Jak wymusić aktualizację do Windows 10 Update April 2018?

Microsoft wciąż stara się położyć kres problemom, które trapią jego system operacyjny od czasu wydania pierwszych wersji Windows 10. Częścią tego wysiłku jest fakt, że aktualizacje krążą falami, dzięki czemu są najpierw dostępne dla współczesnych użytkowników komputerów, o których wiadomo, że nie mają problemów z procesem aktualizacji.

W ciągu kilku tygodni od wydania aktualizacji firma Microsoft przeanalizuje dzienniki aktualizacji i udostępni aktualizację większej liczbie użytkowników w ciągu najbliższych trzech miesięcy, ponieważ procedury instalacji zostaną zoptymalizowane w celu uniknięcia potencjalnych błędów i problemów.

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteśmy w pierwszej fali i nie chcemy czekać, aż Microsoft ją wyda, to możemy wymuszona aktualizacja do Windows 10 Upgrade Kwiecień 2018 przez używam teraz asystent de Zaktualizuj system Windows 10 jak wyjaśniono poniżej. ten

Jak uaktualnić do aktualizacji systemu Windows 10 z kwietnia 2018 r. za pomocą Asystenta aktualizacji

Aby zaktualizować system Windows 10 za pomocą tego narzędzia, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać ten przewodnik z z linku poniżej ten Po pobraniu uruchom go i rozpocznie się proces aktualizacji systemu operacyjnego.

Jak widać, w tym pierwszym oknie widzimy aktualną wersję (kompilację) naszego systemu Windows, a także wersję (kompilację), w której zamierzamy aktualizować.

Klikniemy na „ Aktualizuj teraz „A kierowca sam zacznie sprawdzać, czy nowa wersja jest zgodna z naszym procesorem, naszą pamięcią i czy mamy wystarczająco dużo miejsca na dysku, aby kontynuować.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, uruchomi się kreator otrzymywanie zakładu oraz dzień na naszym komputerze. Po pobraniu upewni się również, że zainstalujesz go na swoim komputerze podczas korzystania z naszego komputera, aby nie zmuszał nas do ponownego uruchomienia komputera, dopóki nie jest to absolutnie konieczne.

Co można zrobić po zakończeniu instalacji „W połączeniu” (przy uruchomionym systemie Windows) kreator poprosi o ponowne uruchomienie komputera, aby kontynuować ten proces. Jeśli nic nie wskażemy, restart zostanie wykonany automatycznie po pół godzinie, choć możemy go też odłożyć, jeśli nam to nie odpowiada.

Gotowy. Wystarczy ponownie uruchomić system Windows, aby sam system operacyjny był odpowiedzialny za ukończenie tej aktualizacji nowa wersja Windows 10

Po zakończeniu tego procesu, który może zająć kilka minut, Windows Update 10 kwietnia 2018 zostanie zainstalowany na naszym komputerze. Jeśli sprawdzimy wersję naszego systemu operacyjnego, zobaczymy, że pasuje 1803 a ta kolekcja jest równa 10

Teraz możemy cieszyć się wszystkimi nowościami z aktualizacji Windows 10 kwietnia 2018.

Czy zaktualizowałeś już aktualizację systemu Windows 10 kwietnia 2018? Problemy z aktualizacją?

Dodaj komentarz