym wiedzą jak korzystać z tego narzędzia, aby uzyskać z niego to, co najlepsze?Dlatego dzisiaj wyjaśnimy jak wyszukiwać WhatsApp w najlepszy możliwy sposób, aby znajdź wiadomości i czego szukasz.

WhatsApp umożliwia szybkie wyszukiwanie wiadomości.

Jak wyszukiwać rozmowy lub grupy

Przez większość czasu podczas Wyszukiwanie WhatsApp jest D ’ skorzystaj z wyszukiwania rozmów i grupco pozwala znaleźć konkretne wiadomości. Aby z niego skorzystać, zobacz, co musisz zrobić:

  1. Otwórz WhatsApp i wprowadź rozmowę, w której chcesz znaleźć wiadomość.
  2. Kliknij ikonę menu w prawym górnym rogu.
  3. Wybierz „Szukaj”.
  4. Wpisz tekst wiadomości, którą chcesz wyszukać.
  5. Aby wyszukać starsze lub nowsze wiadomości, naciskaj strzałki w górę lub w dół w prawym górnym rogu.

Niestety nie jest to jeszcze możliwe szukaj wiadomości WhatsApp według datychociaż wiemy, że firma pracuje nad wdrożeniem tej funkcji. W międzyczasie powinieneś być zadowolony wyszukiwania tekstoweten

Jak wyszukiwać wszystkie rozmowy naraz

Oprócz aktywacji szukaj wiadomości w rozmowach i grupachWhatsApp obejmuje również wyszukiwanie globalne co pozwala znaleźć wszystkie rodzaje treści w aplikacji.

Dzięki tej funkcji możliwe jest: szukaj wiadomości, zdjęć, filmów, linków, GIF-ów, plików audio i dokumentów we wszystkich czatach aplikacji szybciej i łatwiej. Coś bardzo przydatnego, gdy tego potrzebujemy znajdź konkretną wiadomość lub plikale nie pamiętamy, w jakiej to dyskusji.

Szopa Przeszukuj wszystkie rozmowy WhatsApp w Internecie, oto kroki, które musisz wykonać:

    1. Otwórz WhatsApp i dotknij ikony lupy w prawym górnym rogu ekranu.
  1. Wprowadź tekst wiadomości, nazwę pliku lub nazwę kontaktu.
  2. Stuknij wynik wyszukiwania, w którym chcesz uzyskać dostęp do wiadomości w odpowiedniej rozmowie.

Niezależnie od rodzaju badań, które chcesz przeprowadzić, ostatnią ścieżką będzie prawdopodobnie w większości przypadków wygodniejszebo to pozwala znajdź pliki i wiadomości dowolnego rodzajuten

Zanim skończysz, pamiętaj, jak ważne jest to: wykonaj kopię zapasową WhatsApp, aby móc zawsze chroń swoje wiadomości i że można je przeszukiwać nawet po odinstalowaniu aplikacji lub zmianie telefonu komórkowego.

Dodaj komentarz