Jak wysyłać zdjęcia, filmy i zdjęcia do swojej galerii Telegram

Telegram to niesamowita aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, która może znacznie rozszerzyć podstawowe funkcje tej aplikacji w stylu. Ponadto nie będziesz mieć żadnych problemów z instalacją na swoim urządzeniu, ponieważ jest ono wieloplatformowe, jest obecne we wszystkich obecne systemy operacyjneten

Chociaż nie jest tak popularny jak inne aplikacje, takie jak WhatsApp, ma dużą liczbę aktywni użytkownicy świat i jego liczne kanały i grupy są nadal aktywne.

Bez wątpienia elastyczność Telegrama jest jednym z najważniejszych punktów, zwłaszcza że możesz z niego korzystać bez instalowania aplikacji na Androida. Zgodnie z oczekiwaniami możesz wysyłać pliki, wiadomości, tajne czaty i nie tylko.

Z tego powodu pokażemy Ci dzisiaj Jak wysyłać zdjęcia, filmy i zdjęcia do swojej galerii Telegram, od (PC, Android i iOS) do rodziny i przyjaciół.

Jak wysyłać pliki, zdjęcia, filmy i zdjęcia do Telegrama

Wysyłanie plików multimedialnych do Telegrama z komputera PC, Androida i iOS jest bardzo łatwe. Musisz tylko pamiętać, że prędkość transferu będzie zależeć od Twojego połączenia internetowego i oczywiście każdy plik jest chroniony i bezpieczny dzięki w pełni szyfrowanym konwersacjom. Oto kroki, które należy wykonać:

Z Androida i iOS

 • Uruchom aplikację Telegramten
 • Uzyskaj dostęp do rozmowy, w której chcesz wysłać plik.

 • W prawym dolnym rogu aplikacji znajduje się ikona klipumusisz na to kliknąć.
 • Pojawi się automatycznie najnowsze zdjęcia i filmy przechowywane w Twojej kolekcji. Telegram pozwala przewinąć do aparatu, aby zrobić nowe zdjęcie.
 • Wybierz obrazy lub filmy żądany i naciśnij „Wyślij ikonę”znajduje się w prawym dolnym rogu.

 • Gotowy, wybrany kontakt bez problemu otrzyma zdjęcia, filmy i obrazki.

Kolejny łatwy sposób na wysyłanie plików do Telegrama następnie przejdź bezpośrednio do swojej galerii, wybierz zdjęcie, film lub obraz, znajdź opcję „Udostępnij> Telegram> Czat> Wyślij”ten

Z komputera

Wcześniej informowano, że Telegram to platforma, umożliwia korzystanie z tego samego konta na różnych urządzeniach. Jego funkcje pozwalają na synchronizację plików pomiędzy dwoma komputerami (mobilny – komputer).

W takim przypadku, aby wysłać zdjęcia, filmy i obrazy do Telegrama z komputera, wykonaj następujące kroki:

 • Uruchom aplikację Telegram my z wersji internetowejten
 • Znajdź grupę lub rozmowę z chcesz wysłać plik.

 • W lewym dolnym rogu znajduje się ikona klipumusisz na to kliknąć.
 • Otworzy się nowe okno o nazwie „Wybierz pliki”Oto musi zlokalizuj pliki, które chcesz wysłać do kota.

 • Możesz to zrobić kilka opcji pliki i w różnych formatach.
 • Pojawi się okno z dwiema opcjami: „Wyślij jako zdjęcie” my „Wyślij jako plik”Różnica polega na jakośćponieważ wysyłając zdjęcie skompresuje je, ale gdy wyśle ​​je jako plik, zachowa pierwotną wagę.
 • Na koniec, jeśli to konieczne, dodaj komentarz i kliknij „Wysłać”ten

Innym bezpiecznym sposobem wysyłania plików z komputera przez Telegram jest: skopiuj plik ze swojej galerii i wklej go bezpośrednio do czatu, możesz użyć skrótu „Ctrl + C” i „Ctrl + V”Możesz także wysyłać informacje, przeciągając plik z dowolnego miejsca na komputerze do określonej rozmowy.

Jak sam zobaczysz Telegram nie ogranicza się do zdjęć, filmów i obrazów. Będziesz miał również okazję do wyślij dowolny format pliku które masz w swojej kolekcji, na przykład: dokumenty, pliki skompresowane, pliki ISO, pliki .dll, lokalizacje w czasie rzeczywistym, lista kontaktów i inne. Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić 1,5 GB autoryzowane przez aplikacjęten

Powiązane tematy: Telegram

Dodaj komentarz