Jak wysyłać notatki głosowe ze zmodyfikowanymi głosami na Facebooku i WhatsApp na Androida

Modyfikatory głosu istnieją od wielu lat i są teraz blisko naszych urządzeń mobilnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wysyłać wiadomości głosowe za pomocą zmodyfikowane głosy na Facebooku i WhatsApp na Androida, przeczytaj uważnie poniższy przewodnik.

Zmień głos za pomocą efektów specjalnych może przydać się do rozrywki i ukryć nasz głos, jeśli uznamy to za praktyczne. Jeśli chcesz zmienić swój głos i wysyłanie nagrań do znajomych za pośrednictwem Facebooka lub WhatsApp trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ nauczymy Cię, jak to zrobić bardzo łatwo.

Co to jest konwerter lub modyfikator głosu?

Zmieniacz głosu nazywamy dowolnym narzędziem, które pozwala nam modyfikować dźwięk naszego głosu, czyniąc go głębszym, wyraźniejszym lub stosując efekty. Jest to przydatne, gdy Nie chciałbym, aby Twój głos został rozpoznany ale jest to również dobry wybór, jeśli chcesz się po prostu dobrze bawić.

Na szczęście Android to miejsce, w którym można pobrać mnóstwo aplikacji do wszystkich zastosowań. Podobnie możemy znaleźć bardzo skuteczne i darmowe modyfikatory głosu, z których niektóre pozwalają nam zmień swój głos podczas rozmowy wideo przez Skype lub inne aplikacje. Używając go, możesz ukryć swój głos z humorystycznych lub poważniejszych powodów.

Jeśli chcesz bardzo łatwo zmienić i zastosować efekty do swojego głosu za pomocą systemu operacyjnego Android, uważnie przeczytaj poniższe informacje.

Jak wysyłać notatki głosowe ze zmienionymi głosami na Facebooku i WhatsApp na Androida?

Android to niesamowita platforma, na której prawie wszystko jest możliwe, a jednocześnie jest wyjątkowym miejscem do dzielenia się zabawnymi chwilami. Dlatego wniosek o zmień nasz głos może być idealny do rozśmieszania twoich kontaktów.

Z tej okazji przedstawimy Ci aplikację Zmiana głosu z efektem , świetna darmowa opcja do łatwej zmiany głosu i, nawiasem mówiąc, wysyłanie przez sieci społecznościowe ten Dzięki tej aplikacji możesz wysyłać edytowane wiadomości głosowe przez WhatsApp lub Facebook, wykonaj następujące kroki, aby zmienić swój głos dzięki tej wspaniałej aplikacji:

  1. Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji, w tym celu przejdź do Google App Store (Sklep Play).
  2. W sklepie spójrz Zmiana głosu z efektem łatwo rozpoznasz aplikację, ponieważ ma małą uśmiechniętą ikonę mikrofonu. Pamiętaj też, że pochodzi z Programista Baviux ten
  3. Po znalezieniu aplikacji kliknij ją instalator i poczekaj na zakończenie procesu.

Oprócz powyższych istnieją inne sposoby na zmianę głosu w zabawny sposób. Na przykład, dzięki SnapChat możesz ustawić szybki głos wiewiórki co daje bardzo zabawny wynik.

Użyj Zmieniacza Głosu z efektami, aby zmienić swój głos

  1. Korzystanie z aplikacji jest dość proste, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zacząć normalnie.
  2. Po wstawieniu zmieniacza głosu z efektem naciśnij Ikona ty mikrofon aby rozpocząć nagrywanie notatki lub wiadomości, którą chcesz wysłać znajomym. Po zakończeniu nagrywania notatki ponownie dotknij mikrofonu.
  3. Wszystkie dostępne opcje konfiguracji zostaną wyświetlone na ekranie, jak widać kilka z nich, możesz wypróbować każdą, naciskając przycisk odtwarzania.
  4. Po prostu kliknij, aby go wysłać trzy punkty znajduje się na prawo od każdego i kliknij podział.
  5. Wystarczy wybrać aplikację, za pośrednictwem której chcesz wysłać zmodyfikowaną notatkę głosową. Możesz wybrać między WhatsApp, Facebook lub dowolna inna kompatybilna aplikacja do obsługi wiadomości.
  6. Wybierz żądanego użytkownika lub grupę wysyłanie notatki głosowej i kliknij odpowiednią opcję, aby wysłać ją do aplikacji.

Po wykonaniu powyższych kroków możesz wysłać zmodyfikowane notatki głosowe Jedną z zalet tej wspaniałej aplikacji jest to, że jest całkowicie darmowa. Wyróżnia się również dużą liczbą dostępnych głosów, wśród których znajdziemy m.in tryb robota , głęboki głos, obcy, olbrzym, wiewiórka itp.

Poza powyższym, jeśli chcesz poznać wiele innych podobnych aplikacji, polecamy je najlepsze aplikacje do zmiany głosu podczas rozmowy , niezbędne i bardzo przydatne na dobrą zabawę.

Dodaj komentarz