Jak wyświetlić historię schowka w systemie Windows 10?

Jeśli korzystasz z aplikacji do zarządzania schowkami w systemie Windows 10, zaktualizuj ją, aby uzyskać aktualizacje Windows 10 października 2018 może zastąpić potrzebę.

Ta nowa wersja umożliwia zapisanie historii wersji roboczej i odzyskanie poprzedniego wpisu za pomocą prostego skrótu klawiaturowego. Możesz więc przeglądać historię schowka w systemie Windows 10.

„>

Historia schowka w systemie Windows 10

Najpierw upewnij się, że uruchamiasz wersję z października 2018 r., otwierając pole uruchamiania i wpisując je winverten Wersja powinna mieć numer 1809.

Aby wyświetlić historię wersji roboczej w systemie Windows 10, musisz ją najpierw włączyć. Otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do grupy Ustawienia systemu. Wybierz kartę Schowek i włącz historię schowka.

>> Możesz> Wszystko, co skopiowałeś przed aktywacją, nie zostanie wyświetlone.

Gdzie jest moja kryjówka?

Szopa zobacz typ historyczny – wegetarianie rodzaj Przycisk Logo Windows + V ten Otworzy się mała tabela ze wszystkimi elementami, obrazami i tekstem skopiowanymi do schowka. Przewiń w dół i ponownie kliknij element, który chcesz wkleić.

Jeśli przyjrzysz się bliżej tabeli, zobaczysz, że każdy przedmiot ma małą ikonę pinezki. Kliknięcie go nie spowoduje usunięcia elementu po usunięciu historii schowka.

Dzięki powyższemu możesz usunąć swoją historię, klikając przycisk Wyczyść wszystko w oknie historii schowka. Możesz także usunąć go z zakładki Schowek w aplikacji Ustawienia.

>> >>

Ostrzeżenie schowka historii

Użytkownicy mają tendencję do kopiowania i wklejania do schowka poufnych informacji, takich jak nazwy użytkowników, hasła, a nawet informacje bankowe.

Niezbyt dobry pomysł, ale przed aktualizacją z października 2018 r. nie był tak niebezpieczny, ponieważ Windows pamiętał tylko ostatni wpis w schowku.

Jeśli włączysz historię schowka w systemie Windows 10, musisz bardzo uważać, aby nie skopiować poufnych informacji do schowka. Jeśli skopiujesz poufne informacje do schowka, natychmiast je usuń. Możesz usuwać poszczególne elementy ze swojej historii.

Słowa separacji

Historia będzie kontynuowana po ponownym uruchomieniu systemu, więc musisz uważać, aby utrzymać ją w czystości.

Nie należy tam przechowywać informacji wrażliwych, ale aby upewnić się, że nadal można ich używać, należy regularnie usuwać elementy ze schowka, aby na dłuższą metę zachowywać tylko ważne elementy.

Wydaje się, że nie ma ograniczeń co do liczby przedmiotów, które możesz przechowywać, ale ponieważ jest to natywna funkcja systemu Windows 10, możesz oczekiwać, że będzie ona przechowywać dość dużą liczbę przedmiotów.

Często zadawane pytania dotyczące schowka w systemie Windows 10

Jak włączyć historię w schowku?

wybierać Klucz z logo Windows + V następnie wybierz włączony ten

Jak zsynchronizować elementy w schowku z komputerem?

wybierać Demarer >> Parametry >> System >> schowek ten Wybierać włączony Do synchronizacja między urządzeniami ten

Jak wyczyścić historię w schowku?

wybierać Start> Parametry >> System >> schowek >> Usuń dane ze schowka >> eliminacja – Spowoduje to usunięcie wszystkiego z urządzenia i chmury z wyjątkiem przypiętych danych.

wybierać Klawisz z logo Windows + V następnie wybierz wybór Usuń wszystko w górę? Spowoduje to wyczyszczenie historii wersji roboczych urządzenia.

Co zrobić, jeśli chcę usunąć coś z mojej historii ze schowka?

wybierać Klawisz z logo Windows + V aby otworzyć ustawienia schowka, a następnie wybierz obok elementu Usuwać ten

Jak zsynchronizować schowek z telefonem?

Niestety nadal nie możesz zsynchronizować historii schowka z telefonem. Ta funkcja zostanie dodana później.

Dodaj komentarz