Jak wymusić aktualizację systemu operacyjnego w Windows 8? Przewodnik krok po kroku

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów Aktualizacje systemu Windows 8 to zasób, który pozwala na codzienną ochronę wszystkich mechanizmów wykrywania złośliwego oprogramowania. Ponadto pomogą Ci korekta błędów systemu operacyjnego ten

W niektórych przypadkach, Aktualizacja W8 nie jest dostępna w witrynie Windows Update, więc musisz znać przyczyny tego problemu ten

W kolejnych sekcjach znajdziesz wszystkie informacje o aktualizacji Windows 8 i jak rozwiązać problem nie nowej wersji w Aktualizacja dla Windows ten Pokażemy Ci również przewodnik, jak wymusić uaktualnienie.

Czy wygodnie jest wymusić aktualizację w systemie Windows 8?

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów aktualizacje z Windows 8 oraz aktualizacje z dowolny system operacyjny zawierają usprawnienia związane z bezpieczeństwem i działaniem programu ten Z tego powodu zawsze wygodnie jest aktualizować system operacyjny zainstalowany na komputerze lub telefonie komórkowym. Oznacza to, że jeśli najnowsza wersja systemu Windows 8 nie dotarła, najbardziej praktycznym rozwiązaniem dla Twojego bezpieczeństwa jest wymuszenie aktualizacji.

Dlaczego nie otrzymałem najnowszej aktualizacji systemu operacyjnego?

AKTUALIZACJA Czy chcesz mieć najnowszą wersję swojego systemu operacyjnego, ale nie chcesz otrzymywać aktualizacji w systemie Windows 8? ⭐ WEJDŹ TUTAJ naucz się i naucz narzekać! »

Oto kilka powodów, dla których nie otrzymałeś aktualizacji systemu Windows 8:

 • Sklep Windows nie jest aktualny na komputerze ten Aby rozwiązać ten problem, musisz nacisnąć Okna + R a następnie wprowadź polecenie WSReset.exe ten Po wykonaniu tych kroków konieczne będzie ponowne uruchomienie komputera i ponowne sprawdzenie dostępności aktualizacji. W8.
 • W licencjach Microsoft nie ma synchronizacji ten Aby rozwiązać ten problem, przejdź do Ustawienia Wybierz opcję Aktualizacje od 'NS’ podanie , można kliknąć Synchronizacja licencji ten
 • Wersja KB 2871389 dostępna z Windows Update może powodować niekompatybilność podczas otrzymywania aktualizacji. Z tego powodu jest to wygodne odejmuję od sprawdź dostępność nowych aktualizacji i zainstaluj je ponownie. Jeśli chcesz pobrać wersję, możesz skorzystać z tego linku: „https://support.microsoft.com/es-ar/help/2871389/update-is-available-that-prepares-windows-8-and-rt komputer z systemem Windows „

Dowiedz się, jak krok po kroku uzyskać aktualizację systemu operacyjnego Windows 8

Oto kroki, które należy wykonać, aby uzyskać aktualizację do systemu Windows 8:

 • iść Demarer i naciśnij Parametry ten
 • Następnie wybierz Aktualizacja dla Windows ten
 • Kliknij tutaj Ustawienia komputera ten
 • Na koniec wybierz Zaktualizuj i pobierz ten

Jeśli chcesz zaktualizować aplikację zainstalowaną na W8, musisz postępować zgodnie z tym przewodnikiem:

 • Naciśnij przycisk Uruchom Windows i poszukaj aplikacji sklep ten
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Twoje aplikacje ten
 • Przeciągnij pasek w dół po prawej stronie ekranu i kliknij Parametry ten
 • Rodzaj aktualizacje aplikacji ten
 • Wybierz opcję Sprawdź aktualizacje ten
 • Zabierze Cię do ekran, na którym widać wszystkie zainstalowane aplikacje na twoim komputerze i może być zakłady oraz dni.
 • Wybierz to, czego potrzebujesz i postępuj zgodnie z instrukcjami Pobierać.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe i będziemy bardzo pomocne dla większej liczby członków społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz