Jak wysyłać wiadomości głosowe na Instagram

Kompletny przewodnik po tym, jak nauczyć się korzystać z poczty głosowej na Instagramie

Zaskakująco i bez ostrzeżenia, wiadomości głosowe dotarłeś już do aplikacji Instagram , coraz powszechniejszą funkcję, którą możemy teraz wykorzystać w innych aplikacjach, takich jak m.in. Jakie są twoje wiadomości . Choć w przeciwieństwie do popularnego komunikatora, w jego przypadku Instagram, nie będziemy mogli odsłuchać nagrania, dopóki go nie wyślemy. Jednak jego funkcja jest bardzo podobna, ponieważ dostęp do otwarta dyskusja poniżej Bezpośrednie Instagram i nagraj pocztę głosową, gdy naciśnij przycisk rejestracji. następnie jak nagrywać i wysyłać wiadomości głosowe Instagram .

Jak nagrywać i wysyłać wiadomości głosowe na Instagramie?

Pierwszym krokiem do nagrania i wysłania wiadomości głosowej na Instagramie jest: otwórz okno czatu z kontaktem, z którym chcesz porozmawiać. Aby to zrobić, kliknij ikonę Bezpośrednie Instagram en papierowy samolot znajdujący się w prawym górnym rogu głównego ekranu ściennego.

Logując się do Instagram Direct, zobaczymy listę wszystkich naszych otwartych dyskusji. tuż powyżej znajdziesz wyszukiwarkę kontaktów. Jest z otwarty kot ten kontakt z wyszukiwarką , musimy otworzyć czat wiadomości, aby móc nagrać i wysłać wiadomość głosową. Pamiętaj, że aby rozpocząć rozmowę, dwa kontakty muszą podążać za sobą na Instagramie .

Jak wysyłać wiadomości głosowe na Instagram

Po wybraniu kontaktu otworzy się okno osobistej wiadomości. ikona mikrofonu pojawi się teraz w pasku wprowadzania tekstu obok ikony załącznika. Jego działanie jest proste. To ci wystarczy Naciśnij i przytrzymaj ikonę mikrofonu, aby nagrać wiadomość głosową Następnie zwolnij go, gdy skończysz, a zostanie wysłany automatycznie.

Jak wysyłać wiadomości głosowe na Instagram

Chociaż my też możemy usuń wiadomość głosową przed jej wysłaniem ; Aby to zrobić, przesuń palec w lewo od ikony mikrofonu ikona kosza na śmieci . Chociaż, jak powiedzieliśmy, nie będziesz mógł odsłuchać nagranej wiadomości przed jej usunięciem lub wysłaniem.

Jak wysyłać wiadomości głosowe na Instagram

Z drugiej strony możemy też zapisywać i wysyłać Wiadomości głosowe bez użycia rąk na Instagramie ; Aby to zrobić, przesuń palec w bok ikona kłódki które się pojawią. Gdy blokada jest włączona, możesz przestać dotykać ekranu, aby kontynuować nagrywanie wiadomości.

Rejestrując automatyczną sekretarkę w trybie głośnomówiącym, możemy zrobić dwie rzeczy w dolnej linii, co zmienia kolor na niebieski . Więc jeśli klikniemy strzałka skierowana w górę, wyślemy wiadomość, gdy zakończymy rejestrację, kiedy będziemy mogli kliknąć Ikona de Śmieci odrzuć go i usuń.

Więcej wskazówek dla Instagrama:

Dodaj komentarz