Jak wyświetlić i zainstalować Amazon Prime Video na Smart TV?

Coraz więcej osób korzysta z kina domowego, można to zrobić dzięki plikom pobieranym z Internetu i można je oglądać na wielu urządzeniach elektronicznych. Ale jeśli używasz Najlepsze usługi wideo Amazon możesz chcieć obejrzeć swoje treści Smart TV. Przeczytaj poniżej i dowiedz się, jak wyświetlić i zainstalować Amazon Prime Video na Smart TV.

Co to jest Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video to usługa świadczona przez firmę Amazonka do wyświetlania i pobierania filmów z filmów i seriali, ekskluzywnych i innych firm produkcyjnych. W tym celu wykorzystuje technologię do strumieniowego przesyłania plików multimedialnych lub przesyłania strumieniowego przez Internet. Pozwala to cieszyć się filmem podczas pobierania.

Ponieważ korzystanie z Internetu jest konieczne, musisz mieć połączenie dobry, stabilny i szybki ten Gwarantuje to, że pliki nie zostaną pobrane, dlatego zalecamy ich przestrzeganie wskazówki, jak zmaksymalizować wykorzystanie Internetu ten

Chociaż możliwe jest korzystanie z tej usługi na komputerze, wiele osób woli oglądać treści na swoim telewizorze Smart TV, a poniżej wyjaśnimy, jak to umożliwić.

Jak wyświetlić i zainstalować Amazon Prime Video na Smart TV?

Korzystanie z usług Amazon Prime Video zapewnia dostęp do dużej listy seriale, filmy i inne programy Wysoka jakość ten Należy jednak zaznaczyć, że oferta różni się w zależności od regionu świata, z którego łączy się abonament. Opisujemy kroki, aby obejrzeć go na Smart TV.

Krok 1: Subskrybuj Amazon Prime Video

W tym celu niezbędny jest dostęp do oficjalnej strony internetowej firmy na komputerze lub innym urządzeniu z dostępem do Internetu oraz Wypożyczalnia wideo Amazon Prime ten Aby to zrobić, możesz dokonać pojedynczej miesięcznej lub rocznej płatności kartą kredytową lub Paypal. Możesz jednak skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, zanim zdecydujesz się zarejestrować.

Krok 2: Miej dobre połączenie internetowe

Treści multimedialne, które mogą konsultowany w online lub pobrane Amazon Prime Video jest wysokiej jakości, ale do pełnego korzystania z niego wymaga dobrego połączenia internetowego. Przy co najmniej 4Mbps i 6Mbps zalecanym dla sieci przewodowej i 4G, jeśli jest to urządzenie mobilne, będziesz mógł oglądać filmy bez żadnego problemu.

Jeśli masz dobrą umowę na internet, ale uważasz, że nie działa tak szybko, jak kiedyś, to wiesz powody, dla których Twoje połączenie internetowe jest wolne ten

Krok 3: Miej Smart TV z wejściem wideo

Powinieneś mieć Smart TV Użyj tego. Możesz oglądać treści Amazon Prime Video na tym telewizorze, jeśli chcesz je oglądać. podłączyć jako monitor zewnętrzny do laptopa z HDMI lub VGA ten Ten krok jest idealny, jeśli Twój telewizor nie jest zgodny z aplikacją.

Krok 4: Zainstaluj aplikację Amazon Prime Video na telewizorze Smart TV

Telewizory Smart TV mają możliwość łączenia się z Internetem i korzystania z różnych usług, w tym Amazon Prime Video. Z tego powodu wniosek musi do zainstalowania na telewizorze. Jeśli nie pochodzi z fabryki, musisz go pobrać z oficjalnego App Store. Następnie zaloguj się, aby uzyskać dostęp do żądanej zawartości.

Krok 5: Użyj urządzenia zewnętrznego podłączonego do Amazon Prime Video

Możesz złącze zewnętrzne urządzenie dla Smart TV z kablem HDMI. Zainstalowali aplikację, aby oglądać Amazon Prime Video, w przeciwnym razie musisz ją pobrać i zainstalować. Te pasma obejmują Android, Fire i Apple TV, niektóre konsole do gier wideo i urządzenia Nvidia Shield. Podobnie konieczne jest rozpoczęcie sesji z nazwą użytkownika i hasłem Amazon.

Krok 6: Odtwórz zawartość Amazon Prime za pomocą urządzenia mobilnego

Ostatnią deską ratunku jest użycie Chromecast do lustrzanego odbicia ekranu urządzenia mobilnego na telewizorze Smart TV. Oczywiście musisz mieć na swoim urządzeniu oficjalną aplikację Amazon Prime Video, zalogować się i udostępnić lub wykonać kopię lustrzaną ekranu na telewizorze.

Dodaj komentarz